معرفی و دانلود کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد

عکس جلد کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد
قیمت:
۷۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد

اگر به دنبال آن هستید تا زندگی‌تان را متحول کنید، پس کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد را از دست ندهید. جان گوردون، دن بریتون و جیمی پیج در این کتاب به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از تنها یک واژه خاص لحظات ارزشمند خود را هدفمند کرده و بهتر سپری کنید.

درباره کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد:

کلمات بسیار نیرومند هستند. آن‌ها قدرت الهام بخشیدن، ترغیب، قدرشناسی، تسکین و تبدیل کردن ناممکن‌ها به ممکن را دارند. در طول تاریخ، این کلمات بودند که توانسته‌اند جوامع، مردم و روابط را دگرگون کنند. آن‌ها به شما الهام بخشیده‌اند تا برابری نژادی را انتخاب کنید و بعد از سهمگین‌ترین تراژدی‌های زندگی‌تان، التیام بیابید.

اما واقعا "یک کلمه" چطور می‌تواند تفاوت ایجاد کند؟ همه شما می‌دانید که کلمات قدرتمند هستند. به همین خاطر در جملات و سخنرانی‌های الهام بخش گنجانده می‌شوند. اما آیا "یک کلمه" به خودی خود می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

پاسخ جان گوردون (Jon Gordon) به این سوالات در کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد (One word that will change your life) یک بله‌ی قاطعانه است. او بعد از تقریباً 15 سال تحقیق حرفه‌ای در این زمینه به همراه دیگر همکارانش دن بریتون (Dan Britton) و جیمی پیج (Jimmy Page) متوجه شده که وقتی کلمه‌ سالیانه خود را پیدا می‌کنید، طرز فکر کردنتان، کلمات مورد استفاده در صحبت‌هایتان، گرایش‌های قلبی‌تان و حتی اقدامات شما تغییر می‌کنند.

درست مثل زمانی که ماشین جدیدی می‌خرید و بعد به هر جایی که پا می‌گذارید، همان مدل خودرو در مقابلتان ظاهر می‌شود، یک کلمه‌تان را هم در همه جا خواهید دید. "یک کلمه“، به شما وضوح و تمرکز بیشتری برای مواجهه با بحران‌های مختلف دنیای پرمشغله و پراسترس می‌دهد. همان‌طور که پرتوی نور در هم فشرده شده تبدیل به لیزری می‌شود که می‌تواند آهن را برش دهد، زندگی متمرکز با یک کلمه هم تبدیل به نیرویی می‌شود که شرایط کنونی شما را برش می‌دهد.

آنچه جان گوردون در این کتاب با شما در میان می‌گذارد، ایده‌ی ساده و قدرتمندی است که تأثیر واقعی در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد. کلمه زندگی واژه‌ای است که شما را تعریف کرده و به سوی تبدیل شدن به بهترین خودتان راهنمایی می‌کند. با کشف این کلمه شما می‌توانید زندگی‌تان را بهتر و باانگیزه‌تر ادامه دهید. پس فقط به مطالعه این کتاب بسنده نکنید، آن «کلمه» را پیدا کنید و وقتی آن را کشف کردید، تردید نکنید. باور داشته باشید که این کلمه نه تنها شما را تغییر می‌دهید بلکه به شما کمک می‌کند تا با استفاده از آن دنیا را دگرگون کنید.

نکوداشت‌های کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد:

- زندگی ما گاهی اوقات خیلی آشفته، درهم‌وبرهم و پیچیده است. کتاب «یک کلمه» راه ساده‌ای را برای تمرکز نشان می‌دهد. این شما را به سمت آن چیزی راهنمایی می‌کند که در حال حاضر مهم است و توضیح می‌دهد که از آن به بعد چگونه باید زندگی کنید. این یک مفهوم سرنوشت‌ساز است که نحوه‌ی زندگی شما را متحول می‌کند. کتاب “یک کلمه “را بگیرید. کتاب “یک کلمه “را بخوانید. یک کلمه‌ی خود را بیابید و در نهایت بهترین سال زندگی‌تان را تجربه خواهید کرد. (دَن وِبستِر)

