معرفی و دانلود PDF کتاب عمو نوروز و چهل دزد

عکس جلد کتاب عمو نوروز و چهل دزد
قیمت:
۸۴۵۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب عمو نوروز و چهل دزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عمو نوروز و چهل دزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عمو نوروز و چهل دزد

کتاب عمو نوروز و چهل دزد به نویسندگی سروش چیت ساز، روایت‌گر پسر جوانی به نام ظفر است که هیچ پول و درآمدی ندارد و اصلا از اینکه نزدیک سال نو است خوشحال نیست، برای همین تصمیم می‌گیرد عمو نوروز را دزدیده و او را بفروشد.

عمو نوروز و چهل دزد یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه‌ی ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینه رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب عمو نوروز و چهل دزد می‌خوانیم:

تو شکرستان می‌گویند وقتی زمستان می‌رود، که پیرزنی به نام ننه سرما بار و بندیلش را جمع کند، خانه تکانی کند، همه‌جا را تمیز کند و منتظر عمو نوروز بماند. ظفر دزده شنیده بود که ننه سرما آن‌قدر کار می‌کند که خوابش می‌برد و وقتی عمو نوروز می‌رسد، خواب است و هیچ‌وقت عمو نوروز را نمی‌بیند. ظفر می‌دانست که مردم می‌گویند اگر یک روز ننه سرما، عمو نوروز را ببیند آسمان و زمین به هم می‌رسند. با این فکرها ظفر به این نتیجه رسید که باید عمو نوروز را بدزدد تا پولدار شود. او یواشکی خودش را رساند پای دیوار خانه ننه سرما پرید توی خانه و تا ننه سرما به خودش بجنبد دست و پا و دهان ننه سرما را بست و انداختش توی پستو...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عمو نوروز و چهل دزد
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-03-0086-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۸۴۵۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عمو نوروز و چهل دزد

mehdi iranpour
۱۳۹۹/۱/۶
یک قصه بی‌سر و ته. مناسب هیچ سنی نیست.
هورمزد شمس اذر
۱۳۹۸/۱۲/۵
بسیار خوب بود و من دوست میدارم
مصطفی حیدری
۱۴۰۰/۳/۴
از شکرستان بعید بود
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب عمو نوروز و چهل دزد

برای دریافت کتاب عمو نوروز و چهل دزد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.