معرفی و دانلود PDF کتاب در آرایشگاه

عکس جلد کتاب در آرایشگاه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در آرایشگاه

کتاب در آرایشگاه نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، نحوه نگهداری خوب و درست از مو و چگونگی مراحل کوتاهی مو در آرایشگاه را به کودکان آموزش می‌دهد.

موضوع کتاب در آرایشگاه (Chez le coiffeu) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در اثر خود با استفاده از تصاویر زیبا و جذاب نکات آموزنده‌ای را در مورد بهداشت مو به کودکان آموزش می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب در آرایشگاه برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان دبستانی بسیار آموزنده و جذاب است و اطلاعات خوبی را با زبان ساده و گویا به آن‌ها می‌دهد که ممکن است تا به حال نشنیده باشند.

در بخشی از کتاب در آرایشگاه می‌خوانیم:

فضای سالن آرایشگاه روشن و صمیمانه است. بعد از اینکه کت خود را درآوردیم، پیش‌بند بزرگی می‌بندیم. این کار از ریختن موهای ریز کوتاه‌شده روی لباس‌ها یا داخل گردن ما جلوگیری می‌کند.

در این آلبوم، خانمی دنبال مدل اصلاح موهایی است که از آن خوشش بیاید. خانم آرایشگر آن‌جاست تا به او گوش دهد و سپس راهنمایی‌اش کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در آرایشگاه
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-16-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در آرایشگاه

آزاده نخستین
۱۳۹۹/۸/۱۶
کلا کتابهایی در‌مورد مشاغل خیلی طرفدار داره. اینم خوب بود ولی از این بهترشم هست.
راز زارع
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
سلام... این مجموعه عالیند
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب در آرایشگاه

برای دریافت کتاب در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.