- یک کلمه، کتاب بسیار کوچکی است که ایده‌ی بسیار ساده‌ای را منتقل می‌کند. یک کلمه‌ی خود را برای سال جدید کشف کنید، آن را همراه داشته باشید، آن را زندگی کنید و تأثیر آن را بر زندگی خود تجربه کنید. در “یک کلمه “اگر بخواهم این کتاب را توصیف کنم باید بگویم: بسیار گران‌بهاست! (کن بلانچارد)

- در 10 سال گذشته از من خواسته شده‌ است تا حداقل 1000 کتاب را در زمینه‌ی رهبری، تغییر شخصی و هدف زندگی ویراستاری کنم. اگر مجبور بودم یکی از آن‌ها را انتخاب کنم، انتخاب اول من «“یک کلمه “که زندگی شما را تغییر خواهد داد» است. چرا؟ کتاب "یک کلمه"، یک وعده‌ی جسورانه می‌دهد و سپس آن را محقق می‌کند. من تا الان دوبار این کتاب را به طور کامل خوانده‌ام. دَن (Dan)، جیمی (Jimmy) و جان (Jon) یک هدیه هم تهیه کردند که دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهد که می‌گوید: زندگی خود را تغییر دهید! من توصیه می‌کنم که شروع به ماجراجویی هیجان‌انگیز «یک کلمه» کنید و دوستان، خانواده و همکاران خود را دعوت کنید تا به شما ملحق شوند. من پیش‌بینی می‌کنم که شما به زودی بعضی از جالب‌ترین تجربیات خود را به دست خواهید آورد. (ران فورسِث)

- من و همسرم کتاب «یک کلمه» را خواندیم و از آن لذت بردیم! کلمه‌ی موردعلاقه من برای توصیف این کتاب، قدرتمند است! امروز این کتاب را بخوانید و قدرت “یک کلمه “را بیابید! (لُو هُولتز)

کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید به شناخت بهتری از خودتان دست یابید و تغییرانی مثبت در درون‌تان ایجاد کنید، این کتاب برای شماست.

با جان گوردون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسه مشاوره‌اش به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت اندیش علاقه‌مند هستند. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است.

جان گوردون کتا‌ب‌های مختلفی نوشته که هشت عنوان از آن‌ها از جمله «اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانه قهوه و مثبت بمانید» پرفروش شده‌اند.

در بخشی از کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد می‌خوانیم:

در حالی که دعا می‌کنید از خدا بخواهید، کلمه‌ای را که برای شما در نظر گرفته شده آشکار کند. از او این را بپرسید، «پروردگارا می‌خواهید در من چه چیزی قرار دهید و به واسطه‌ی من چه کاری را انجام دهید؟» به هر حال این شما نیستید که کلمه‌ای را که مناسبتان است، انتخاب می‌کنید. این در مورد دریافت کلمه‌ای است که برای شما معنای منحصر به فردی دارد و باید آن را زندگی کنید و با دیگران در میان بگذارید.

فرآیند یک کلمه، سفری برای کشف یک کلمه‌ی خداوند و نه فقط برای کشف یک کلمه‌ی خوب است. “یک کلمه“ خوب، چیزی است که منطقی به نظر می‌رسد چون حوزه‌ای از زندگی یا کارتان را پوشش می‌دهد که به پیشرفت نیاز دارد. اما “یک کلمه“ الهی، جنبه‌ی شخصی پیدا می‌کند و به طور خاص برای این لحظه برای شما آشکار شده ‌است.

