معرفی و دانلود PDF کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

عکس جلد کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟
قیمت:
3000 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ به قلم شل سیلوراستاین، با اشعاری زیبا و تصویرسازی‌های جذاب، داستان پسرکی را به تصویر می‌کشد که قصد دارد کرگدن خود را بفروشد.

شل سیلوراستاین را بیشتر بشناسیم:

شل سیلوراستاین (Shel Silverstein) که یکی از محبوب‌ترین نویسندگان کودک محسوب می‌شود، سپتامبر سال 1930 دیده به جهان گشود. او شاعر، کاریکاتوریست، نویسنده و خواننده‌ی آمریکایی بود. دختر سیلوراستاین که شوشانا نام داشت در سن 11 سالگی از دنیا رفت. او بعدها دوباره پدر شد و پسری به نام ماتیو داشت.

او هرگز قصد نداشت که برای بچه‌ها کتاب منتشر کند اما به اصرار یکی از دوستانش که او نیز نویسنده‌ی کودک بود، کتابی به رشته‌ی تحریر درآورد و از این طریق به جهان ادبیات کودک وارد شد. شل سیلوراستاین سبکی نو و منحصر به فرد را بنیان‌گذاری کرد.

کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ مناسب چه کسانی است؟

شل سیلورستاین کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ (Who Wants a Cheap Rhinoceros?) را برای کودکان 4 تا 7 سال که علاقه‌مند به اشعار طنز هستند به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ می‌خوانیم:

who wants a cheap rhinoceros? I know of one for sale. with floppy ears and cloppy feet. And friendly waggy tail. He's sweet and fat and huggable. He's quiet as a mouse. and there are lots of things that he can do around your house. for instance...

کسی یه کرگدن ارزون می‌خواد؟ می‌دونم یکی رو به حراج گذاشتن، با گوش‌های بادبزنی و پاهای تیکوپ تیکوپی و دمی که دوستانه تکون میده. تبل و شیرین و بغل کردنی ساکت و آروم مثل موش تو خونه هم خیلی کار برات انجام میده. مثل...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟
نویسنده
مترجممهدی ایلکا
ناشر چاپینشر پلک
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات29
زبانفارسی
شابک978-964-8624-37-2
موضوع کتابکتاب آموزش زبان کودک، کتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

فاطمه عبداله پور
۱۴۰۱/۲/۱
بسم رب الشهدا و صدیقین
برای کودکان و فضای طنز گونه مناسب. به قیمتش می‌ارزه. فضای تصویریش رو نپسندیدم اما اون متنی که داره و اون ایده و خیالپردازی نویسنده قابل تقدیر.
در کتب درسی نگارشی سال نهم فکر بکنم اومده😇
فضای طنز گونه خوبی داره.
نویسنده خواسته با تمام توانش و و جمله‌های کوتاه کودک رو به عمق تخیلات ببره.
با تشکر🙏🏻🌹
آرزو میانجی
۱۴۰۱/۷/۱۳
خیلی کتاب با مزه و‌قشنگی‌بود لذت بردم 😍
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟

برای دریافت کتاب کسی یک کرگدن ارزون نمی‌خواد؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.