دانلود کتاب من... مهتاب صبوری

  • از: قباد آذرآیین
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب من... مهتاب صبوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من... مهتاب صبوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من... مهتاب صبوری

قباد آذرآیین در کتاب من... مهتاب صبوری، قصد دارد ساختارهای تثبیت‌ شدۀ مرد محور را با ساخت شخصیت «مهتاب» درهم شکند تا نشان دهد «زن جامعۀ ما منفعل نیست، به قیم و سرپرست و آقا بالا سر نیاز ندارد»، این درون‌مایه و سوژۀ جدید برای پردازش این داستان است.

کتاب من... مهتاب صبوری، رمانی فارسی است که با قلمی شیوا و ایده‌ای جدید نگاشته شده است. داستان این کتاب را زنی به نام «مهتاب» روایت می‌کند که پس از فوت همسرش، با امانت گرفتن اتومبیل همسایه برای امرار معاش خود و سه فرزند به مسافرکشی مشغول شده است و این فعالیت در کنار مسئولیت ادارۀ خانواده برای او مشکلاتی را پدید می‌آورد.

در بخشی از کتاب من... مهتاب صبوری می‌خوانیم:

چنگ می‌زنم به سینه‌ام. اشک‌های مسعود و پیمان شانه و گردنم را خیس کرده. باورم نمی‌شود. احمقانه می‌پرسم: «نیستش؟ از مدرسه برنگشته؟ دروغ می‌گین بچه‌ها. دارین سربه‌سرم می‌ذارین. اصلاً حوصله‌ی شوخی ندارم. دارم از خستگی از پا می‌افتم.»

بعضی‌وقت‌ها از این شیطنت‌ها می‌کنند. یکی‌شان می‌رود قایم می‌شود، به‌قول خودشان مرا سر کار می‌گذارند. اما تا می‌بینند خسته‌ام و همین حالا است که آن روی سگم بالا بیاید، آن‌که قایم شده، می‌پرد وسط اتاق و بلند می‌گوید: «دالی مامان!»

 ۱۴۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-407-8 

چاپ ۱۳۹۱: ۶۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب من... مهتاب صبوری

برای دانلود کتاب من... مهتاب صبوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من... مهتاب صبوری