معرفی و دانلود کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان

عکس جلد کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان

سید راضی احمدی در کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان، با ارائه راهکارهایی جذاب و اصول کاربردی به جوانان کمک می‌کند تا در کسب‌وکار خود به موفقیت چشمگیری دست یابند و خیلی زود به فردی ثروتمند تبدیل شوند.

درباره‌ی کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان:

کتاب پیش رو اصول و قوانین موفقیت و کسب ثروت را با شما به اشتراک می‌گذارد. موفقیت در هر زمینه‌ای بدون داشتن اطلاعات و آمادگی روحی و ذهنی امکان‌پذیر نیست. مطالب این کتاب به صورت گام به گام، اطلاعات و مراحلی که باعث آمادگی ذهنی و روحی شما برای کسب فوری ثروت می‌شود نشانتان می‌دهد. بدون داشتن آمادگی ذهنی و روحی و اطلاعات لازم، توقع موفقیت در هر زمینه‌ای خصوصاً کسب ثروت، رویا و خیالی بیش نیست و فقط اتلاف وقت و انرژی است.

اطلاعاتی که در کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان ارائه شده است به راحتی و سهولت راه ثروتمندی و توانگری شما را هموار می‌کند؛ به طوری که با سرعتی باورنکردنی به استقلال و توانایی مالی می‌رسید و خودتان هم شگفت‌زده می‌شوید. زمانی که به استقلال مالی و توانگری می‌رسید معنی واقعی آزادی، قدرت، شور و نشاط و آسودگی خاطر و رفاه و آسایش را می‌فهمید.

نویسنده در این کتاب می‌کوشد شما را با قوانین حاکم بر جهان هستی (کائنات) به طور مختصر آشنا کند تا با بهره‌گیری از آن‌ها و همسو شدن با این قوانین بتوانید بهترین زندگی را برای خود رقم بزنید و با آشنایی و تسلط بر نحوه‌ی کارکردشان و با بهره‌گیری از آن‌ها به خواسته‌ها و اهداف خود برسید. برای استفاده بهتر از این قوانین ابتدا لازم است که دل و فکر خود را از هر گونه افکار و احساسات منفی مانند خشم، عصبانیت، نگرانی و هر چیز دیگری که باعث ایجاد احساس ناخوشایند می‌شود، پاک کنید تا فکر و ذهن شما با قوانین حاکم بر جهان هستی هم‌فرکانس شده و در مدار آن‌ قرار گیرد.

در کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان به برخی از این قوانین اشاره می‌گردد و کاربرد و به خدمت گرفتن آن‌ها در مسیر موفقیت و خصوصاً جذب ثروت بیان می‌شود. بی‌شک برای رسیدن به هر خواسته و آرزویی لازم است که افکار و فعالیت‌های ذهنی و فیزیکی همسو و هم‌فرکانس با این قوانین طلایی جهان هستی باشد تا به راحتی و با سرعت به اهداف و آرزوهای خود برسید.

کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان برای چه کسانی مناسب است؟

می‌خواهید در شغلتان به موفقیت دست یابید و ثروت بیشتری کسب کنید؟ این کتاب را بخوانید.

در بخشی از کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان می‌خوانیم:

افکار ما دارای ارتعاش و فرکانس می‌باشد. به هر چیزی که فکر کنیم ذهن ما ارتعاشاتی را به جهان هستی و کائنات از خود ساطع می‌کند و چیزهای مشابه را به طرف خود جذب می‌کند. بنابراین با فهمیدن این حقیقت همیشه باید کانون توجه فکر خودتان را به افکار مثبت متمرکز کنید تا مقدار بیشتری از این چیزهای مثبت و شادکننده را به طرف خود جذب کنید. می‌توانید همیشه کانون توجه فکر و ذهن خود را فقط به چیزهایی که می‌خواهید و آن‌ها را به عنوان هدف و خواسته در نظر گرفتید، مانند کسب ثروت، متمرکز کنید. تا آن‌ها را در زندگی فیزیکی خود به دست آورید.

