معرفی و دانلود کتاب 200 لذت سفر

عکس جلد کتاب 200 لذت سفر
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 200 لذت سفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 200 لذت سفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 200 لذت سفر

کتاب 200 لذت سفر نوشته‌ی پیام ادیب، اطلاعات دانشی و تجربی مربوط به سفر و مقصدهای مختلف گردشگری اعم از داخلی و خارجی را به شما ارائه می‌دهد و به شما یاری می‌رساند تا تجربه‌ای لذت‌بخش داشته باشید.

مردم در تمدن‌های کهن صرفاً برای به دست آوردن غذا و دوری از خطر و یا نقل مکان به مناطقی که دارای آب و هوایی بهتر بود، اقدام به سفر می‌کردند. امروزه ظهور تکنولوژی‌های جدید مثل هواپیما، کامپیوتر و... منجر شده است که در قرن بیست و یکم سبک زندگی، کار، بازی و تفریح تغییر کند. در مجموع، این پیشرفت‌ها باعث شده است تا مسافرت، گردشگری بیشتر شود.

سفر رفتن این روزها دیگر به سختی گذشته نیست و بسیاری از مردم آن را به عنوان بخشی از زندگی خود می‌دانند و در چین شرایطی است که صنعت گردشگری ظهور می‌کند و به عنوان صنعتی پر رونق رواج می‌یابد. حتی می‌توان گفت بخش عمده‌ی اقتصاد ملی بسیاری از کشورها به شدت به این صنعت وابسته است. این روزها صنعت توریسم و گردشگردی یکی از پررونق‌ترین صنایع دنیا محسوب می‌شود و نقش مهمی در رشد اقتصادی برخی از کشورها ایفا می‌کند تا جایی که اگر صنعت گردشگری را از آن کشور حذف کنیم، اقتصاد آن فلج می‌شود.

بنابراین می‌توان گفت در دنیای امروز سفر تبدیل به بخش مهمی از زندگی بشر شده است و به عنوان یک نیاز مهم شناخته می‌شود. هر چه سفر اهمیت پیدا کند به تبع آن نیز مسائلی مانند چگونه سفر کردن، لذت بردن از سفر، راهنمای گردشگری و... نیز مهم می‌شود. پیام ادیب در کتاب حاضر اطلاعاتی را در خصوص سفر به شما ارائه می‌دهد که دانستن و مطالعه‌ی آن می‌تواند منجر به احساس لذت و حس خوب در شما شود. گاهی عدم رضایت شما از سفر ناشی از نوع نگاهتان به اتفاقات پیرامونی و عدم توجه به برخی نکات است. در کتاب 200 لذت سفر (two hundreds pleasures of travelling) تلاش شده تا این خلأ پر شود و به نکاتی بپردازد که معمولاً در سفر به آن توجهی نمی‌کنید.

مطمئن باشید پس از مطالعه‌ی این کتاب، نگاه شما به سفر و نحوه‌ی لذت بردن از آن تغییر شگرفی خواهد کرد و از نتیجه بسیار راضی خواهید بود.

جملات برگزیده کتاب 200 لذت سفر:

- سفر مثل ازدواج است، بزرگ‌ترین اشتباه در آن، این است که فکر کنی همه چیز تحت کنترل توست.

- سفر کردن انسان‌ها را فروتن می‌کند، زیرا در سفر است که شما پهناور بودن جهان و عظیم بودن همه آنچه در آن زندگی می‌کنند را کشف می‌کنید.

- سفر کردن، فقط تماشا کردن و عکس گرفتن نیست، این تغییری است که پایدار است تغییراتی که سفر در شما ایجاد می‌کند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌کند.

در بخشی از کتاب 200 لذت سفر می‌خوانیم

مقصد نهائی در سفر رسیدن به مکانی خاص نیست، بلکه سفر راهی برای لذت بردن از مسیر محسوب می‌شود.
هر سفر دنیایی از ناشناخته‌ها در خودش دارد که مسافران از آن بی‌خبرند. تنها در ماجراجویی است که بعضی از مردم موفق به شناختن خودشان می‌شوند. انگیزه سفر، یکی از امیدوار کننده‌ترین نشانه‌های زندگی است. از سفر تنها خاطرات را با خود ببر و تنها ردپایت را باقی بگذار. هر چه بیشتر سفر می‌کنم و دورتر می‌شوم، بیشتر به خودم نزدیک‌تر می‌شوم.
خوب سفر کردن بهتر از رسیدن است.

اگر از ناشناخته‌ها هراس داری، هرگز به سفر نرو. سفر برای دیدن ناشناخته‌هاست؛ موضوعی که ماهیت تو را برایت آشکار می‌کند. آدم‌های منفی به پیچ و خم جاده می‌اندیشند و آدم‌های مثبت به زیبایی‌های جاده. عاقبت هر دو به مقصد می‌رسند اما یکی با حسرت و دیگری با لذت. برای انتخاب مقصد خود مکان‌هایی غیرقابل پیش‌بینی را انتخاب کنید. پاریس و یا رم قطعاً می‌توانند تجربه‌ای دیدنی برای هر فردی باشند ولی اگر به دنبال تجربه‌ای منحصر به فرد و خاص هستید شهرهایی را انتخاب کنید که از نظر توریستی محبوبیت چندانی ندارند. اگر چنین تجربه‌ای داشته باشید متوجه خواهید شد که به یاد ماندنی‌ترین مسافرت‌هایتان شهرهای کوچک و مناظر طبیعی خاصی هستند که خلوت و آرام بوده‌اند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
دوستانه
تجربه سفر
200 لذت سفر
قبل از سفر
در مسیر و مقصد سفر
یک فرصت طلایی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 200 لذت سفر
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۲
زبانفارسی
شابک978-622-702652-8
موضوع کتابکتاب‌های جهانگردی و گردشگری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 200 لذت سفر

فایزه رهبری
۱۳۹۹/۱۰/۳
با عرض سلام و خداقوت، من در حال نوشتن کتابی با موضوع سفر هستم و کتاب شما ایده‌های جدیدی به من داد. سپاس فراوان
Milad Kashani
۱۴۰۰/۸/۲۵
در حد تجربیات سفر میگه و فواید سفر
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب 200 لذت سفر

برای دریافت کتاب 200 لذت سفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.