معرفی و دانلود کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

عکس جلد کتاب صوتی 12 ستون موفقیت
قیمت:
۵۹۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

کتاب صوتی 12 ستون موفقیت اثر جیم ران، اثری شگفت‌انگیز و خارق‌العاده در قالب داستان است که به شما راهکارهای مفیدی در حوزه‌های شکوفایی فردی، ارتقای کسب و کار و موفقیت شخصی ارائه می‌دهد.

این اثر خلاصه‌ی کتاب مشهور 12 ستون موفقیت (Twelve pillars of success) است. تردید نکنید که کتاب حاضر جزو برترین و تاثیرگذارترین آثاری خواهد بود که در طول زندگی‌تان آن را شنیده‌اید. به مطالب آن بیندیشید و آن‌ها را در زندگی خود پیاده کنید تا زندگی‌تان به طرز حیرت‌آوری به سمت رویدادهای مثبت تغییر جهت پیدا کند. این کتاب صوتی برای تمام مردم جهان و نسل‌های گوناگون، مفید و اثرگذار است.

داستان کتاب درباره‌ی مردی به نام مایکل جونز است که ماشینش در کنار جاده خراب می‌شود و این اتفاق زمینه‌ساز رابطه‌ای می‌شود که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند. او پیاده به راه می‌افتد تا بتواند از خانه‌ای در آن اطراف کمک بگیرد. چند قدم آن طرف‌تر، در پشت پیچ جاده، عمارتی زیبا و باعظمت به نام دوازده ستون وجود دارد که نظر مایکل را جلب می‌کند. چارلی، سرایدار این عمارت در درست کردن خودرو به مایکل کمک می‌کند و رابطه‌ای که میان آن دو به وجود می‌آید باعث این می‌شود که چارلی اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب توانا و ثروتمند عمارت "دوازده ستون" را در قالب 12 ستون موفقیت به مایکل آموزش دهد.

همه‌ی افراد در آرزوی موفقیت و رسیدن به مراتب بالاتر به سر می‌برند و اگر بخواهند می‌توانند فردی موفق بشوند. اما تعداد معدودی از آن‌ها به آرزوی خود می‌رسند، در واقع بیشتر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش پا افتاده تن در می‌دهند، بدون اینکه از قابلیت‌های نامحدود خود برای پیشرفت و رسیدن به خوشبختی استفاده کنند. باور کنید در این دنیا هیچ چیز با ارزشی، راحت و از روی شانس به دست نمی‌آید. برخی فکر می‌کنند که بخت و اقبال با آن‌ها یار بوده است. افراد موفق، به این دلیل به موفقیت دست یافته‌اند که شایستگی آن‌ را داشته‌اند و شایستگی آنان به این علت بوده که با اصول موفقیت آشنا شدند و آن‌ را به کار بسته‌اند.

جیم ران (Jim Rohn) و کریس وایدنر (Chris Widener) هر دو از نامداران مشهور آموزش موفقیت و رشد فردی به حساب می‌آیند. جیم ران یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت و سخنران‌های انگیزشی در قرن کنونی است و هنوز پندها و سخنان او در صدر قرار دارند. او سال‌های بسیاری است به مناطق گوناگون دنیا سفر می‌کند، تا بتواند فلسفه و اصول بنیادین موفقیت را کشف کند.

به عقیده جیم ران، در اصول اصلی موفقیت، حقایق جهانی و ابدی نهفته است که تمامی آدم‌ها می‌توانند از آن در همه بعدهای زندگی خود استفاده کنند و همواره فردی شاد، موفق و ثروتمند باشند. کارهای او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترش اشخاص دیگری که در صنعت رشد شخصی فعّالیّت کرده‌اند، مانند آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن، برایان تریسی و جک کنفیلد داشته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۵ دقیقه
پیشگفتار
۱۲ دقیقه
ستون اول: اقبال به روی شما لبخند می‌زند، تا تو نخوای هیچ چیزی تغییر نمی‌کند
۵ دقیقه
ستون دوم: تو زندگی مواظب سلامتی باش
۵ دقیقه
ستون سوم: محبت و رحمت در رابطه
۵ دقیقه
ستون چهارم: تعیین هدف
۳ دقیقه
ستون پنجم: بهره‌ی صحیح و مفید از زمان
۱۰ دقیقه
ستون ششم: همیشه بهترین‌ها را برای خود بخواه
۴ دقیقه
ستون هفتم: همیشه احساس کن که شاگردی
۴ دقیقه
ستون هشتم: زندگی در جایگاه فروش
۵ دقیقه
ستون نهم: معمولا درآمد نمی‌تواند از رشد شخصی جلو بزند
۵ دقیقه
ستون دهم: همه‌ی رابطه‌ها یک زمینه‌ی مشترک را ایجاد می‌کند
۶ دقیقه
ستون یازدهم: دنیا همیشه برای یک رهبر بزرگ جا دارد
۷ دقیقه
ستون دوازدهم: از خودت یک ارث خوب به جا بگذار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 12 ستون موفقیت
نویسنده،
گویندهعلی نجفی
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۹۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

Mojtaba Seyed
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
بسیار عاااالی بود
مفید و پر محتوا. کل ۱۲ ستون رو تو‌ی کاغذ برا خودم خلاصه کردم و بعد همرو یجا دوباره گوش دادم و خییییییییلی انرژی روحی گرفتم.
مرسی از نرم‌افزار خوبتون. هرچی تشکر کنم کمه. خدا یا همون نیروی برتر یا همون کائنات یا به هرچیزی ک اعتقاد دارین عوضشو بهتون بده😘😘😘😘
maryam pakzad
۱۳۹۹/۲/۴
کتاب مفید بود. و لی تحمل صدای راوی خیلی خیلی سخت. اگر راوی به صورت عادی کتاب رو میخوند خیلی بهتر بود. پشیمان شدم چرا اول نمونه رو گوش ندادم.
امیر رضایی
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
کتاب بسیار جالب واموزنده ایست که مسیر موفقیت در قالب داستان به ما نشون میده اما باخواندن راه‌های موفقیت یاد میگیریم اما هرگز موفق نمیشیم تا علم به عمل تبدیل نکنیم
موسی سلمانی
۱۳۹۸/۶/۱۸
یکی از بهترین کتاب‌هایی که شنیدم این کتاب بوده که باعث ایجاد انگیزه برای حرکت به سمت موفقیت میشه.
rashin tav
۱۳۹۸/۵/۱۰
کتاب بسیار روان و آموزنده‌ای هست، خوندنش رو به همه پیشنهاد میدم
منصور امیرلو
۱۳۹۸/۶/۷
هنوز تمام مطالب را مطالعه نکردم ولی قسمتهایی مطالعه کردم (گوش دادم) به نظرم آموزنده و قابل فهم برای عموم مردم بود.
مهسا سلیمانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
بعد اینکه کتاب رو تموم کردم متوجه شدم که خلاصه هستش نه کتاب اصلی. ولی انقدر خوب خلاصه شده بود که اصلا متوجه نشده بودم. داستان جالبی داشت.
Jalal Ghorbani
۱۳۹۹/۳/۳۱
جیم رآن استاد آقای دارن هاردی و بسیاری از ثروتمندان بوده.... خیلی دوستش دارم... ممنون کتاب راه
مشاهده همه نظرات ۴۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 12 ستون موفقیت

برای دریافت کتاب صوتی 12 ستون موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.