در سال‌های اول، کلماتی که انتخاب کردیم، 99 درصد انتخاب خودمان بودند و تنها 1 درصد آن از صحبت‌های خداوند بوده است. با این حال، خدا هنوز از این فرآیند استفاده می‌کرد همان طور که تجربه بیشتری پیدا کردیم، آموختیم که واقعاً گوش کنیم و نگاه کنیم تا بتوانیم از هدایت خداوند در انتخاب کلمه‌مان بهره‌مند شویم. اکنون ما واقعاً می‌توانیم بگوییم: «این فرایند در مورد ما نیست، بلکه در مورد خدا است»، ما آن را انتخاب نمی‌کنیم؛ خداوند آن را به ما نشان می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب

ستایش‌های به عمل آمده: از کتاب " کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد"
مقدمه
فصل اول: داستان یک کلمه
فصل دوم: قدرت یک کلمه
فصل سوم: فرایند یک کلمه
فصل چهارم: قلبتان را آماده کنید: به درونتان نگاه کنید
فصل پنجم: کلمه‌ی خود را کشف کنید: جستجو کنید
فصل ششم: کلمه‌تان را زندگی کنید: مراقب باشید
فصل هفتم: فرهنگ “یک کلمه “را اشاعه دهید
فصل هشتم: “یک کلمه “در عمل
فصل نهم: میراث یک کلمه
فصل دهم: یک کلمه‌ی من
برنامه عملی
درباره نویسندگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد
نویسنده، ،
مترجمهانیه منشی زاده
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۴
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد

Zahra Ahmadi
۱۴۰۱/۵/۱۸
کتاب رو چند بار خوندم بنظرم برای فهم و درک بیشتر مطالب لازم باشه
خواندن کتاب کلمه که زندگیتان را تغییر میدهد میتواند تغییر و تحولی عظیم در زندگی شما ایجاد کند
کلمه‌ای که از اعماق قلبت برمیخیزد و تو را به آنچه برایش آفریده شده‌ای آماده میکند! بتوانی کلمه حقیقی ات را بیابی و زندگی‌اش کنی به معنای و
واقعی کلمه! مثلا اگر کلمه شما سلامتی باشد هر کار برنامه و عادتی که داری بایستی براساس همان کلمه و حول و حوش همان کلمه سلامتی بگردد؛ اگر پیشنهاد کاری هرچقدر عالی باشد اما سلامتی ات را در معرض خطر قرار دهد آن را کنار میگذاری و یا اگر کلمه ات پول باشد روشهای مختلف کسب و کار و بیزنس و سرمایه گذاری و درآمدزایی در سر راه تو قرار میگیرد تا بتوانی پول مورد نظر را داشته باشی
البته که بایستی مراحل یافتن کلمه را بگذرانید و خودتان را فریب ندهید! کلمه به اقسام مختلف به شما نشان داده خواهد شد آن را بپذیرید و زندگی‌اش کنید
shahrzad izadi
۱۴۰۰/۴/۳۱
بسیار عالی و کاربردی بود‌. خلاصه، مفید و کاملا گویا. اگر علاقمند به کتابهای خودشناسی و موفقیت هستید حتما این کتاب رو بخونید و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. ممنون از کتابراه عزیز.
فائزه لطیفی
۱۴۰۰/۶/۲۵
کتاب خوبی بود، خوندنش خالی از لطف نیست
بیشتر تعریف اشخاصی که از یک کلمه برای زندگیشون استفاده کردن.
خوندنش و توصیه میکنم.
علی مولویان
۱۴۰۱/۱/۲۳
کتاب جالبی هست و واقعا یکسری دیدگاه به من داد که میشه گفت واقعا توی برنامه ریزی کمگ کننده ی
مهوش مولودی
۱۴۰۰/۵/۱۰
حتمااا حتما این کتابو بخونید مختصرومفیدوتاثیر گذار
صوفیا صوفی
۱۴۰۱/۲/۵
خیلی عالیه.
خوبه که هر کسی این کتابو یه بار بخونه.
نادر رضائیان
۱۴۰۱/۱/۶
بسیار عالی، کاربردی و موثر.
ممنون از کتابراه
Solmaz H
۱۴۰۰/۸/۱
خیلی عالی و عمیق
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد

برای دریافت کتاب کلمه‌ای‌ که زندگی‌تان را تغییر می‌دهد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.