معرفی و دانلود PDF کتاب کلید CATIA (مدلسازی)

عکس جلد کتاب کلید CATIA (مدلسازی)
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کلید CATIA (مدلسازی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلید CATIA (مدلسازی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلید CATIA (مدلسازی)

کتاب کلید CATIA (مدلسازی) به قلم مسعود اسماعیلی، شما را با قابلیت‌های این نرم‌افزار آشنا کرده و محیط‌های کاری Sketcher و Part Design را گام به گام شرح می‌دهد.

نرم‌افزار Catia با فراهم آوردن محیط‌های متعدد کاری، هر سه گروه CAD، CAE، CAM را تحت پوشش قرار داده است. کتابی که در دست دارید به شما نشان می‌دهد در محیط Sketcher قادر به طراحی دو بعدی پروفیل‌ها و مسیرهای کاملا پارامتریک برای ایجاد مدل‌های سه بعدی هستید و در محیط Part Design شما با استفاده از پروفیل‌های ترسیم شده و به سبکی ساده قادر به مدل‌سازی سه بعدی قطعات می‌باشید به طوری که به راحتی می‌توانید مدل ایجاد شده را در کمترین زمان و با الگوریتمی ساده ویرایش کنید.

این محیط عموماً برای مدل سازی قطعات حجمی استفاده می‌شود. اما مدل‌های ایجاد شده چه استفاده‌ای دارند؟ مدل‌ها را می‌توانید در محیط Assembly Design در مونتاژ یک مجموعه استفاده کنید و یا اینکه در محیط Drafting نقشه ساخت آن را تهیه کنید و یا این که در محیط Generative Structural Design تحلیل‌های مکانیکی آن را انجام دهید.

این کتاب شامل سه فصل می‌باشد. در هر فصل به مدل‌سازی یک قطعه می‌پردازید. قطعات طوری انتخاب شده‌اند که اکثر دستورات پرکاربرد دو محیط Sketcher و Part Design در آن‌ها بکار گرفته شوند.

آنچه در کتاب کلید Catia (مدل سازی) می‌آموزید:

- محاسبه پارامترهای هندسی و حجمی مدل
- ترسیم طرح‌های دوبعدی Sketcher
- مدل سازی سه بعدی part design
- قید گذاری طرح‌های دوبعدی

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول: مدلسازی یک پایه
فصل دوم: مدلسازی یک زانویی 45 درجه
فصل سوم: مدلسازی یک پیچ‌گوشتی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلید CATIA (مدلسازی)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات104
زبانفارسی
شابک978-600-5656-91-6
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقشه کشی
قیمت نسخه الکترونیک
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلید CATIA (مدلسازی)

یاسین محمدپور
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب خوبیه متنش کمه و دقیق دور مورد مطالب مهم حرف زده الکی حجم کتاب رو بالا نبرده که خواننده خسته بشه و از ادامه ان نا امید بشه. من که راضی بودم 😊
سید محمد موسوی
۱۳۹۹/۱/۲۱
عالی بود... متن روانی داشت و حجمی سبک👌🏼
سهراب نورمهر
۱۴۰۱/۱/۲
کتاب خوبی نیست تمرینهای کم و ضعیفی داره
سید ایمان شاددل
۱۴۰۰/۹/۲۲
کتاب خوب و سودمندی بود.
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب کلید CATIA (مدلسازی)

برای دریافت کتاب کلید CATIA (مدلسازی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.