معرفی و دانلود PDF کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده

عکس جلد کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده

کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده نوشته استیو هرمان درباره‌ی پسربچه‌ای به نام اندی است که از یک اژدها به عنوان حیوان خانگی‌اش نگه‌داری می کند و به او یاد می‌دهد که چطور خودخواه نباشد و بتواند وسیله‌ها و خوراکی‌هایش را با دیگران تقسیم کند و احساسات مختلفش را با دوستانش به اشتراک بگذارد.

درباره کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده:

کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده (Teach Your Dragon To Share) هفدهمین جلد از مجموعه کتاب اژدهای من (My Dragon Books) است. در این جلد اندی باید به دیگی‌دوو بیاموزد که وسیله‌های بازی و خوارکی‌هایش را با دوستانش هم قسمت کند. هم چنین دیگی یاد می‌گیرد احساسات مختلف خودش و دیگران را بشناسد، به آن‌ها احترام بگذارد و بتواند در لحظه‌های شادی و غم دوستانش سهیم باشد.

درباره‌ی مجموعه کتاب اژدهای من:

دیگی حیوان خانگی عجیب و غریب، ولی اهلی و خوش قلب اندی است. اندی او را همانند یک کودک تربیت می‌کند و مهارت‌های لازم را به او می‌آموزد. اژدها یکی از موجودات بسیار جذاب برای کودکان محسوب می‌شود و مشخصه‌ی هیجان‌انگیزش این است که موقع عصبانیت از دهانش آتش بیرون می‌آید؛ پس اندی مجبور است برای جلوگیری از آتش‌سوزی، او را آموزش دهد تا بتواند خشم خود را کنترل کند.

بچه‌ها با خواندن این مجموعه کتاب، خود را جای اژدها گذاشته و به نقاط ضعف و قوتشان پی می‌برند. مجموعه کتاب‌های اژدهای من داستان‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده دارد که هم بین کودکان و هم بین والدین و مربیان آن‌ها محبوبیت دارد.

استیو هرمان (Steve Herman) را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های کودکان است و علاقه بسیاری به ارزش‌های زندگی اجتماعی و عاطفی و آموزش آن‌ها به کودکان دارد.

مطالعه کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده به چه کسانی توصیه می‌شود؟

درمانگران و مربیان بسیاری توصیه کرده‌اند که مادر و پدرها کتاب‌های مجموعه اژدهای من را برای فرزندان سنین 4 تا 9 سال خود بخوانند تا کودکان از راهی سرگرم کننده، اثرگذار و قابل درک با مفاهیم زندگی و نحوه کنار آمدن با چالش‌های آن آشنا شوند. به دلیل نثر روان، جمله‌های کوتاه و تصویرهای جذابی که دارد، کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند هم می‌توانند این کتاب‌ را بخوانند و از آن لذت ببرند.

در بخشی از کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده می‌خوانیم:

مادر یک کیک سیب پخت و آن را درکابینت گذاشت، دیگی کیک را آن جا دید و خودش به تنهایی همه‌اش را خورد!
او در حالی که لب‌هایش را می‌لیسید گفت: "اوممم...چه کیک خوشمزه‌ای بود." اما بعد احساس کرد شکمش درد می‌کند.

دیگی بالاترین نمره را در امتحان املا آورده بود و احساس خیلی خوبی داشت و خوشحال بود. او تصمیم گرفت به جای ‌این که خبر خوب را به بقیه بگوید و آن‌ها را در خوشحالی خود شریک کند، به کسی چیزی نگوید.

او متوجه نبود وقتی ما موضوعی را که باعث خوشحالی‌مان شده است، با یک دوست در میان بگذاریم، شادی و خوشحالی‌مان دو برابر می‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده
نویسنده
مترجمپردیس الله بیگی
ناشر چاپیانتشارات ترانه پدرام
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۹
زبانفارسی
شابک978-622-699552-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده

faeze allahdadi
۱۴۰۱/۳/۳
بسیار عالی. ب زبان کودکانه مفاهیم پایه‌ای رو آموزش داده🙏
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده

برای دریافت کتاب به اژدهایت سهیم کردن را یاد بده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.