معرفی و دانلود PDF کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

عکس جلد کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ اثر دکتر اسپنسر جانسون، راهی شگفت‌انگیز برای سازگاری با تحولات در کار و زندگی را به شما نشان می‌دهد. در این داستان، راهروی پیچ در پیچ نمایانگر مکانی است که شما برای رسیدن به اهداف خود در آنجا وقت می‌گذرانید. این مکان ممکن است محلی باشد که در آن کار می‌کنید، جامعه‌ای باشد که در آن زندگی می‌کنید یا روابطی باشد که در زندگی خود با دیگران دارید.

در کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ (?Who moved my chesse) داستان چهار شخصیت خیالی ترسیم شده‌اند. موش‌ها: «اسنیف» و «اسکوری» و آدم کوچولوها، «هم» و «هاو» هستند. این چهار شخصیت برای نشان دادن قسمت‌های ساده و پیچیده درون ما، بدون توجه به سن، نژاد یا ملیت، در نظر گرفته شده‌اند. ما، گاهی اوقات ممکن است مثل اسنیف عمل کنیم، که تغییرات را زود بو می‌کشد؛ یا مثل اسکوری که به سرعت وارد عمل می‌شود. گاه مانند «هم» می‌شویم، که با انکار تغییرات در برابر آن‌ها می‌ایستد، چرا که می‌ترسد به طرف چیزی بدتر کشیده شود. یا مثل «هاو» که یاد می‌گیرد وقتی شرایط او را به طرف چیز بهتری راهنمایی می‌کند، خود را با آن تغییر وفق دهد.

پنیر استعاره‌ای است از آن چه می‌خواهیم در زندگی داشته باشیم که ممکن است شغل، روابطمان با دیگران، پول، خانه‌ای بزرگ، آزادی، سلامتی، آگاهی، آرامش روحی یا حتی ورزشی همچون دو یا بازی گلف باشد.

هر کدام از ما در مورد پنیر دلخواه خود نظر خاصی داریم و  برای به دست آوردن آن تلاش می‌کنیم، زیرا بر این باور هستیم که رسیدن به آن، ما را در زندگی به خوش‌بختی و  سعادت خواهد رساند. اگر آن را به دست آوریم، اغلب دلبسته آن می‌شویم و اگر آن را از دست بدهیم یا کسی آن را از ما بگیرد، شوکی بزرگ و تکان دهنده به ما وارد می‌شود.

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ برای کسانیکه در شرف تغییر هستند یا اینکه در جا می‌زنند قابل کاربرد می‌باشد و می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد.

دکتر اسپنسر جانسون ( Spencer Johnson )، نویسنده‌ای مشهور و بسیار موفق در سطح جهان است. کتاب‌های او توانسته است به میلیون‌ها نفر از افراد دنیا کمک کند تا راه و رسم درست زندگی کردن را بیاموزند. وی دارای مدارج عالی علمی‌در رشته‌های مخلتف مانند: پزشکی، روانشناسی و جامعه شناسی می‌باشد. از آثار بسیار پرفروش او می‌توان به کتاب «مدیر یک دقیقه‌ای» که به همراه دکتر کنت بلانچارد به رشتهٔ تحریر درآورده است اشاره کرد. او  همیشه برای مسائل پیچیدهٔ زندگی راه حل‌های ساده پیشنهاد کرده و این مسئله باعث شده است که کتاب‌های او به بیش از 26 زبان زنده دنیا ترجمه شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته شود.

فهرست مطالب کتاب

بخش‌هایی از وجود همه ما
داستان در پی داستان
گردهمایی: شیکاگو
داستان چه کسی پنیر مرا جابجا کرد
مباحثه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
نویسنده
مترجمفاطمه سلیمانی
ناشر چاپیانتشارات سعید نوین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۹
زبانفارسی
شابک978-964-96426-5-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

Shoku Tehrani
۱۳۹۸/۳/۴
فوق العاده‌ترین کتابی بود که خوندم. من احساس میکنم اکثر مردم شخصیت "هم" رو دارند و از تغییر میترسند و دوست ندارن از راه جدیدی رو کشف کنن.
سارا کهنموئی
۱۳۹۷/۵/۲۸
این‌کتاب، کتابه خوبی بایدمیبود. اما متاسفانه ناقص ترجمه شده و پراز غلطه. نثرش هم روان و گیرا نیست
زهره کیانی
۱۳۹۶/۱۰/۱۶
کتاب خوبیه. مخصوصا برای کسانیکه از تغییر میترسن. یعنی فقط بخاطر ترس از بعد تغییر به موقعیت کنونی هرچند بد چنگ زدن.
سحر فولادی
۱۳۹۸/۴/۲۵
من این کتای خوندم تاثیر فوق العاده‌ای داشت تو زندگیم حتما حتما بخونید بینظیره
Pegah Irani
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
من خوندن این کتاب رو به همه توصیه میکنم واقعا عالی
محمد جان آبادی
۱۳۹۶/۹/۲۸
خیلی کتاب خوبیه جانسون ازنویسندگان مطرحه
ali tala
۱۳۹۷/۲/۳
چندین بار خوندم، خیلی خوبه
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

برای دریافت کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.