معرفی و دانلود کتاب پس از تو

عکس جلد کتاب پس از تو
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پس از تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پس از تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پس از تو

کتاب پس از تو در ادامه رمان پرفروش من پیش از تو توسط جوجو مویز نوشته شده و به همان اندازه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

کتاب پس از تو (After you) هم با یک حادثه شروع می شود. حادثه ای که داستان کتاب بر آن سوار است. پس از تو به هجده ماه پس از مرگ ویل برمی‌گردد. با لوئیزا در وضعیتی روبرو می‌شوید که او از طرفی با غم از دست دادن ویل و از طرف دیگر با عذاب وجدان ناشی از کمک به او برای پایان دادن به حیاتش دست و پنجه نرم می‌کند. روحیه و زندگی او بسیار آشفته و پریشان است. لوئیزا دچار افسردگی شده حال آنکه ماه‌ها قبل به ویل قول داده بود که تمام تلاش خود را بکند تا زندگی هیجان‌انگیز و شیرینی را تجربه کند. اما حالا هیچ فعالیت خاصی انجام نمی‌دهد. لوئیزا بعد از مرگ ویل اکنون به لندن آمده و در آپارتمانی زندگی می کند که با پول ویل خریده است. لوئیزا در کافه فرودگاه مشغول به کار است، مدام درگیر خاطرات ویل است و در ذهنش با او گفت‌و‌گو می‌کند. داستان به همین صورت پیش می رود تا اینکه اتفاق عجیبی در زندگی لوئیزا رخ می دهد. اتفاقی که زندگی او را به حاشیه می برد...

مسئله‌ای که جوجو مویز (Jojo Moyes) در کتاب پس از تو بر آن تمرکز دارد نیز توانایی انسان در بازسازی زندگی خود پس از اتفاقات غم‌انگیز و از دست دادن‌هاست. در این کتاب می‌خوانیم که لوئیزا چگونه بر اندوهی که زندگی‌اش را احاطه کرده فائق می‌آید. در این کتاب نیز همچنین اتفاقات شگفت‌انگیز زیادی می‌افتد و شخصیت‌های قدیمی در فضاهای جدیدی با هم روبرو می‌شوند.

این موضوع قابل ذکر است که مویز از قبل قصد نوشتن ادامه‌ای برای من پیش از تو را نداشته است اما او ایمیل‌هایی از سراسر دنیا در مورد سرگذشت لو و سایرین پس از اتفاقات من پیش از تو دریافت کرده است و همچنین مرور دوباره شخصیت‌ها هنگام نوشتن فیلمنامه‌ی من پیش از تو؛ او را واداشت که داستان زندگی این شخصیت‌ها را در کتابی دیگر ادامه دهد.

در بخشی از متن کتاب پس از تو می‌خوانید:
مادرم گفته بود که ماندن کنار ویل در نهایت بر بقیه عمرم تأثیر خواهد گذاشت. آن موقع فکر کرده بودم منظورش خود من است؛ از لحاظ روانى. فکر کردم منظورش احساس گناهى است که باید یاد بگیرم بر آن فائق شوم، غم، بى خوابى، هجوم بى‌موقع و عجیب خشم، گفتگوهاى بى‌پایان درونى با کسى که دیگر اینجا نیست. ولى حالا مى‌دیدم که مسئله فقط من نیستم: در عصر دیجیتال، من همیشه همان آدم خواهم بود. حتى‌اگر بتوانم همه چیز را از ذهنم پاک کنم، هیچ‌وقت نخواهند گذاشت خودم را از مرگ ویل جدا کنم. تا وقتى پیکسل‌ها و صفحه‌ها هستند، اسم من هم به اسم او گره خورده است. مردم بر اساس سَرسَرى‌ترین اطلاعاتى که به دستشان مى‌رسید یا گاهى بدون آنکه اطلاعى داشته باشند درباره‌ام قضاوت مى‌کردند و هیچ کارى از دستم ساخته نبود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پس از تو
نویسنده
مترجمشیدا رضایی
ناشر چاپیانتشارات جامی
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۵۶
زبانفارسی
شابک978-600-7436-68-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پس از تو

