معرفی و دانلود کتاب رها

عکس جلد کتاب رها
قیمت:
22000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رها

کتاب رها به قلم جمیله حاتمی داستان واقعی و تکان دهنده‌ی زنی است که به به صورت ندانسته به رقص‌های روان‌گردان اعتیاد پیدا می‌کند. او فرزندی با ناتوانی‌های ذهنی دارد، در زندگی فراز و نشیب‌های زیادی را متحمل شده و بار اتفاق‌های ناگوار و گوناگونی را بر دوش کشیده است.

این داستان متفاوت به شما خاطر نشان می‌کند که در این جهان هیچ چیز اتفاقی نیست.

در بخشی از کتاب رها می‌خوانیم:

هر روز تنهایی من در رابطه‌های ناسالم سپری می‌شد. دوستانی که تفریح آن‌ها نوشیدن الکل و مصرف مواد مخدر بود،. خیلی به من اصرار می‌کردند که الکل یا چیزی مصرف کنم ولی من هیچ‌وقت نتوانستم این کار انجام بدهم. من از تنهایی‌های خود به سمت این دوستی‌ها کشیده شدم. دخترم را به مادرم می‌سپردم و با دوستانم به سفره‌خانه می‌رفتیم. من شروع به قلیان کشیدن می‌کردم و دوستانم تعارف می‌کردند تا سیگار بکشم. چند باری کشیدم که دچار سرفه و سر درد‌های بدی شدم بودم، به همین دلیل به کشیدن قلیان اکتفا کردم.

دود قلیان برایم لذت‌بخش بود. به من احساس بزرگی و غرور دست می‌داد. من به سفره‌خانه رفتن عادت کرده بودم و هر بار که با دوستانم می‌رفتیم، هر کدام سهم خود را حساب می‌کردیم. با یکی از دوستانم که صمیمی شده بودم، یک روز من را به مهمانی دعوت کرد. او از من خواست که بروم اما حوصله خودم را هم نداشتم. سرگرم دنیایی بودم که پر از ناکامی و شکست بود. اما او آن‌قدر اصرار کرد تا مرا راضی کرد که همراهش بروم. خیلی بی‌حوصله لباسی پوشیدم و آماده رفتن شدم. دخترم را به مادر همسرم سپردم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رها
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات148
زبانفارسی
شابک978-622-7321-18-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
22000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رها

حمید رضا اشرفیان
۱۴۰۱/۳/۲
سلام خدمت نویسنده گران قدر خاطره نویسی زیبایی بود می‌شد با ایجاد هیجان و بیان از سوم شخص و دانای کل از حالت خاطره گویی دور شد و به داستان بلند نزدیک و... آرزوی موفقیت‌های زیاد برایتان دارم
رها اعلمی
۱۳۹۹/۸/۱۷
نسخه‌ی نمونه‌اش خیلی کم بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب رها

برای دریافت کتاب رها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.