معرفی و دانلود کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان

عکس جلد کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان
قیمت:
۴۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان

کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان نوشته‌ی بل ریچاردسون، ماجرای دختر جوانی به نام ناکتیاست که به فیل‌ها خیلی علاقه دارد و از آنان مراقبت می‌کند.

کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان مناسب چه کسانی است؟

بل ریچاردسون (Bel Richardson) در کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان (Keeper Nakita and her elephants) قصد دارد تا با زبانی ساده اما دلنشین، کودکانی که تازه به مدرسه می‌روند را با دنیای حیوانات آشنا کند.

در بخشی از کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان می‌خوانیم:

ناکتیا نگهبان حیوانات است و از آن‌ها مراقبت می‌کند. او شغلش را خیلی دوست دارد و هر روز از حیوانات مراقبت می‌کند. ناکتیا همه حیوانات را دوست دارد اما به فیل‌ها بیشتر از بقیه علاقه دارد. ناکتیا از دیدن فیل‌هایی که خرطومشان را در هوا می‌چرخانند و در گل‌ها پا می‌کوبند وگرد و غبار به اطراف می‌پاشند لذت می‌برد.

بچه فیل‌های ناکتیا مریض شده‌اند و نیاز به مراقبت دارند. او از آن‌ها مراقبت می‌کند تا حالشان بهتر شود. یکی از فیل‌ها پایش آسیب دیده است و فیل دیگری پوستش زخم شده است و این فیل مریض شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان
نویسنده
مترجممینا میرزایی
ناشر چاپیانتشارات اردوی سوره
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴
زبانفارسی
شابک978-622-6419-22-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان

برای دریافت کتاب فیل‌ها و ناکیتای نگهبان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.