نسیم اقدامی
۱۳۹۸/۶/۲۱
کتاب خیلی جاها منو عصبانی میکرد و اصلا نمیتونستم رفتار لوییزا رو درک کنم ولی بعد‌ها که میفهمیدم ماجرا از چه قرار بوده لوییزارو بخاطر تصمیمی که گرفته بود واقعا تحسین میکردم. با اینکه اولای رمان حس میکردم لو اصلا اون کسی نیست که توی من پیش از تو بود و انگار یه شخصیت جدید تو یه رمان خودشو جا کرده و با همه دردسر‌های پشت همی که برای لوییزا پیش میومد باز هم حتی یه لحظه نمیتونستم از خوندن کتاب دست بکشم یا بخوام خوندنشو دیگه ادامه ندم. فصل‌های آخر و اتفاقاتی که بین لو و سم می‌افتاد رمانو به مرور جذابو جذابتر میکرد و فقط همچین پایانی واسه این کتاب میتونست این حسو بمن بده که واقعا ارزش خوندن رو داشت.
خوندنه این دوتا کتاب باعث شد جوجو مویز رو بی‌قیدو شرط دنبال کنم و همین که رمان رو تموم کردم "باز هم من" رو خریدمو شروع به خوندن کردم و منتظرم با تموم شدنش کتاب‌های دیگشو شروع کنم.
در کل عالی بود.
کیمیا عدل پرور
۱۳۹۷/۱/۱۳
به نظرم رمان خوبی بود به شخصه برای من اثر عمیق جلد اولو نداشت. بعضی جاهای این رمان رو دوست داشتم اونم دقیقا جاهایی بود که به رمان اول گریز زد بودو راجب شخصیت ویل حرف میزد. در کل خیلی تحت تاثیر ماجراهای تازه شخصیت اصلی قرار نگرفتم چون حتی تو خود رمان هم تمام اتفاقات تحت سایه سنگین شخصیت ویل ترینر خب بود! ولی چندین دیالوگ فوق العاده داشت این کتاب که آدمو به فکر وادار میکرد در کل سطح راضی کننده‌ای داشت و میشه درس‌هایی ازش گرفت ولی اون خاص بودن رمان اولو نداشت. طوری که در تمام طول این کتاب دلت واسه بودن ویل و دیالوگاش تنگ میشه. کسانی که هردو جلدو خوندن میفهمن چی میگم
نیلوفر معتبر
۱۴۰۰/۲/۲۲
مطمئناً به جذابیِ "من پیش از تو" نبود ولی خب از این نظر که تکلیفِ شخصیت‌ها بیشتر مشخص شد و ابعاد دیگه هر یک از شخصیتا رو دیدیم، خوب بود. به خصوص شخصیتِ "ویل"؛ چیزهایی که تو این کتاب درباره زندگیِ "ویل" افشا شد، تصویر جنتلمنانه‌ای که تو "من پیش از تو" ازش دیدیم رو متعادل تر کرد! همچنین تصمیمی که بود مادر لوئیزا گرفت، امیدبخش و پیامدهای ناگزیری که داشت، خیلی واقع بینانه ترسیم شده بود.
مشکلی که من داشتم این بود که تو گفت و گوها، مشخص نبود که کدوم حرف، واسه کدوم شخصیته و این باعث می‌شد که آدم قاطی کنه...
ملیسا طالب
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
به نظر من کتاب کاملا قابل پیش بینی بود و اینکه اتفاقاتی که افتاد یکم کلیشه ایی و سبک سریالهای مکزیکی بود که یک دفعه دختر ویل پیدا میشه و از این حرفها فیلمشو دیده بود فیلم به علت بازی املیا کلارک بازیگر گیم آف ترونز جذابیتی داشت، اما کتاب در یک قسمتی از جاها وقتی دو نفر باهم گفتگو میکردن به یک جای و دیگر اشاره میکرد رشته‌ی کلام از دست خواننده گم میشد موضوعی که در این کتاب مطر ح شده بود اندازه ٣٥٠ صفحه نبود زیادی با مسایل تکراری به همان بحث پرداخته شده بود. در هر صورت ممنون از کتابراه
فاطمه بلندرفتار
۱۳۹۹/۶/۱
خوب بود. واقعا همه چیز با جزییات گفته شده بود. به نظرم از من پیش از تو هم قشنگتر بود. تعداد شخصیت‌ها بیشتر بود وهر شخصیت داستان خودشون رو داشتن. اینکه داشتن یه خانواده خوب چقدر میتونه آرام بخش باشه حتی اگه هیچ کاری نتونن برات انجام بدن. واینکه صحبت کردن با دوستان چقدر میتونه درد و غم رو کم بکنه و این احساس رو بهت بده که تو فقط مشکل نداری وهمه به نوعی درگیرن. اینکه از چیزی که داری همون لحظه لذت ببری نه به فکر گذشته باشی نه به فکر آینده. غلط املایی هم زیاد داشت باید توجه بیشتری بشه.
nys 7698
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
هر سه کتاب پیش از تو، پس از تو و باز هم من رو بخونید. من خیلی خوشحالم که وقتمو تلف نکردم و شروع به خوندن این کتابها کردم، لوئیزای داستان من رو دوباره زنده کرد و باعث شد فکر کنم، احساس کنم و رشد کنم. زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای عشق و محبتت به کسایی که دوسشون داری رو به تاخیر بندازی یا فقط بشینی و دنبال رویاهات نری. درواقع خیلی از ما اصلا نمیدونیم چه رویایی داریم و از زندگی چی میخوایم. بیاین حتی اگه دو روز دیگه زنده ایم اون دو روزو واقعا زندگی کنیم👌🤔😅😃
reda jafarpour
۱۳۹۸/۶/۷
با خواندن جلد دوم این کتاب، آینه غبار گرفته زندگی با دستمال خوش بینی و امید دوباره پاک می‌شود و چهره‌ای جدید از من درونی با ظاهری محکم و استوار در حالی که چشم‌ها را پر از برق زندگی، زندگی جدید نشان می‌دهد روبروی خواننده نمایان میکند تا او را هم مشتاق کند قدم در راهی که تابحال نه جرات حضور در آن را داشته و نه به آن فکر کرد بگذارد. قدرت تغییر هدیه خوشنودی کتاب است که با قلم زیبای نویسنده و ترجمه روان کتاب آن را به خواننده هدیه می‌دهد. سپاس
Nano Rezatalab
۱۳۹۹/۲/۴
من الان تمومش کردم. خیلی خوب و جالب بود ادم دوست نداره تموم بشه مخصوصا که اینجوری یهویی تموم شد... ولی اونقدر که ازش تعریف میکنن عالی نیست... خیلی خوبه ولی عالی نیست مخصوصا نسبت به من پیش از تو... ولی درکل اگه کسی دنبال یک کتاب راحته که از خوندنش لذت ببره پیشنهاد میکنم اینو بخونهیک جذابیتش همینه که ادامه یک داستان دیگه اس و شخصیت‌ها و حالتها کاملا اشناین...
مشاهده همه نظرات ۱۸۱

راهنمای مطالعه کتاب پس از تو

برای دریافت کتاب پس از تو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.