معرفی و دانلود کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی

عکس جلد کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی

کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی نوشته‌ی نوشین دلیر، گام به گام شما را با شروع و راه‌اندازی یک شغل خانگی آشنا و انواع شغل‌های خانگی را معرفی می‌کند.

شاید یکی از پایه‌ای‌ترین شیوه‌های کسب و کار در هر کشوری کسب و کارهای خانگی باشد. بله درست خواندید کسب و کارهای خانگی!

بسیاری از جوانان یک کشور برای شروع فعالیت تجاری و مالی خود ممکن است از ساده‌ترین شیوه‌ها و با کمک اینترنت و موبایل شروع به کار کنند و با راه‌اندازی یک فروشگاه یا وبسایت برای خود اشتغال‌زایی کنند. این نوعی نوآوری محسوب می‌شود که ممکن است منجر به کارآفرینی هم شود.

ایران کشوری با مردمی جوان است که برای برطرف کردن نیازهای روزمره خود نیاز به منبع درآمد دارند که کارآفرینی‌ها و ایجاد اشتغال‌های خانگی یکی از بهترین روش‌هاست.

از زمان مادربزرگ‌های ما تا به امروز و شاید قبل از آن‌ها هم کسب و کار خانگی وجود داشته است. بسیاری از خانم‌ها در زمان گذشته به دلایل مختلف مانند محل زندگی و مراقب از کودکان خود ترجیح می‌دادند کاری را انجام دهند تا هم بتوانند در بهبود شرایط مادی خانواده مؤثر باشند و هم بتوانند آن را در خانه انجام دهند. یکی از واضح‌ترین مثال‌ها صنایع دستی غنی ایرانی است.

با رواج کسب و کارهای خانگی بسیاری از خانم‌ها و آقایان منابع درآمدی خود را به خانه آوردند و توانستند بیشتر در کنار همسر و فرزندان خود باشند و زمان بیشتری را صرف خانواده خود کنند. همچنین زمان کاریشان متغیر شده و به نوعی خودشان رئیس و کارمند خود هستند.

در بخشی از کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی می‌خوانیم:

یکی از بهترین ایده‌های کسب و کار خانگی اینترنتی ایجاد یک فروشگاه آنلاین است. اگر می‌خواهید در مسیر بازاریابی وابسته پیش بروید و برای دیگران بازاریابی کنید، این را بدانید که بهترین بازاریاب‌های وابسته روی سه موضوع تمرکز کرده‌اند: دوست‌یابی، کاهش وزن و کسب درآمد آنلاین. شما باید با بهترین‌ها رقابت کنید و این کار آسانی نیست.

اما در مسیر تجارت اینترنتی، در بسیاری از موارد شما با کسب و کارهایی رقابت می‌کنید که ممکن است تجربه‌ی بازاریابی اینترنتی را نداشته باشند. خیلی از آن‌ها وب‌سایت‌های قدیمی و به‌روز نشده‌ای دارند که به شما فرصت‌های زیادی برای پیشرفت می‌دهند و شما می‌توانید روی ضعف‌های آنان سرمایه‌گذاری کنید.

البته این هم کار آسانی نیست. این کار نیاز به تلاش بسیار دارد و شما باید در میان صدها هزار وب‌سایت فروش اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین خودتان را نشان بدهید. اما با نوآوری و استفاده از تکنیک‌های بازاریابی درست، می توانید فروشگاه اینترنتی خود را به موفقیت برسانید.

چند نکته برای کمک به شروع فروشگاه اینترنتی شما:

بازار سودآور را پیدا کنید. ایده بدهید، تحقیق کنید و سعی کنید تا حد ممکن خاص باشید. به عنوان مثال، احتمالاً فروشگاه‌های زیادی برای فروختن اسکیت در رقابت هستند. حالا اگر شما قفسه‌های اسکیت را بفروشید، شانس خود را برای خاص بودن خودتان افزایش داده‌اید.

از خودتان بپرسید که «آیا قیمت محصول من معقول است؟» تولید، توزیع، فروش مجدد و … هزینه‌هایی به همراه دارند. اگر حواستان به حساب و کتاب این هزینه‌ها نباشد و قیمت محصول خود را پایین‌تر درنظر بگیرید، ممکن است پس از فروش محصول خود سودی عایدتان نشود.

فهرست مطالب کتاب

مشاغل و یا کسب و کار خانگی چیست؟
مشاغل خانگی در کشورهای دنیا
سه حالت کسب‌ و کارهای خانگی
مزایای کارهای خانگی
چگونگی راه‌اندازی کسب و کار خانگی مجله آمارد
43 ایده زودبازده کسب و کار خانگی اینترنتی
ایده کسب و کار اینترنتی در حوزه تکنولوژی
ساده‌ترین راه برای تحقق سخت‌ترین اهداف
فریلنسر کیست؟ به چه کسی فریلنسر (Freelancer) یا آزادکار می‌گویند؟
عجیب و جالب‌ترین شغل‌های دنیا با درآمد بالا (کار عار نیست)
چند ایده راه‌اندازی سریع کسب و کار بدون سرمایه
رشد سریع کسب و کار در شرایط فعلی چگونه ممکن می‌شود؟
اقداماتی که به رشد پایدار کسب و کار اینترنتی‌تان می‌تواند خیلی کمک کند
چند ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم
کسب و کار با سرمایه کم در دنیای واقعی
چالش‌های داشتن یک کسب و کارخانگی
معایب راه‌اندازی کسب و کار خانگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات94
زبانفارسی
شابک978-622-734309-0
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی

برای دریافت کتاب از سیر تا پیاز اجرای کسب و کار خانگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.