معرفی و دانلود کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن: موفقیت بادآورده نیست

عکس جلد کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن: موفقیت بادآورده نیست
قیمت:
45000 تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن: موفقیت بادآورده نیست

کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن اثری پرفروش در ژانر موفقیتِ شخصی و شغلی است. ناپلئون هیل در این کتاب شما را با راهکارهایی آشنا ساخته که به مددشان می‌توانید از منابع خویش بیشترین بهره را برده و ثروت خود را به تدریج افزایش دهید.

درباره کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن:

«موفقیت بادآورده نیست!» این شعار اصلیِ ناپلئون هیل، نویسنده‌ی سرشناس آثار انگیزشی بود. هیل باور داشت که دستیابی به کامیابی فقط و فقط نتیجه‌ی تلاش، برنامه‌ریزی و هدفمندی‌ست، و در این میان، شانس هیچ نقشی ندارد. او این باور را به بهترین شکل در نوشته‌های خود صورت‌بندی و ترویج کرد. در همین راستا، مشتاقیم کتابی پرفروش از وی را خدمت شما معرفی کنیم؛ اثری با عنوان 52 پله تا ثروتمند شدن (Napoleon Hill's A year of growing rich) که هم‌اینک نسخه‌ی صوتی آن در دسترستان قرار می‌گیرد.

ناپلئون هیل (Napoleon Hill) در کتاب یادشده رازورمزهای دستیابی به ثروت را به طور کامل برایتان فاش ساخته است. پرسش بنیادینی که او را به فکر نوشتن کتاب 52 پله تا ثروتمند شدن انداخت، چنین بود: چرا در زندگی، برخی از انسان‌ها با سرعتی خیره‌‌کننده از نردبان موفقیت بالا می‌روند، حال آنکه دیگران، علی‌رغم تلاش‌هایشان، به آنچه آرزویش را دارند نمی‌رسند؟ به زبان ساده: چه فرقی بین افراد موفق و افراد ناموفق هست؟ نتیجه‌ی تلاش ناپلئون هیل برای پاسخ به این سوال، کتاب 52 پله تا ثروتمند شدن بوده است.

با گوش سپردن به اثر حاضر نکات بسیاری خواهید آموخت. از جمله اینکه چگونه حیطه‌های گوناگون زندگی خود را در راستای هدفی واحد نظم بخشید، و چگونه ضمن تلاش برای نیل به موفقیت‌های کاری، به سعادت درونی نیز توجه نشان دهید. در واقع، چنین می‌توان گفت که عمل به آموزه‌های ناپلئون هیل که در کتاب پیش رو گرد آمده، توأمان زندگی مادی و معنوی شما را به مسیری درست هدایت می‌کند.

در نکوداشت کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن:

- ناپلئون هیل در این اثر خرد بی‌انتهای خود را با شما به اشتراک گذاشته است. (Amazon)

کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن مناسب چه کسانی است؟

کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن حاوی مطالبی آموزشی برای افرادی‌ست که خواهان پیشرفت روزافزونِ اقتصادی‌اند.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم:

ناپلئون هیل نویسنده آمریکایی و از پیشگامان ژانر موفقیت شخصی بود. معروف‌ترین اثر او، «بیندیشید و ثروتمند شوید»، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در چند دهه‌ی اخیر است. او به سال 1883 متولد شد و در سال 1970 از دنیا رفت. از آثار پرفروش و سرشناس هیل، جز کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، باید به دو اثر با عناوین «شاه کلید ثروت» و «شما می‌توانید معجزه‌ی زندگی خود باشید» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن می‌شنویم:

معمولاً می‌گویند ثروتمندان ثروتمندتر، و فقرا فقیرتر می‌شوند. مطالعات من، از اصولی که عده‌ای را به طرز شگرفی موفق، و گروهی را محکوم به فقر می‌کند، این نکته را به خوبی نشان می‌دهد. کتاب مقدس می‌گوید: «به آن کسی که نعمتی داده شده است، نعمتش افزون‌تر گردد، و آن کس که از نعمت‌ها محروم گردیده، محروم‌تر نیز گردد. و آنچه را که دارد از کف دهد.»

ثروت باید به گردش درآید، نه احتکار شود. هرچه در اختیار ماست باید به ما فایده رساند، وگرنه تلف شده و به هدر می‌رود. در این جهان فقط یک چیز است که پایدار می‌ماند، و آن تغییر و دگرگونی است. هیچ چیز، حتی برای یک ثانیه هم بدون تغییر نمی‌ماند. حتی کالبد مادی ما، که زندگی ما را تشکیل می‌دهد، با سرعت خارق‌العاده‌ای تغییر می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
26 دقیقه
قسمت یک
25 دقیقه
قسمت دو
25 دقیقه
قسمت سه
23 دقیقه
قسمت چهار
25 دقیقه
قسمت پنج
21 دقیقه
قسمت شش
29 دقیقه
قسمت هفت
24 دقیقه
قسمت هشت
27 دقیقه
قسمت نه
27 دقیقه
قسمت ده
27 دقیقه
قسمت یازده
28 دقیقه
قسمت دوازده
25 دقیقه
قسمت سیزده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن: موفقیت بادآورده نیست
نویسنده
مترجمحمید مشهدی رضا
گویندهحمید یزدانی
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
45000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن

زینب رزاقی
۱۴۰۱/۶/۱۶
این کتاب فوق العاده ارزشمند از جناب هیل به بررسی گام‌های رسیدن به موفقیت در هر کاری و خصوصا ثروتمند شدن می‌پردازد. ایده اصلی کتاب تقسیم یک سال به ۵۲ هفته و در هر هفته تفکر و یا ایجاد یکی از خصوصیات ذکر شده در کتاب است تا در نهایت به تمامی خصوصیات افراد موفق برای کسب ثروت مجهز باشیم.
ترجمه و گویندگی کتاب نیز قابل تقدیر میباشد.
رضا محمدی
۱۴۰۱/۳/۱۹
سلام
کتابی قدیمی است اما جوری نوشته شده و یا بروز رسانی شده که احساس می‌کنی موارد ذکر شده در متن کتاب برای الان گفته شده. برای دوستانی که به دنبال موفقیت مالی هستند توصیه اکید می‌کنم چند بار گوش بدهند البته کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید هم از ناپلئون هیل معرکه است
سید حسن جهانمیر
۱۴۰۱/۵/۲۴
سلام کتابهای ناپلئون هیل را دنبال میکنم از بهترین کتابهای در مورد انگیزشی میباشد این کتاب ۵۲ راه را برای شما توضیح می‌دهد فقط بیاید چند بار کتاب صوتی را گوش بدهید تا تمام نکات دستتون بیاد وبا تشکر از گوینده
احمد کاشی
۱۴۰۱/۲/۲۵
سلام یک سال ۵۲ هفته است هر پله نشان دهنده یک هفته است با طی کردن دستورالعمل‌های داده شده بعد از یک سال شما با قواعد موفقیت آشنا میشوید
حسین اکبری
۱۴۰۲/۱/۸
خیلی خوبه کتاب‌های ناپلئون ولی بیشتر این کتاب به همون به اندیشید و ثروتمند شوید شبیه.. ولی دمتون گرم واقعا کتابراه خیلی مفید بوده برای من (تشکر)
Leila Sedaghti
۱۴۰۱/۳/۳۰
کتاب‌های ناپلئون هیل نیازی به تعریف نداره برعکس کتاب‌های زرد که راجب اعتماد به نفس کاذب هست ناپلئون هیل بیشتر تمرکزش روی کار مفید هست
یاسر شاکری
۱۴۰۱/۸/۶
کتاب خیلی خوبی هست در کل کتابهای ناپلئون هیل برای زندگی وکار مفید هستند باتشکر از کتابراه
جمشید هاشمی
۱۴۰۱/۲/۱۵
تازه شروع کردم ولی کتابای ناپلئون هیل معرکن. مخصوصا 17 درس موفقیت خدایی زندگی و فکرمونو عوض میکنه
bahram aaz
۱۴۰۱/۲/۱۲
فوقالعادست، کلا هرچی از ناپلئون هیل پیدا کردید بدون شک بخونید یا اگه صوتیه حتما گوش بدید.
M Etminanzade
۱۴۰۲/۱/۹
البته خوب بود ولی خوب 52 پله زیاده می‌توانست کوتاهتر و موجز تر بیان شود
علی اسحاقی
۱۴۰۱/۷/۵
کتاب خوبیه دوست داشتم به دوستان هم توصیه میکنم این کتاب روبخونن یاگوش بدن
حسین فرامرزی
۱۴۰۲/۳/۱۳
این کتاب عالیه فقط به دستوراتش باید عمل کرد
mojgan asadi
۱۴۰۲/۲/۲۵
بسیار کاربردی، مختصر و مفید مطالب کتاب واقعاً کارآمدی هستش
hadi yazdani
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
کتاب انگیزشی خوبیه اگه همراه با عمل باشه
یاسین باغچقی
۱۴۰۱/۱۰/۱
از گوینده کتاب واقعا ممنونم که اینقد موثر کتاب خوندن
مشاهده همه نظرات 18

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن

برای دریافت کتاب صوتی 52 پله تا ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.