معرفی و دانلود کتاب باز کردن چشم سوم

عکس جلد کتاب باز کردن چشم سوم
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب باز کردن چشم سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باز کردن چشم سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باز کردن چشم سوم

در کتاب باز کردن چشم سوم یاد می‌گیرید ماهیت این چاکرا چیست و چطور باید آن را در درونتان فعال کنید. نیرا کورانا به شما خواهد گفت چگونه با گشودن چشم سوم، دریچه‌ی تازه‌ای به روی جهان خود باز کنید و با استفاده از تجربه‌ی شهودی خود دست به تصمیمات آگاهانه‌تری بزنید.

درباره‌ی کتاب باز کردن چشم سوم

طبق باور هندوها، چشم سوم یکی از چاکراهای هفت‌گانه‌ی شماست. چاکرایی که کمی بالای میان دو ابرویتان واقع شده و تأثیر به‌سزایی در نگاه شما به زندگی و قضاوت‌هایتان دارد. قرار است در کتاب باز کردن چشم سوم (Third Eye Awakening: A Simple Guide to Understand the Fundamentals of Third Eye Awakening)، نوشته‌ی نیرا کورانا (Nyra Khurana) و ترجمه‌ی یاسین قاسمی بجد و طلعت اصغری درمیان، با پدیده‌ای آشنا شوید که با روح شما سروکار دارد.

برخی معتقدند وجود این چشم پنهان در وجودتان از طریق علم قابل‌اثبات است و در مراحل اولیه‌ی تکامل انسان، در او چشم سومی وجود داشته که به مرور از بین رفته. با این فرض، وجود این چاکرا نمی‌تواند تنها یک باور ماوراءالطبیعی باشد.

برخی افراد با چشم سوم گشوده به این دنیا می‌آیند و آگاهی‌های معنوی بالایی دارند، اما برخی نیز چنین نیستند و بسته بودن چشم سومشان سبب می‌شود تحت‌تأثیر انرژی‌هایی قرار بگیرند که خارج از کنترل آن‌هاست. به عبارت دیگر، چشم سوم هم مانند هر چاکرای دیگری در صورت بسته بودن، جسم و ذهن را دچار برخی بیماری‌ها می‌کند؛ بیماری‌هایی که علائم جسمی دارند، اما درحقیقت ریشه‌شان در روح شماست.

اگر می‌خواهید چشم سومتان گشوده شود، بهتر است راه‌هایش را مفصل در خود کتاب بخوانید، اما لازم است ابتدا بدانید فایده‌ی باز شدن چشم سوم چیست؟ به‌ طور خلاصه، فایده‌ای که می‌شود برای آن برشمرد، چنین است: چشم سوم به شما کمک می‌کند ندای درونی خود را همواره بشنوید؛ ندایی که به شما درک درستی از جهان پیرامونتان ارائه می‌دهد.

کتاب باز کردن چشم سوم مناسب چه کسانی است؟

کسانی که به تمرینات معنوی و رسیدن به ذهن‌آگاهی علاقمند هستند و می‌خواهند چگونگی فعال‌سازی چاکرای چشم سوم را بیاموزند، این کتاب را دوست خواهند داشت.

در بخشی از کتاب باز کردن چشم سوم می‌خوانیم

خودشناسی هدف اصلی هر نوع تلاش معنوی واقعی است و روش‌های بیداری چشم سوم نیز از این قاعده مستثنا نیستند. هدف اصلی روش‌ها این است که شما «بیشتر باشید.» طبق باور عمومی، انسان‌ها فقط از بخش کوچکی از پتانسیل خود استفاده می‌کنند. زندگی آنها توسط طیف محدودی از ایده‌ها، عواطف، احساسات و سایر روش‌های زندگی آگاهانه محدود شده، و آنها به‌طور کلی از این محدودیت‌ها غافل‌اند.

داستان غار افلاطون با وجود اینکه 24 قرن پیش نوشته شده، هنوز هم مطرح است: اگر همیشه در یک زیرزمین تاریک زندگی کرده باشید، برای شما زیرزمین نیست بلکه کل کیهان است. اگر بخواهید به دنیای واقعی بروید نمی‌توانید شگفتی‌هایی را تصور کنید که در انتظار شما هستند. تلاش شرح داده شده در این کتاب مستلزم بیرون رفتن از زیرزمین و شروع به درک چیزها از طریق عدسی چشم سوم است. نارگیل به دلیل "سه چشمش" در هند اهمیت نمادین قابل توجهی دارد و در مراسم آتش‌سوزی استفاده می‌شود.

دو مورد اول "کورند"، به این معنی که برای دسترسی به شیر نارگیل نمی‌توان آنها را سوراخ کرد، درحالی‌که سومی، در مرکز، داخل میوه را باز می‌کند. چشم سوم نیز اساساً دروازه ورود به قلمروهای درونی است. در نتیجه، این چشم شما را قادر می‌سازد تا درک عمیق‌تری از خود نسبت به روش‌های درمان استاندارد یا استراتژی متمرکز بر تجزیه‌وتحلیل با ذهن شناختی به دست آورید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: تاریخچه و ریشه‌های مفهوم چشم سوم
1.1درک چشم سوم و عملکرد آن
1.2 مفهوم چشم سوم در ادیان مختلف
فصل 2: اصول چاکراها
2.1 تاریخچه مختصر چاکراها
2.2 چاکراها - یک مرور کلی
2.3 مولادهارا-چاکرای ریشه
2.4 سوادیستانا- چاکرای ساکرال
2.5 مانیپورا- چاکرای شبکه خورشیدی
2.6 آناهاتا- چاکرای قلب
2.7 ویشودهی- چاکرای گلو
2.8 آجنا- چاکرای چشم سوم
2.9 ساهاسرارا- چاکرای تاج
2.10 چاکراها و سلامت روان
فصل 3: نقش رژیم غذایی در گشودن چشم سوم
3.1 اهمیت سم‌زدایی غده کاجی
3.2 تغییر رژیم غذایی
3.3 حذف کلسیم
3.4 حذف جیوه
3.5 سایر سمومی که باید از آن اجتناب کنید
فصل 4: بیداری چشم سوم
4.1 علائم مسدود شدن چشم سوم
4.2 تکنیک‌ها و تمریناتی برای گشودن و شفای چشم سوم
4.3 علائم بیداری چشم سوم
فصل 5: کریستال‌ها و عطرمایه برای گشودن چاکرای چشم سوم
5.1 استفاده از کریستال‌ها
5.2 استفاده از عطرمایه‌ها
فصل 6: نکات مثبت و منفی چشم سوم
6.1 فواید بیداری چشم سوم
6.2 خطرات احتمالی بیداری چشم سوم
6.3 بستن چشم سوم و اهمیت آن
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باز کردن چشم سوم
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۶
زبانفارسی
شابک978-964-233-446-9
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب باز کردن چشم سوم

نوشین نحریر
۱۴۰۱/۸/۹
خیلی مختصر بود انتظار داشتم توضیحات بیشتری در ارتباط با چشم سوم در کتاب گنجانده میشد.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب باز کردن چشم سوم

برای دریافت کتاب باز کردن چشم سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.