معرفی و دانلود کتاب حول محور من

عکس جلد کتاب حول محور من
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حول محور من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حول محور من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حول محور من

کتاب حول محور من نوشته زهرا اسلامی از هدفمند شدن به واسطه قدرت برتر سخن می‌گوید و به شما یاد آور می‌شود که تنها برای رفع نیازهای اولیه و سطحی قدم در این دنیا نگذاشته‌اید، بلکه آمده‌اید تا جهان خود را بسازید و ردپایی از اندیشه و تفکر برای نسل‌های بعد از خود بر جای بگذارید.

درباره کتاب حول محور من:

در این کتاب از هدفمند شدن به واسطۀ قدرت برتر خدایی سخن گفته شده که بنده‌نواز است و در هر لحظه با شما سخن می‌گوید، بی‌واسطه و مستقیم به یاری‌تان می‌آید، بی‌منت و توقع به شما مهر می‌ورزد، وهّاب است و بی‌حساب و کتاب نعمت می‌بخشد.

شما به این جهان نیامده‌اید که عذاب و سختی بکشید؛ چون اصلاً عذابی وجود ندارد و هر سختی که تا امروز دیده‌اید نتیجۀ افکار و باورهای اشتباه خودتان بوده است. وقتی اساس جهان هستی بر پایۀ عشق باشد دیگر چیزی جز خیر و خوبی در آن جای نمی‌گیرد.

مطالعه کتاب حول محور من مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب به کسانی که سعی دارند یک زندگی پرمعنا بسازند و در این مسیر هرگز از یاد خدا غافل نمی‌شوند پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب حول محور من می‌خوانیم:

زندگی ما مجموعه‌ای از باورهای ماست. تمام آنچه تاکنون به‌دست آورده‌ایم به‌واسطه باورهایی بوده که داشتیم و داریم. زمانی می‌توانیم زندگیمان را تغییر بدهیم که باورهای اشتباهمان را عوض کرده باشیم.

فرض کنید شما یک آدمی هستید که باور دارید شکست مقدمه پیروزی و بخشی از مسیر موفقیت است. حال می‌خواهید باوجود این باور یک مسیر بدون شکست را برای دستیابی به موفقیت‌تان طی کنید. چنین چیزی غیرممکن است؛ چون به‌محض اینکه شروع به حرکت می‌کنید ذهنتان شما را برای یک شکست آماده می‌کند و هرچه بخواهید آن را نادیده بگیرید باز کار خودش را می‌کند چون شما باورش دارید.

اولین قدم برای اصلاح باورها این است که بیایید باورهای اشتباهتان را پیدا کنید. هر عقیده و باوری که به شما حال خوب و قدرت می‌دهد و کمک‌تان می‌کند که در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان راحت‌تر قدم بردارید، آن باور درست است و هر باوری که قدرت را از شما می‌گیرد و به شما احساس ضعف و ناتوانی می‌دهد، اشتباه است.

شاید فکر کنید تغییر باورها کار راحتی است و طی یک یا دو روز می‌توانید باورهای درست و قدرتمند را جایگزین باورهای اشتباه کنید. باید بگویم که خیر، کار راحت و آسانی نیست؛ چون شما چندین و چند سال با آن باورهای محدودکننده، زندگی کرده‌اید و کارها و رفتارهایتان را براساس آن‌ها شکل داده‌اید؛ پس نباید توقع داشته باشید که یک‌شبه همه‌چیز درست شود و به تغییری که می‌خواهید، دست پیدا کنید. اینطور هم نیست که پس از چند ماه بیایید بگویید خب من باورهایم را درست کردم و دیگر به شکست و باورهای محدودکننده باور ندارم. باورهای شما هرکدام در بزنگاهی، خودشان را نشان می‌دهند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: اندکی با من
فصل دوم: داستان آفرینش
فصل سوم: قدرت خلق کنندگی
فصل چهارم: قدم برداشتن به سوی هدف
فصل پنجم: درگیر حاشیه نشوید، متمرکز باشید و ذهنتان را مهار کنید
فصل ششم: الهام و نشانه
فصل هفتم: باور
فصل هشتم: جمع بندی
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حول محور من
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آپریس
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات59
زبانفارسی
شابک978-622-660191-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های اخلاق و معارف
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حول محور من

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب حول محور من

برای دریافت کتاب حول محور من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.