معرفی و دانلود کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من

عکس جلد کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من

کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من داستانی سرگرم‌کننده از جینی رنسوم است که برای کودکان نوشته شده است. در این اثر ماجرای بامزه‌ی پدر و مادری روایت شده که یک روز وقتی در خانه تنها می‌شوند، شروع به بچه‌بازی درآوردن‌های عجیب و غریبی می‌کنند که اصلاً به سن و سالشان نمی‌خورد!

درباره کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من:

تا حالا به این فکر کرده‌اید که وقتی شما بیرون از خانه‌اید، پدر و مادرتان چطور سر خودشان را گرم می‌کنند؟ احتمالاً پیش خودتان می‌گویید این که پرسیدن ندارد، خب به کاروبارشان می‌رسند دیگر! مثلاً مثل همیشه خانه را تمیز می‌کنند، برای شام غذا درست می‌کنند، یا روی کاناپه دراز می‌کشند و روزنامه می‌خوانند. ولی نه عزیزان من، اگر اینطور خیال می‌کنید حسابی در اشتباهید! چطور؟ خب، داستان یک روز پدر و مادرم بدون من (What Do Parents Do when You're Not Home) از جینی رنسوم (Jeanie Franz Ransom) را بشنوید تا بفهمید چطور!

در این اثر به ماجرای پدر و مادری گوش خواهید داد که همیشه دنبال فرصتند تا بچه‌هایشان یک شب را بیرون خانه، مثلاً در منزل مادربزرگ بگذرانند تا وقتی تنها شدند با خیال راحت مثل بچه‌های خردسال شلوغ کنند و خانه را به هم بریزند. ولی راستش آخر سر قرار است دستشان رو شود. در این صورت، قیافه‌شان دیدن خواهد داشت!

با گوش سپردن به این کتاب صوتی علاوه بر سرگرم شدن، خواهید فهمید که والدینتان هم مثل شما روزی کودک بوده‌اند و برای خودشان شیطنت‌هایی کرده‌اند؛ شیطنت‌هایی که اگر فرصتش فراهم شود، بدشان نمی‌آید دوباره انجامشان دهند!

کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من مناسب چه کسانی است؟

مخاطبین اصلی اثر حاضر کودکان 3 تا 7 ساله‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من می‌شنویم:

بعد از مدتی یادشون اومد که شام رو فراموش کردن. پس از بیرون پیتزا با نوشابه سفارش دادن و وقتی غذا رسید، شام رو توی اتاق من که پلی استیشن داشت بردن تا موقع غذا خوردن بتونن بازی کنن! اون­ها همیشه می‌گن که از پلی­ استیشن و بازی­‌هاش سر در نمیارن، ولی من که می‌­دونم الکی می­‌گن.

احتمالاً هروقت که من خونه نیستم به سراغش می‌رن و حسابی تمرین می­‌کنن. بابا موقع بازی عصبانی می‌­شد، دسته رو روی زمین می­‌کوبید و داد می‌­زد. مامان هم اونجا نشسته بود و دائم می­‌گفت که بسه و حالا نوبت اونه.

به نظرتون، اون­ها نمی‌­تونستن از وقتشون بهتر استفاده کنن؟ همه‌ش بازی و ریخت و پاش. در ضمن داشتن همون کارهایی رو می­‌کردن که همیشه به من و خواهرم می­‌گفتن انجام ندیم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
یک روز پدر و مادرم بدون من

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من

برای دریافت کتاب صوتی یک روز پدر و مادرم بدون من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.