معرفی و دانلود کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)

عکس جلد کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)
قیمت:
۱۰۵۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)

کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)، دربردارنده‌ی دو داستان به زبان انگلیسی با نام‌های صیاد سگ آبی از داستان‌های قدیمی اسکاتلند و پسری که زیادی بالا پرواز کرد از داستان‌های قدیمی یونان است.

کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی) داستانی زیبا و آموزنده است که با هدف تقویت درک متون زبان انگلیسی به کمک گوش دادن به داستان‌های اصیل، توسط گروه ویراستاری و قصه‌خوانی از کشور بریتانیا با لهجه زیبای British صوتی شده است.

در زمان‌های بسیار دور در سرزمین‌های شمالی اسکاتلند مردی تنها زندگی می‌کرد. شغل او ماهی‌گیری بود و از این راه کسب درآمد می‌کرد. او همیشه دوست داشت جانوران منحصر به فردی همانند سگ آبی که نیمی از بدن آن سگ و نیمی دیگر آن ماهی بود، شکار کند. او شکار آن‌ها را به این دلیل دوست داشت چون پول بسیار زیادی از فروش آن‌ها به دست می‌آورد.

در یکی از روزها که برای شکار رفته بود، یک سگ آبی را گرفت و آن را با چاقوی شکاری خود مجروح کرد اما موفق به کشتن و گرفتن آن نشد، سگ آبی زخمی شد، فریاد بلندی از درد کشید، از روی صخر‌ه‌ها سر خورد و به دریا افتاد و چاقو که در بدنش مانده بود را با خود برد. مرد صیاد با ناراحتی به کلبه‌ی خود برگشت. اما پس از مدتی مرد غریبه‌ای به دیدن او آمد.

Part of the story:

The fisherman was led into another room, in which he found the stricken seal. He was asked to pass his hand over the wound, which he did, and to his surprise it immediately healed. The seal rose from his bed in perfect health, and the mood of all the sea-creatures all around changed from mourning to rejoicing.

The seal-catcher feared that he would remain under water as a seal for the rest of his life, but the stranger told him that he could return home on one condition-that he took an oath that he would never harm another seal again so long as he lived. To this, the seal-catcher readily agreed.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
داستان اول: صیاد سگ آبی
۱۴ دقیقه
داستان دوم: پسری که زیادی بالا پرواز کرد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۳ دقیقه
زبانانگلیسی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب آموزش زبان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۵۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی)

برای دریافت کتاب صوتی The Seal Catcher (صیاد سگ آبی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.