معرفی و دانلود PDF کتاب کک بهلول

عکس جلد کتاب کک بهلول
قیمت:
8450 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کک بهلول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کک بهلول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کک بهلول

کتاب کک بهلول به نویسندگی پیام ابراهیمی، روایت‌گر پادشاهی است که روزی به هوس ساختن قصر بزرگ‌تر تصمیم می‌گیرد از مردم شهر شکرستان که چیزی نداشتند مالیات بگیرد اما در آخر به دردسر بزرگی می‌افتد.

کک بهلول یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه‌ی ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینه رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب کک بهلول می‌خوانیم:

یک روز وزیر برای آنکه شاه را عصبانی کند و دورهمی بخندند یهویی گفت: «قربان شنیده‌ام پادشاه مغرب زمین قصری ساخته که از همه قصرهای دنیا بزرگ‌تره!» پادشاه گفت: «یعنی از قصر من هم بزرگ‌تره؟» وزیر گفت قصر شما که بزرگ نیست. قصر او آنقدر بزرگ است که شتر با بارش توی آن گم می‌شود.»

پادشاه که چشم دیدن یا حتی گوش شنیدن این چیزها را نداشت، عصبانی شد و گفت: «حالا که این‌طور است باید برای من قصری بسازید که از قصر پادشاه مغرب زمین هم بزرگ‌تر باشد.» وزیر پیش خودش گفت: «عجب غلطی کردم. می‌خواستم یک خورده بخندیم ولی دستی دستی برای خودم کار درست کردم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کک بهلول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات30
زبانفارسی
شابک978-600-03-0091-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کک بهلول

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کک بهلول

برای دریافت کتاب کک بهلول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.