معرفی و دانلود PDF کتاب آیدا و کرم‌های دندان

عکس جلد کتاب آیدا و کرم‌های دندان
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آیدا و کرم‌های دندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آیدا و کرم‌های دندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آیدا و کرم‌های دندان

کتاب آیدا و کرم‌های دندان نوشته‌ی علی محمدپور، داستانی خیال‌انگیز، پندآموز با بیانی ساده و دلنشین است که به صورت مصور با تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

آیدا دختر کوچولوی شیرینی است که مسواک زدن را دوست ندارد و بعد از خوردن غذا، زود برای بازی کردن می‌رود و به مادرش می‌گوید من مسواک را دوست ندارم. اما همین کار او باعث می‌شود دندان‌های آیدا خراب شود.

در بخشی از کتاب آیدا و کرم‌های دندان می‌خوانیم:

دو تا کرم دندان وقتی فهمیدند که آیدا هیچ وقت مسواک نمی‌زند از خوشحالی به طرف دندان‌های او رفتند تا داخل دندان‌های او برای خودشان خانه بسازند. آن‌ها شروع به سوراخ کردن دندا‌ن‌های آیدا کردند. آن‌ها از اینکه دندان‌های یک دختر کوچولو را برای خانه ساختن پیدا کرده بودند خیلی خوشحال بودند. آیدا هر چی می‌خورد در سوراخ‌هایی که کرم‌ها درست کرده بودند گیر می‌کرد.

کرم‌ها هر روز مشغول کار بودند تا سوراخ‌های بیشتری برای دوستان دیگرشان بسازند. سوراخ کردن دندان‌ها خیلی دردناک بود. وقتی آیدا می‌خوابید کرم‌ها باز هم کار می‌کردند. کم کم آیدا از درد دندان نمی‌توانست بخوابد. آیدا شروع به گریه کرد و با ناراحتی داد می‌زد: «دندانم درد می‌کند.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آیدا و کرم‌های دندان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات گنجینه دانش نوین
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-7288-10-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آیدا و کرم‌های دندان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آیدا و کرم‌های دندان

برای دریافت کتاب آیدا و کرم‌های دندان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.