معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)

عکس جلد کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)
قیمت:
9600 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)

کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)، نوشته‌ی حسن بلند و منیره سادات هاشمی، یک کتاب کمک‌آموزشی مفید برای دانش‌آموزانی‌ست که می‌خواهند صفر تا صد زبان انگلیسی این پایه‌ی تحصیلی را بیاموزند.

درباره‌ی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)

در این کتاب علاوه بر درسنامه‌های آموزشی کارآمد، شامل واژه‌نامه‌، کلمات مترادف و متضاد، حالت‌های مختلف جمع، ترجمه‌ی خط به خط متون کتاب درسی، پاسخ تمرین‌های کتاب درسی نیز آورده شده است. در انتهای هر درس، نمونه سوالات امتحانی مربوط به آن درس ارائه شده که به شما کمک می‌کند برای امتحانات نهایی آمادگی پیدا کنید.

کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook) نوشته‌ی حسن بلند و منیره سادات هاشمی، از سوی انتشارات خیلی سبز منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان پایه‌ی دوازدهم تجربی قرار دارد.

کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook) مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه‌ی دوازدهم تجربی که می‌خواهند زبان انگلیسی خود را تقویت کرده و در امتحانات پایان نیمسال‌ها به نتیجه‌ی مطلوب دست پیدا کنند، مخاطبان این کتاب هستند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات96
زبانفارسی
شابک978-622-230-509-3
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)

amir
۱۴۰۲/۳/۹
در این کتاب به طور کامل تمامی تمرین‌ها و بخش‌های مختلف به طور کامل با یک درسنامه مختصر ومفید توصیح داده و به تمامی بخش‌ها‌ی کتاب پرداخته شده است
محسن فتاحی
۱۴۰۲/۶/۲۲
هر کس می‌خواهد زبان خارجی بلد باشد باید از اینجا شروع کند
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook)

برای دریافت کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - انگلیسی 3 (StudentBook) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.