معرفی و دانلود کتاب داعش و جهاد‌النکاح

عکس جلد کتاب داعش و جهاد‌النکاح
قیمت:
۵۸۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داعش و جهاد‌النکاح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داعش و جهاد‌النکاح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داعش و جهاد‌النکاح

کتاب داعش و جهاد النکاح داستانی است هولناک از جنگ، کشتار، فحشا و بردگی زنان که به قلم امیررضا پرحلم ضیابری است. درگیری‌های مذهبی امری است که با شاخص‌های دنیای مدرن امروز در تضاد است. جنگ و خون ریزی که امروز رنگ و بوی فرقه‌ای گرفته بیش از هر چیز، ناکار‌آمدی فرهنگی جریان‌هایی را نشان می‌دهد که از عمق فکری اندکی برخوردارند.

شمشیر ایشان به دل خود ایشان فرو خواهد رفت و کمان‌ها و بازوهایشان شکسته خواهد شد، خطاکاران جمیعاً هلاک خواهند گردید و عاقبت شریران منقطع خواهند شد. سرزمین شام همواره جولانگاه جنگجویان بوده و سرداران و فرماندهان زیادی با عبور از آنجا، قصد تصرف نواحی بکر و مقدس را داشتند و در این راه خون‌های زیادی ریخته شده است.

در کتاب داعش و جهاد النکاح می‌خوانیم که اکنون و با گذشت قرن‌ها از عبور و مرور سفاکان در این ناحیه، شام یک بار دیگر دستخوش جنگ و خون‌ریزی شده است. گروه‌های جهادی سلفی که برداشت انحرافی از اسلام دارند، با فریب دادن افراد، آن‌ها را تشویق به جنگجویی و ریختن خون هم کیشان خود می‌کنند.

سلفی‌ها فرقه‌ای هستند که با باز کردن راه اجتهاد بر اساس فهم صحابه، زمینه مساعدی را برای صدور فتواهای گمراه کننده گشوده‌اند. این گروه از سده چهارم هجری قمری شکل گرفتند. وجه بارز فکری این افراد، تکفیر (کافر خواندن) دیگر مسلمانانی است که انطباقی با عقاید آن‌ها ندارند. بر این اساس، سلفی‌ها حکم خروج از دین و مباح بودن خون دیگران را صادر می‌کنند و این عمل را عبادت می‌دانند. این گروه، ریختن خون را وسیله تقرب به بهشت می‌داند و طبق همین آموزه‌هاست که امروزه عملیات انتحاری جنبه تقدس یافته است.

دامنه سلفی گری اکنون در سرزمین‌های اسلامی گسترش بی‌سابقه‌ای یافته و جوانان از مالزی تا مراکش پس از آشنایی با اندیشه‌های افراطی، به طمع بهشت عازم جهاد می‌شوند. آن‌ها معتقدند که با جهنم کردن زندگی دیگران، به بهشت می‌روند.

فهرست مطالب کتاب

1. جدال در ملکوت
2. گردهمایی اشرار
3. تب انقلاب
4. زن باره‌ها
5. گردان فسقلی‌ها
6. عزیمت فوری به بهشت
7. سرطان زیر پوستی
8. ازدواج در اصطبل
9. فتوای جهاد جنسی
10. زنی که جهادی‌ها را زنده به گور کرد
11. ماموریت روسپی‌های بیمار
12. جهاد بی‌وقفه زنان نکاحی
13. سیاحت شوم در میان خون و دود
14. آدمکش های کله شق
15. نبرد بی‌سرانجام در مرکز شهر
16. بازگشت خونین
17. شهر زنان و کنیزان
18. مردان شلاق به دست، زنان جلاد
19. زنانی که از بازار برده فروشی سر در آوردند
20. پرده آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داعش و جهاد‌النکاح
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پرسمان
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-187-144-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۸۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داعش و جهاد‌النکاح

فاطیما ایمانی
۱۳۹۶/۱۱/۱
به عنوان یه رمان جالب و سرگرم کننده بود ولی ایکاش وقتی به عنوان دشمن روایتی مینویسیم حقایق رو بنویسیم و از دروغ پرهیز کنیم من از داعشیها متنفرم و اونها رو لعنت میکنم اما میدونم چون تحقیق کردم که جهاد نکاه اصلا اینطوری نیست که نوشته شده بود این آدما شدیدا مسائل شرعی اسلام رو رعایت میکنن و فقط شدیدا بیرحم و خونریز هستن والا در مورد حلال و حرام مقیدن و تنها تفاوت جهاد نکاح با ازدواج معمول اینه که عده‌ی طلاق یا مرگ شوهر رو رعایت نمیکنن والا وقتی کسی با زنی ازدواج میکنه دیگران حتی حق نگاه به اون رو ندارنو همینطور زنان غیرسونی رو به عنوان
فاطیما ایمانی
۱۳۹۶/۱۱/۱
زنان غیر سونی رو به عنوان کنیز خرید و فروش میکنن نه اینکه دست به دست کنن هر کسی برای زنی پول بده حق داره باهاش مراوده داشته باشه بهتون توصیه میکنم کتاب دختری که از چنگ داعش گریخت رو حتما مطالعه کنین. ایکاش انسانها از گفتن دروغ حتی در مورد دشمن هم خوداری میکردن دنیا جای بهتری میشد.
مریم گلی
۱۳۹۶/۷/۶
خیلی جالبه
ممنون از زحمات نوبسنده بابت گرداوری مطالب
همیشه دوست داستم علت شکل گیری این دولت منحوس رو بدونم
توصیف اول کتاب عالی بود
ب امید روزیکه منجی مون بیاد و جهان پر از بیداد رو ازعدل و داد پرکنه و به همه ظلم‌ها خاتمه بده
مریم گلی
۱۳۹۶/۷/۶
فقط ایکاش مطااب با ذکر تاریخ بیان میشد
تا بدونم چندروز طول کشیده تا رقه و... محاصره بشه
یا نشست سران سعودی و قطر علیه کمک نظامی ایران چه تاریخی بوده
رعنا سرمالیان
۱۳۹۷/۶/۷
خیلی مطالب روتکرار کرده ولی براکسی که جنایات داعش رو میخواد بفهمه خوبه واینکه چه ظلمهایی کردند
چیترا میم
۱۳۹۶/۷/۳
کتاب جالبی به نظرم میرسه باید خونده بشه.
حمید زحمتکش
۱۴۰۰/۶/۲۲
جالبه و ماهیت کثیف و پلید داعش و غرب رو می‌رسونه
Mahdiye Yousefinezhad
۱۴۰۰/۴/۲۵
کتاب جالبی بود ولی کاش جزیات رو بیشتر به زبون میاورد
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب داعش و جهاد‌النکاح

برای دریافت کتاب داعش و جهاد‌النکاح و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.