معرفی و دانلود PDF کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت

عکس جلد کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت
قیمت:
۲۲۵۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت

کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت نوشته‌ی سید محمدتقی زاهدی به بررسی منشأ، ایجادکنندگان و نقش رسانه‌ها در به وجود آمدن فرقه وهابیت و انحرافات صورت گرفته به وسیله این فرقه در دین اسلام می‌پردازد. این اثر به شما کمک می‌کند تا بسیاری از مسائل و ابهامات درباره وهابیت برایتان روشن شود.

کتاب حاضر تلاشی است برای نشان دادن نسب‌های یهودی و وابستگی وهابیت به نظام صهیونیستی دنیا و شناساندن ایدئولوژی و ساختار وهابیت و همچنین پاسخ به برخی شبهات وهابی‌ها درباره ساختار نظری اسلام، چه از دیدگاه اهل سنت و چه از دیدگاه شیعه.

این کتاب حاوی هفده مقاله است که به موضوعاتی چون دشمن‌شناسی از آغاز خلقت تا زمان پیامبر خاتم، تاریخچه مختصر قوم یهود، بررسی نفوذ یهود در ادیان دیگر و ساختار حکومت‌ها، زندگی و عقاید انحرافی ابن تیمیه، بررسی شیوه عملکرد و تکنیک‌های یهودیان مخفی در میان مسلمانان، بررسی تلاش‌های آل سعود، بررسی کشتارهای وهابی‌ها تا به امروز و... می‌پردازد.

در بخشی از کتاب دین زاو می‌خوانیم:

یکی از هم‌اتاقی‌هایم پیرمردی است از هیئت روشن‌فکران ملی مذهبی. وکیل پایه یک است و در دبی شرکت دارد و فقط پرونده‌های اساسی را پیگیری می‌کند. امسال سی‌وهفتمین حجش را آمده و فیشش را به قیمت شش میلیون تومان خریده و حال، نگران سال آینده است که حدس می‌زند قیمت آن به پانزده میلیون برسد. طبعاً، از جمهوری اسلامی و سرانش عصبانی است و اگر پیش بیاید، در بدگویی از آنان، در هیچ مکان و زمانی کوتاهی نمی‌کند؛ ولو در مشعر و در آن دل شب که حجاج، باید به مبدأ و معاد بیندیشند!

در عرفات، از مراسم برائت از مشرکین، شاکی بود. معتقد است: «حج جای این بازی‌ها نیست!» حتی چند روز پیش که آخرین مراسم دعای کمیل حجاج ایرانی در بین‌الحرمین برگزار می‌شد، رأی آن دو نفر دیگر از هم‌اتاقی‌ها را زد تا در دعا شرکت نکنند. معتقد است: «دعا را باید در خلوت خواند، نه در خیابان و با بوق و کرنا!»

فهرست مطالب کتاب

مبنا
مقدمه
راه و بیراهه
فتنه
ریشه
رخنه
برده
دین زاو
فدک
زاویه
خرقه وارونه
تیشه
دشنه
نقاب
توشه
ریسمان
آفت
حفره
مصباح
آیینه
شعر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-03-0151-4
موضوع کتابکتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
۲۲۵۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت

برای دریافت کتاب دین زاو: مجموعه مقالات پژوهشی در حوزه وهابیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.