دانلود رمان راز معبد آفتاب

دانلود رمان راز معبد آفتاب
بزرگنمایی
  • از:
  • (۳۰۹)
  • چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۰۰۰ تومان
  • رایگان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی رمان راز معبد آفتاب

استاد اسماعیل زرعی در سال 1337 در دیار غیوران کرمانشاه دیده به جهان گشود. این استان، سرزمینی است که چهره‌های بسیاری در ادب پرورش داده است. زرعی نیز هم‌چون سلف آن خطّه، نوشتن را با نگاه عمیق در آثار داستان‌نویسی و مطالعه در زندگی و احوال انسان‌های دردمند روزگار ما وظیفه بیان احساس همدلی خود قرار داد. و هم‌چون بزرگان ادبیات کرمانشاه از جمله میرزا باقر خسروی (نخستین رمان‌نویس سبک نوین در ایران) و علی‌محمد افغانی، ابوالقاسم لاهوتی، رشید یاسمی و دیگران از قالب داستان و کم‌تر شعر برای طرح مفاهیم اجتماعی در نوشتن بهره جست.

راز معبد آفتاب رمانی تاریخی تخیلی است که در آن انسانی امروزی بر اثر یک سری وقایع به معبدی پر رمز و راز داخل می شود. در آنجا عجایب بسیاری می بیند. از جمله کتابی با عنوان کتاب کهن که در آن بخشی از دوران باستان و جنگها و ماجراها و ترفندهای متعددی شرح داده شده است. علاوه بر آن خواننده ی کتاب با شاهزاده خانمی که به خواب مصنوعی رفته است آشنا خواهد شد که بعد از بیدار شدنش حوادثی جذاب اتفاق می‌افتد.

ادامه
amin pishbin
۱۳۹۶/۷/۱۱
۰
۰
خیلی نقش اول ضعیفی داشت.اصلا دوست نداشتم
rouzbeh m
۱۳۹۶/۷/۹
۰
۰
میتونست خیلی بهتر باشه آخر کتاب رو خیلی بیهوده تموم کردید ۱۷۵ صفحه گذشت یواش یواش بعد یه دفعه همه چی رو قیچی کردین
احمد رضا
۱۳۹۶/۶/۱۱
۰
۰
کتاب پتانسیل بالایی داشت ولی پایان بدی واسش درنظر گرفته شد، وقتی به آخرش رسیدم تازه داشتم با کتاب مانوس میشدم، ولی پایان بندی سریع و بدی داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۵۸)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه