معرفی و دانلود کتاب نامه‌ای به سرباز من

عکس جلد کتاب نامه‌ای به سرباز من
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نامه‌ای به سرباز من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نامه‌ای به سرباز من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نامه‌ای به سرباز من

کتاب نامه‌ای به سرباز من نوشته ملیکا دستاری داستانی را حکایت می‌کند که تنها با عشق شروع می‌شود و پایان می‌یابد. این کتاب درباره دو نفر به نام آرمان و گیسو است که همچون دو رود می‌خواهند با پیوستن به هم، دریای عشقشان را بر زمین به یادگار بگذارند.

کتاب نامه‌ای به سرباز من مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این اثر به علاقه‌مندان رمان‌های عاشقانه ایرانی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب نامه‌ای به سرباز من می‌خوانیم:

رسید آن روزی که مدت‌هاست انتظارش را می‌کشیدم. نمی‌دانم چگونه برخورد کنم؛ نمی‌دانم که می‌توانم آن را هم به خودم متوجه کنم یا نه؛ اما این را خوب می‌دانم امروز بهترین روز است برای نشان دادن خودم به او.

در آینه پسری را می‌بینم که تیپ‌اش نشان می‌دهد به یک مهمانی مهم می‌رود. بله درست است من به جشن عروسی خواهرم می‌روم؛ اما دلیل به خود رسیدنم این است که بتوانم خودم را به کسی که مدتی است تمام ذهن من را درگیر خودش کرده‌است نشان بدهم.

با هیجان زیادی جلوی در سالن ایستاده بودم. می‌توانستم برق رضایت را در چشمان نزدیکانم ببینم؛ هرچه نباشد من تک‌پسر خانواده بودم و عزیزدردانۀشان. چشمانم تشنۀ دیدن کسی بود که تنها او را در عکس دیده بودم.

(چشمانم محتاج دیدنت است...
چگونه می‌توانی بدین‌سان خواستنی باشی...
حتی به هنگامی که تا به حال روحم روحت را در نزدیک خودش لمس نکرده‌است. جانانِ‌من...)

آنقدر هیجان داشتم که به کل فراموش کرده‌بودم با اطرافیانم گرم بگیرم. چشمانم به مانند سرابی که محتاج باران است به او نگاه می‌کردند. چگونه آنقدر زیبایی در یک نفر می‌تواند جمع شود! خدای من، شال کرمی رنگش با پوست سفیدش هم‌خوانی زیادی را ایجاد کرده‌بود. موهای بلنداش من را وادار می‌کرد، آرزوی این را داشته باشم که تنها برای یکبار هم که شده آن‌ها را لمس کنم و استشمام کنم عطری را که موهایش به همراه خود دارند. نگاهم سر خورد به چشمانش که رنگشان را نمی‌فهمیدم تنها آرامش نگاهش را دریافت می‌کردم و شادی را که حتی در چشمانش هم نفوذ پیدا کرده بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نامه‌ای به سرباز من
نویسنده
ناشر چاپینشر رزا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۱۶
زبانفارسی
شابک978-622-7534-53-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نامه‌ای به سرباز من

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب نامه‌ای به سرباز من

برای دریافت کتاب نامه‌ای به سرباز من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.