معرفی و دانلود کتاب از خودم جا مانده‌ام

عکس جلد کتاب از خودم جا مانده‌ام
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب از خودم جا مانده‌ام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از خودم جا مانده‌ام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از خودم جا مانده‌ام

کتاب از خودم جا مانده‌ام، رمانی درام و عاشقانه است و تخیلی و غیر واقعی نیست. مهناز معینی داستان دو عشق از دو رده سنی را توامان به تصویر می‌کشد.

در واقع کتاب از خودم جا مانده‌ام مجموعه‌ایست بر گرفته از تجارب واقعیِ انسان‌های واقعی. احساسات حقیقی و گاهی تلخ و شیرینی که ارزش خوانده شدن را داراست، ما را با واژه واژه احساس آشنا کرده و نشان می‌دهد که نیامدیم که برویم، آمدیم که بمانیم و جاودانه شویم...

در بخشی از کتاب از خودم جا مانده‌ام می‌خوانیم:

گوش کن آسو..

می‌خوام راجع به عشق یه چیزی بهت بگم عشق هرگز و هرگز دین نمیاره و معشوق و مدیون نمی‌کنه. حسی که داری مال توست مال روح توست. قرار نیست طرف مقابل مدیون تو باشه. و همون حسو بهت ببخشه. ! عشق یه درد شیرینه. یه ارگاسم روحیه. یه بی‌نهایته!

ممکنه که دو طرفه باشه. اما ممکنم هست نباشه...

گاهی مثل دو قطب همو جذب می‌کنند. گاهی هم برعکس! مگه من بیتار و مجبور کردم که عاشقم باشه؟ اصرار کردم به موندنش! اما نه به عاشق بودن!

چون عشق دست خود آدم نیست که نمی‌تونی به طرف مقابلت بگی: عاشقم باش. عاشقم باش!

فقط می‌تونی خودت عاشق باشی و بمونی. در مورد شهره هم همینه. اینکه اون عاشق بوده یا نه به اونش کاری ندارم. اگر ده درصدم عاشق من بوده من مدیون اون نیستم در واقع اون مدیونمه که روحش و به اون نهایت رسوندم.

قرار نیست وایستم و تاوان چیزی رو بدم که هیچ گناهی در موردش ندارم. اگه من وابسته‌اش می‌کردم داستان متفاوتی بود. اون موقع من مدیونش بودم و مقصر ماجرا. ! اما اینکه اون به طور ناخودآگاه به طرفم کشیده شده به من هیچ ربطی نداره و دینی رو به گردن من حواله نمی‌کنه! هر چند من هرگز عشق اونو باور نکردم.

متوجه حرفام شدی آسو؟

- دقیقا عمو. من همیشه از شما درس گرفتم. حرفای شما رو باید با طلا نوشت...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از خودم جا مانده‌ام
نویسنده
ناشر چاپینشر شعر الف
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۹۸
زبانفارسی
شابک978-600-97556-1-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از خودم جا مانده‌ام

رقیه سلیمی
۱۴۰۱/۸/۲۵
عجب قصه‌ی غمگینی بود وخیلی خیلی عاشقانه درش غرق شدتحمل وصبر واستقامت درونش موج میزد وبی احتیاطی ولی میگه اگه دلت واسه کسی لرزیده بدون که دل اونم برات لرزیده
نازنین وفایی
۱۳۹۷/۵/۲۳
خیلی بد و بدون نتیجه تموم شد
مشکل نگارشی کتاب زیاد بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب از خودم جا مانده‌ام

برای دریافت کتاب از خودم جا مانده‌ام و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.