دانلود رمان راز معبد آفتاب

  • از: اسماعیل زرعی
  • ۲۹۹ رای
  • برای دانلود قانونی رمان راز معبد آفتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان راز معبد آفتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۱۸۴ صفحه، ۵۰۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7063-75-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی رمان راز معبد آفتاب

استاد اسماعیل زرعی در سال 1337 در دیار غیوران کرمانشاه دیده به جهان گشود. این استان، سرزمینی است که چهره‌های بسیاری در ادب پرورش داده است. زرعی نیز هم‌چون سلف آن خطّه، نوشتن را با نگاه عمیق در آثار داستان‌نویسی و مطالعه در زندگی و احوال انسان‌های دردمند روزگار ما وظیفه بیان احساس همدلی خود قرار داد. و هم‌چون بزرگان ادبیات کرمانشاه از جمله میرزا باقر خسروی (نخستین رمان‌نویس سبک نوین در ایران) و علی‌محمد افغانی، ابوالقاسم لاهوتی، رشید یاسمی و دیگران از قالب داستان و کم‌تر شعر برای طرح مفاهیم اجتماعی در نوشتن بهره جست.

راز معبد آفتاب رمانی تاریخی تخیلی است که در آن انسانی امروزی بر اثر یک سری وقایع به معبدی پر رمز و راز داخل می شود. در آنجا عجایب بسیاری می بیند. از جمله کتابی با عنوان کتاب کهن که در آن بخشی از دوران باستان و جنگها و ماجراها و ترفندهای متعددی شرح داده شده است. علاوه بر آن خواننده ی کتاب با شاهزاده خانمی که به خواب مصنوعی رفته است آشنا خواهد شد که بعد از بیدار شدنش حوادثی جذاب اتفاق می‌افتد.

راهنمای دانلود رمان راز معبد آفتاب

برای دانلود رمان راز معبد آفتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود رمان راز معبد آفتاب
rouzbeh m
۱۳۹۶/۷/۹
میتونست خیلی بهتر باشه آخر کتاب رو خیلی بیهوده تموم کردید ۱۷۵ صفحه گذشت یواش یواش بعد یه دفعه همه چی رو قیچی کردین
احمد رضا
۱۳۹۶/۶/۱۱
کتاب پتانسیل بالایی داشت ولی پایان بدی واسش درنظر گرفته شد، وقتی به آخرش رسیدم تازه داشتم با کتاب مانوس میشدم، ولی پایان بندی سریع و بدی داشت
Nasim M
۱۳۹۶/۶/۳
اخرش بد تمام شد وگرنه داستان جالبی داشت پایان بهتری می تونست داشته باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶۰)