معرفی و دانلود PDF کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم

عکس جلد کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم
قیمت:
100800 تومان - 18.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم

کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم شامل مجموعه آزمون‌های شبیه‌سازی‌شده‌ی تیزهوشان است که به تقویت هوش کلامی‌تان کمک خواهد کرد. این کتاب به‌قلم امین یزدی زاده، چهار بخش متفاوت و چندین آزمون راهبردی دارد که در مجموع 1555 تست با موضوعات متنوع را شامل می‌شود.

درباره‌ی کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم

هوش کلامی به توانایی کاربرد درست و موثر زبان در ابعاد شفاهی یا نوشتاری گفته می‌شود. این اصطلاح نخستین‌بار از سوی هوارد گاردنر مطرح شد و مولفه‌هایی چون «معناشناسی»، «آواشناسی»، «دستور زبان و توانایی جمله‌سازی» و «کاربرد زبان و واژه» درباره‌ی جنبه‌های آن مطرح گشت. نکته‌ی حائز اهمیت این است که همه این توانایی را دارند که با بهره‌گیری از تکنیک‌های مناسب، هوش کلامی‌شان را تقویت کنند. در کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم، نوشته‌ی امین یزدی زاده، راه‌های تقویت این جنبه از هوش به شما ارائه می‌شود تا سرعت و دقت خود را در یادگیری این مهارت محک بزنید. از جمله راهکارهای بالا بردن هوش کلامی، باید به تقویت دایره‌ی لغات و تمرین زیاد اشاره کرد، اما علاوه‌بر این‌ لازم است درباره‌ی توانایی‌هایی که با پرورش آن به‌دست می‌آوریم، اطلاعات کافی کسب کنیم.

سوالات موجود در این کتاب به‌خوبی اهمیت هوش کلامی را بر شما آشکار می‌کنند. از جمله ویژگی‌های کتاب حاضر باید به وجود 30 آزمون شبیه‌سازی شده تیزهوشان، 10 آزمون دقت و سرعت و 10 آزمون برگزیده‌ی کشوری، پاسخ‌نامه‌ی جامع همراه با تست‌های آموزشی، ضرب‌المثل‌ها و گنجینه‌ی واژگان درسی در قالب QR code اشاره کرد.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت است، لطفا قبل از خرید، نسخه‌ی نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای دانش‌آموزان پایه‌ی پنجم و ششم دبستان که خود را برای آزمون تیزهوشان آماده می‌کنند، تدوین شده است.

فهرست مطالب کتاب

قلمرو اول: آزمون‌های شبیه‌سازی‌شده‌ی تیزهوشان
قلمرو دوم: آزمون‌های سنجش سرعت و دقت
قلمرو سوم: آزمون‌های جامع هوش کلامی و سرعتی
قلمرو چهارم: سوالات برگزیده از آزمون‌های تیزهوشان
پاسخ‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پویش اندیشه خوارزمی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات325
زبانفارسی
شابک978-600-9904-80-8
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی دبستان
قیمت نسخه الکترونیک
100800 ت - 18.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم

ارش
۱۴۰۲/۲/۸
در آزمون هوشی که از پسرم گرفته بودند (هوش گاردنر) پسرم هوش کلامی را۶۰ درصد زده بود برای همین خودم را ملزم دانستم که کتابی جامع مانند این کتاب را تهیه کرده و در اختیار پسرم بگذارم از نویسنده‌ی محترم برای تالیف این کتاب جامع بسیار سپاسگذارم
اعظم راینی زاده
۱۴۰۲/۳/۱۷
کتاب هوش کلامی مناسبی است
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم

برای دریافت کتاب 50 آزمون هوش کلامی پایه پنجم و ششم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.