معرفی و دانلود کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان)

عکس جلد کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان)
قیمت:
13000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان)

کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان) داستانی زیبا و آموزنده است که با هدف تقویت درک متون زبان انگلیسی به کمک گوش دادن به داستان های اصیل، توسط گروه ویراستاری و قصه خوانی از کشور بریتانیا با لهجه زیبای British صوتی شده است.

About the story

This amusing yarn has lots of tears in it, but all the same, it will make you laugh. It’s about a man who goes in search of three people even sillier than his fiancé and her parents. And he soon finds them

If you want to find out how to get a cow onto your roof to eat grass up there, or how an alternative way to get into your trousers in the morning, begin to listen

درباره این داستان:

در این داستان اشک‌های زیادی وجود دارد با این وجود شما را وادار به خنده می‌کند. داستان درباره مردی است که خواستگار دختر نادانی است که والدین نادانی هم دارد. او پس از یک اتفاق می‌رود و تصمیم می‌گیرد به دنبال سه نفر که نادان‌تر از نامزد و پدر و مادرش باشند برود تا اگر چنین کسانی را پیدا کرد دوباره برگردد. او خیلی زود آن سه نفر را پیدا می‌کند...

اگر می‌خواهید بدانید که چطور علف‌هایی که روی سقف خانه روییده‌اند را به یک گاو بدهید و یا دنبال روش دیگری برای پوشیدن شلوارتان هستید این کتاب صوتی را بشنوید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
7 دقیقه
بخش اول
7 دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان)
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب آموزش زبان کودک
قیمت نسخه صوتی
13000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان)

فاطمه نوبخت
۱۳۹۹/۹/۲۱
اسم کتاب انگیلیسی است متوجه نمیشم
Fateme Mohaseli
۱۳۹۹/۸/۲۴
چرا تصویر و ترجمه نداره
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان)

برای دریافت کتاب صوتی The Three Sillies (سه نادان) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.