همیشه باید توجه داشته باشید که هرگز نباید فکر و ذهن خود را به چیزهایی که نمی‌خواهید و از آن‌ها بیزارید متمرکز کنید؛ زیرا مقدار بیشتری از این چیزها را ندانسته به خود جذب می‌کنید. به عنوان مثال همیشه باید به سلامتی شادی و ثروت فکر کنید و انتظار دریافت آن‌ها را در زندگی داشته باشید تا مقدار بیشتری از آن‌ها را به دست بیاورید. در واقع تمام علت‌ها و معلول‌ها ذهنی هستند و افکار غالب یعنی افکاری که بیشتر اوقات در مورد آن‌ها صحبت می‌کنید و به آن‌ها باور دارید در زندگی تبدیل به واقعیت می‌شوند.

زیرا فکر انسان اگر بر روی چیزی متمرکز شود قدرت بسیار خارق‌العاده‌ای دارد مانند ذره‌بینی که نور خورشید را در یک کانون و نقطه متمرکز می‌کند و باعث سوزاندن کاغذ می‌شود. در واقع تمرکز فکر یعنی تثبیت ذهن روی یک شی خارجی و یا یک نقطه‌ی درونی. عزم راسخ در رسیدن به هدف مورد علاقه که اشتیاق سوزانی برای کسب آن در وجود ما وجود دارد باعث تمرکز روی آن خواسته و هدف می‌شود که به سرعت جذب ما می‌گردد و طبق قوانین کائنات موقعیت‌ها، رخداد‌ها، اشخاص و تمام اسبابی که برای تحقق آن هدف لازم است پدیدار می‌شود تا آن هدف را به دست آوریم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول
فصل اول: قانون شکرگزاری
فصل دوم: قانون بخشش
فصل سوم: قانون کشت و درو
فصل چهارم: قانون عمل و عکس‌العمل
بخش دوم: عظمت خلقت انسان
فصل اول: قدرت‌های درون انسان
فصل دوم: گنجینه‌ای به نام قدرت درون
فصل سوم: نامحدود بودن قدرت درون
فصل چهارم: دنیای درون و بیرون انسان
بخش سوم: قوانین ذهن و فکر
فصل اول: قدرت تمرکز فکر
فصل دوم: قدرت تجسم
فصل سوم: قدرت مغناطیسی
فصل چهارم: قدرت جادویی تصمیم
بخش چهارم: آرامش درون
فصل اول: آرامش درون با توکل به خداوند رحمان
فصل دوم: شادی درونی
فصل سوم: نقش لبخند و افکار مثبت در آرامش درون
فصل چهارم: استفاده از مدیتیشن و خودهیپوتیزم برای آرامش
بخش پنجم: هدف
فصل اول: تعیین هدف
فصل دوم: تمرکز روی هدف
فصل سوم: نقش آرامش درون در رسیدن به هدف
فصل چهارم: نقش جادویی استقامت و پایداری در رسیدن به هدف
بخش ششم: ضمیر ناخودآگاه
فصل اول: ضمیر ناخودآگاه چیست؟
بخش هفتم: ثروت
فصل اول: عامل باور در کسب ثروت
فصل دوم: فیزیک کوانتوم و کسب ثروت
فصل سوم: تمرکز ذهن بر کسب ثروت
فصل چهارم: فرکانس و مدار ثروت
بخش هشتم: میان‌بر کسب ثروت
فصل اول: استفاده از قانون جذب
فصل دوم: استفاده از ضمیر ناخودآگاه
فصل سوم: داشتن ایده‌ی مشخص برای کسب ثروت
فصل چهارم: شهود و الهامات درونی
بخش نهم: پول
فصل اول: کسب پول بخشی از ثروت است
فصل دوم: حد و مرزی برای پول درآوردن وجود ندارد
بخش دهم: گام‌های عملی کسب پول و ثروت
فصل اول: الگوبرداری از افراد موفق و ثروتمند
فصل دوم: نیازیابی بازار
فصل سوم: ارزش‌آفرینی نسبت به رقبا
فصل چهارم: داشتن ارتباطات زیاد
فصل پنجم: نظم و انضباط شخصی و حذف عوامل مزاحم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتاب ریرا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۴
زبانفارسی
شابک978-600-98007-5-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان

برای دریافت کتاب پیش نیاز کسب ثروت فوری برای جوانان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.