معرفی و دانلود PDF کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر

عکس جلد کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر

مایکلین ماندی در کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر، با بیانی ساده و شیرین از مباحثی نظیر یادگیری، ارتباط با آموزگاران، مشق شب، سازگاری با دیگران و احساس امنیت که کودکان هر روز در مدرسه با آن‌ها رو به رو هستند، صحبت کرده است و به آن‌ها کمک می‌کند تا نگرانی‌های خود را کنار بگذارند و روزهای دل‌پذیری را در محیط مدرسه سپری کنند.

از اول مهر ماه تا پایان خرداد، کودکان ساعت‌های زیادی را در مدرسه سپری می‌کنند و هر روز باید چندین ساعت دور از آغوش و نگاه حمایت‌گر پدر و مادر، خود از عهدۀ انجام دادن کارهایشان برآیند. آن‌ها با آدم‌هایی از همۀ رده‌های سنی در مسیر مدرسه، کلاس درس و زنگ تفریح سروکار دارند.

کودکان مهارت‌های اجتماعی بسیاری را از راه آزمون و خطا می‌آموزند و بزرگ‌ترها باید توجه داشته باشند که نگرانی‌های کودک دربارۀ مسائل مربوط به مدرسه را دست کم نگیرند. این مشکلات ممکن است در مقایسه با نگرانی‌های پدر و مادر پیش پا افتاده به نظر برسد، اما مشکلات یک کودک ممکن است تبدیل به درد عمیق درونی و موجب به هم ریختن اعصاب او شود. وقتی کودک از مدرسه به خانه برمی‌گردد، حضور فردی که به چگونه سپری شدن روز او در مدرسه علاقه نشان دهد، بسیار مهم است.

شما همیشه نمی‌توانید محافظ کودکانتان در مقابل گرفتاری‌های روزمره باشید. در عین حال نباید هم این کار را کنید، چرا که در این صورت کودک نخواهد توانست روی پای خود بایستد. این هنر شماست که بتوانید بین مداخله در امور کودک و اجازه دادن به او برای رسیدگی به مشکلاتش، تعادل صحیحی برقرار کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا بتوانید هرگونه مشکلات احتمالی کودکتان را به دقت تشخیص دهید و به او کمک کنید که روزهای مدرسه را برای خود خاطره‌انگیز کند.

موضوع کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر چیست؟

این کتاب سومین جلد از مجموعه‌ کتاب‌های مهارت‌های زندگی است و به موضوعات مختلفی اشاره می‌کند که هر کودکی در اولین روزهای مدرسه با آن مواجه می‌شود و برای او چالشی جدید در زندگی محسوب می‌شود که پیش از این با چنین چالش و تغییراتی رو به رو نبوده است.

مایکیلین ماندی (Michaelene Mundy) که یک مشاور در اجتماع و مدرسه است، با اشاره به موضوعات مهمی مانند روز اول، یادگیری وقت لازم دارد، معلم‌ها، فایده تکلیف‌های خانه، پیدا کردن دوست، یادگرفتن سرگرمی است، کار دسته جمعی و تکلیف مدرسه، ایمنی در مدرسه و ... به کودکان کمک می‌کند تا در مدرسه نگرانی و اضطراب نداشته باشند و به سوالات کلی که در مورد مدرسه و دیگر موضوعات وابسته به آن در ذهن کودکان ایجاد می‌شود، پاسخ مناسب و قابل فهم ارائه می‌کند تا کودکان بتوانند تجربه‌ی شادی از روزهای مدرسه داشته باشند.

کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر (Keeping School Cool) راهنمایی ضروری برای بچه‌ها و بزرگترها است و با دقت فراوان به مشکلاتی که ممکن است در محیط مدرسه رخ دهد، اشاره می‌کند و ابزارهایی را که کودکان برای خوشایند ساختن محیط مدرسه به آن نیاز دارند، در اختیارشان قرار می‌دهد.

کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با قلم روان و تصویرگری‌های جذاب و زیبا به کودکان دبستانی کمک می‌کند تا بتوانند به مشکلات و نگرانی‌های که در مدرسه ممکن است با آن‌ها مواجه شوند، غلبه کنند و روزهای شاد و دل‌انگیزی را بگذرانند.

در بخشی از کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر می‌خوانیم:

وقتی کتاب‌های تازه‌ات را ورق می‌زنی، شاید به کلمه‌ها یا مسئله‌هایی بر بخوری که به نظرت مشکل می‌رسند. نگران نباش! معلمت در طول سال همۀ‌ آن‌ها را برایت توضیح می‌دهد. مطالب جدید را یواش یواش یاد می‌گیری. اگر در یاد گرفتن مطلبی مشکل داشتی، باز هم تلاش کن! بعد از کلاس از معلمت بخواه به تو کمک کند! درخانه هم تمرین کن! اگر باز
هم نتوانستی، درس را بفهمی، حتماً به پدر و مادر و معلمت خبر بده! در صورتی که چیزی به اسم «مشکل یادگیری» داشته باشی، معلمت می‌داند چطوری مشکل تو را حل کند. او حتماً می‌تواند کمک‌های ویژ‌ه‌ای به تو بکند تا از درس‌هایت عقب نمانی.

فهرست مطالب کتاب

روز اول
یادگیری، وقت لازم دارد
کارهای زیادی داری!
درباره‌ی معلم‌ها
فایده‌های تکلیف خانه
پیدا کردن دوست
کسی به تو توجه نمی‌کند؟!
دردسر! دردسر!
حالت خوب نیست؟!
یادگرفتن، سرگرمی است
کار دسته‌جمعی و تکلیف مدرسه
ایمنی در مدرسه
حل مشکلات
راه سریع موفقیت
سخنی با بزرگترها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از روزهای مدرسه لذت ببر
نویسنده
مترجممریم رزاقی مقدم، سپیده خلیلی
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات34
زبانفارسی
شابک978-964-12-1015-3
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر

سمیرا نعمت الهی
۱۴۰۱/۹/۷
بنظرم مفید بود و تا حدودی تونستم نظر دخترم رو به مدرسه تغییر بدم با خوندن این کتاب.
mahyar hacker
۱۳۹۹/۸/۶
سلام کتاب خیلی عالی نیست من از کتاب خوشم امو ولی بد بود و نخرید تا بخرید
الهام زال
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
من تا آخر نخوندم ترجمش اصلا روان و خوب نیست
فاطمه ثنا اختری
۱۴۰۱/۶/۲۷
خیلی بد چون تیکه تیکه است
آرینا ریاضتی
۱۴۰۰/۵/۱۳
عالی بود
خوب بود
خیلی خوب بود😍😍
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر

برای دریافت کتاب از روزهای مدرسه لذت ببر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.