معرفی و دانلود رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

عکس جلد رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

معصومه حبیبی در رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم داستانی افسانه‌ای را روایت می‌کند. داستانی درباره موجوداتی عجیب و فرازمینی‌ها که تعدادی کمی از انسان‌ها قادر به دیدن این موجودات هستند. در فضایی آغشته به تخیلات، اتفاقات جذاب و خواندنی را می‌خوانیم.

حقیقت مرگ برای همه ناشناخته است. در پشت این پرده موجوداتی عجیب و ماورائی زندگی می‌کنند. موجوداتی با قدرت‌های زیاد و دست‌هایی توانمند. دنیای فانی ما انسان‌ها در گذر است و دنیایی بزرگ و عظیم پیش روی ماست. دنیای با موجودات عجیب و حیرت انگیز این داستان ما را به وسیله‌ی قوه‌ی خیسال از دنیای مادی و انسانی به دنیایی آن سوی مرزها و ناشناخته‌ها می‌کشاند دنیایی پر از سختی و زیبایی و عشق و قهرمانانی از جنس انسان که عالم را متحول و دگرگون می‌کنند. همیشه در پس پرده‌های خیال حقیقتی نهفته است.

در این داستان سه دنیا مطرح می‌شود، دنیای انسان‌ها، دنیای ارواح و دنیایی فراتر از این دو دنیا، دنیای فرشته‌ها، اتفاقاتی که بین این سه دنیا در حال شکل‌گیری است، قهرمانی از جنس آدم و دوستانی از پریان و ارواح که با کمک خدای پاکی‌ها به جنگ با سیاهی‌ها برمی‌خیزند.

در بخشی از کتاب مرز بین دو جهان - جلد دوم می‌خوانیم:

بکروکس متعجب به او نگاه می کرد، چشمان آبی رنگ، صورت سفید و زیبا و نورانی، تا به حال کسی را به این زیبایی ندیده بود. آریا دستش را بر روی سَر بکروکس کشید و قدم قدم زنان به سمت پنجره ی حیاط جلو رفت. نگاهی گذرا به اطراف حیاط انداخت. لبخندی گوشه صورتش نشست و گفت: "از دیدنم این قدر تعجب کردی" لحظه‌ای سکوت همه جا را فرا گرفت و آریا ادامه داد: "از این زمان به بعد من هم مثل تو و همه انسان‌های دیگر در زمین زندگی می‌کنم. صورتش را به طرف بکروکس برگرداند. بکروکس هم چنان متحیر به او نگاه می‌کرد.

آریا دوباره به سمت بکروکس حرکت کرد، به داخل چشمان بکروکس خیره شد و گفت: "من و تو در آینده کارهای زیادی باید انجام دهیم". دستش را به طرف گردن بکروکس دراز کرد و شال زرد رنگی که بکروکس آن را محکم به دور گردنش پیچانده بود را باز کرد.

دردی از گردن بکروکس آغاز شد و تمام بدن او را در بر گرفت و او را به هوا پرتاب کرد. ناخودآگاه دستش را بر روی زخم‌های گردنش گذاشت. آریا دست بکروکس را از گردنش جدا کرد و نگاهی به زخم‌های گردن او انداخت.

قوطی سبز رنگی را از جیب لباسش بیرون آورد و آن را به بکروکس داد و گفت: "این مواد را روی زخم‌های گردنت بمال، دردش را کمتر می کند." بکروکس به قوطی سبز رنگ درون دستش نگاهی انداخت. آریا ادامه داد: بهتر است این جا نایستی، باید هر چه زودتر پماد درون آن را به گردنت بمالی ممکن است سمی که درون زخم‌هایت جای گرفته به تمام بدنت سرایت کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابرمان مرز بین دو جهان - جلد دوم
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات228
زبانفارسی
شابک978-600-04-7722-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

حیات محمودی
۱۴۰۰/۱۲/۳
سلام به نظرم میتونست جذابترباشه این که فقط بایه دست دادن یه شیطان نابودبشه یه کم ساده بودمیتونست موانع رویه کم سخترکنه که جذابتربشه
معصومه رحمانی
۱۴۰۰/۱۱/۲
هیجان در داستان کم بود. و اتفاقات سریع پیش مرفت. بیشتر اول شخص داستان اریا بود نه بکروکس. همه کارها را اریا کرد نیازی به بکروکس نبود.
صنم بانو
۱۳۹۸/۹/۱۸
این واقعا جالب بود ومن از خوندن کتابش لذت بردم
امیدوارم بازم کتاب‌های جالب بخونم
amin amin
۱۳۹۷/۷/۹
کتاب خیلی خوبی هستش حتما بخونیدش ممنون از معصومه حبیبی نویسنده خوب این کتاب
پری دریایی
۱۴۰۱/۶/۲۱
کتاب خوبی بود. البته میتونست بهتر باشه. داستانش خیلی ابتدایی بود. بیشتر به درد نوجوان‌ها میخورد
امید مهرابی
۱۴۰۰/۱۲/۲
من اینقدر این کتاب را دوست دارم که رفتم نسخه دوم شم گرفتم
آیناز صفری
۱۳۹۹/۵/۱۵
کتاب خوب و جذابی بود....
Sepid GH
۱۳۹۸/۸/۱۳
قسمت سوم هم داره؟
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

برای دریافت رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.