دانلود رمان راز معبد آفتاب

دانلود رمان راز معبد آفتاب
بزرگنمایی
  • از:
  • (۳۰۱)
  • چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۰۰۰ تومان
  • رایگان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان راز معبد آفتاب

استاد اسماعیل زرعی در سال 1337 در دیار غیوران کرمانشاه دیده به جهان گشود. این استان، سرزمینی است که چهره‌های بسیاری در ادب پرورش داده است. زرعی نیز هم‌چون سلف آن خطّه، نوشتن را با نگاه عمیق در آثار داستان‌نویسی و مطالعه در زندگی و احوال انسان‌های دردمند روزگار ما وظیفه بیان احساس همدلی خود قرار داد. و هم‌چون بزرگان ادبیات کرمانشاه از جمله میرزا باقر خسروی (نخستین رمان‌نویس سبک نوین در ایران) و علی‌محمد افغانی، ابوالقاسم لاهوتی، رشید یاسمی و دیگران از قالب داستان و کم‌تر شعر برای طرح مفاهیم اجتماعی در نوشتن بهره جست.

راز معبد آفتاب رمانی تاریخی تخیلی است که در آن انسانی امروزی بر اثر یک سری وقایع به معبدی پر رمز و راز داخل می شود. در آنجا عجایب بسیاری می بیند. از جمله کتابی با عنوان کتاب کهن که در آن بخشی از دوران باستان و جنگها و ماجراها و ترفندهای متعددی شرح داده شده است. علاوه بر آن خواننده ی کتاب با شاهزاده خانمی که به خواب مصنوعی رفته است آشنا خواهد شد که بعد از بیدار شدنش حوادثی جذاب اتفاق می‌افتد.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

معصومه عظیم پور
۹ روز قبل
خیلی جالب بود
رابی ک
۱۱ روز قبل
خوب نبود
احمد رضا
۲۲ روز قبل
کتاب پتانسیل بالایی داشت ولی پایان بدی واسش درنظر گرفته شد، وقتی به آخرش رسیدم تازه داشتم با کتاب مانوس میشدم، ولی پایان بندی سریع و بدی داشت
asma s
۱۳۹۶/۶/۴
خیلی قشنگ بود. خوشم اومد.
Nasim M
۱۳۹۶/۶/۳
اخرش بد تمام شد وگرنه داستان جالبی داشت پایان بهتری می تونست داشته باشه
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه