معرفی و دانلود کتاب یک قدم تا صبح

عکس جلد کتاب یک قدم تا صبح
قیمت:
۱۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یک قدم تا صبح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک قدم تا صبح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک قدم تا صبح

کتاب یک قدم تا صبح اثر نگین آل آقا، روایت‌گر سلسله‌ای از عشق و نور است. نوری واحد از یک منشأ که آینه در آینه تکرار می‌شود، روایت‌گری از گنجینه‌های با ارزش مهر بر روی زمین، از آدم تا مهدی (عج)، از نخستین پیام‌آور مهر و دوستی تا آخرین منجی و کامل‌ترین تصویر عدالت و عشق.

کتاب یک قدم تا صبح، روایتگر شقایق‌ترین قلب‌ها و صبورترین دل‌هاست، دل‌هایی که سرشار از عطر جوانه‌های امیدند و آسان با هر تندباد حادثه‌ای نمی‌شکنند... دل‌هایی که تنها در تصرف محبوب‌اند و سراسر تسلیم‌اند در برابر معشوق... روایت‌گر هدیه‌های ارزشمندی که یک‌به‌یک بر روی زمین قدم گذاشتند تا یادآور مهربانی خالق بر مخلوق باشند.

یک قدم تا صبح نوشتۀ نگین آل آقا، از صبح موعود می‌گوید، صبحی که آخرین سردار عشق در آسمان پاک امامت طلوع می‌کند و بهاری حقیقی مهمان قلب خشک زمین می‌شود... زمین سبز می‌شود و این سبزترین بهار می‌تواند در نزدیکی یک قدمی باشد، اگر قدم‌های‌مان را محکم برداریم و آماده شویم، آماده برای همراهی خورشید... آماده برای پل زدن به سمت خداوندگار مهر و رحمت و برای رها کردن زنجیرهایی که ما را به دنیای کوچک‌مان اسیر کرده‌اند. اگر آماده شویم برای پروانگی کردن؛ پروانه بودن عشق می‌خواهد و قلبی مطمئن... باید آماده شویم برای پر گشودن، برای لمس آسمان، آماده برای رها کردن پیله‌های زمینی‌مان...

شاید یک قدم تا صبح مانده باشد، اگر قدم‌هایمان قدم باشد و عزم‌مان راسخ؛ شاید یک قدم تا صبح مانده باشد، اگر قلب و زبان‌مان یکی باشد آن زمان که ندبه می‌خوانیم و می‌گوییم بیا... بیا و این سلسله‌ی ناتمام را  کامل کن که بی تو دنیایمان زنده است اما نفس نمی‌کشد...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک قدم تا صبح
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۲
زبانفارسی
شابک978-600-8137-57-3
موضوع کتابکتاب‌های کلام و عقاید
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک قدم تا صبح

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب یک قدم تا صبح

برای دریافت کتاب یک قدم تا صبح و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.