معرفی و دانلود کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی

عکس جلد کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی
قیمت:
18300 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی

کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی اثر محمدامین چیت گران، مجموعه‌ای از نامه‌های عاشقانه میان پدر و دختریست که از دنیای خودشان می‌گویند اما در نهایت با یک شگفتی درباره فضا و رابطه میان این دختر و پدر رو‌به‌رو می‌شوید.

همۀ ما آدم‌ها، یک جایی جا مانده‌ایم و تنها شده‌ایم. دست‌هایمان رها شده... چون یادشان نمی‌آید آن‌ها که یک روز، خودشان به این سرنوشت دچار شده‌اند. روح سرگردان خیابان بهبودی هم از این تنها ماندن‌ها و رها شدن دست‌ها آغاز شد. زندگی می‌کرد، اما روحی در کالبد نداشت؛ پس سرگردان و حیران به دنبال راهی بود که بتواند خودش دقیقاً از همان روزی که گم شده بود بیابد. خدا کند شما هم یک روزی، یک جایی، خودتان را پیدا کنید.

در بخشی از کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی اثر محمدامین چیت گران می‌خوانیم:

یک هفته با تأخیر برایت نوشتم. خیالت راحت! نه سهمیۀ کاغذم تمام شده بود و نه دست‌وپای من را بسته بودند. گاهی وقت‌ها در زندگی‌ام پیش می‌آمد که ناگهان دیگر هیچ کاری نمی‌کردم. خیلی ناگهان همه چیز را رها می‌کردم و در یک لحظه گوشه‌ای می‌نشستم یا برای روزهای متمادی می‌خوابیدم و دیگران من را فقط یک بی‌خیال می‌دانستند، اما واقعیت این آن است اگر برفی سهمگین در دامنه یک کوه جمع نشده باشد، صدایی آرام نمی‌تواند باعث بهمن شود. آسمان هم که دیگر خسّتش گل کرده است. تلویزیون خودش نشان می‌دهد که دیشب که شب سال نو بود همۀ دنیا برف می‌آمد، اینجا ما دود می‌خوریم.

البته از یکی دو ساعت پیش دارد باران می‌آید و من طبق معمول صدایش را می‌شنوم. داشتم برای تأخیر یک‌هفته‌ای نامه‌نوشتنم برایت می‌گفتم. واقعیت دیگر نمی‌خواستم برایت بنویسم. از خودم بدم آمده بود. یعنی هنوز هم از خودم بدم می‌آید. یادآوری و نوشتن آنچه بر من گذشته است، سخت برایم وحشتناک است و خواندن و شنیدنش برای تو آسان... من با گفتن هر کدام‌شان انگار تیغی در قلبم می‌رود و یادم می‌اندازد که من هنوز زنده‌ام اما یونا جان! اما یونا جان! اما یونا جان! من سال‌هاست به خودم فهمانده‌ام که دیگر زنده نیستم...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب روح سرگردان خیابان بهبودی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات تیسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات96
زبانفارسی
شابک978-600-7683-85-9
موضوع کتابکتاب‌های ادبیات پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
18300 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی

Noora K.f.r
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
آرامش بخش منو برو ب روزهای خیلی دور
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی

برای دریافت کتاب روح سرگردان خیابان بهبودی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.