شما می‌توانید این کتاب‌ها را با وارد کردن کد تخفیف off40 داخل کادر ثبت کد تخفیف در صفحه پرداخت کتاب با ۴۰٪ تخفیف خریداری نمایید.

🎧 کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد): بازگشایی درها به سوی رهایی جسم و ذهن

کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد): بازگشایی درها به سوی رهایی جسم و ذهن
مهم‌ترین دلیل دردهای جسمانی را می‌توان احساسات دانست. انرژی‌های منفی درون ما مریضی‌هایی را پدید می‌آورند که تنها راه علاجشان به دست آوردن آرامش روحی است؛ بنابراین با ایجاد تعادل میان روح و جسم خود می‌توانید برای همیشه با احساسات منفی و دردهای جسمانی خداحافظ کنید. روش EFT دقیقا برای همین موضوع ایجاد شده است. با گوش کردن به این کتاب و استفاده از این تکنیک، بدون هیچ دارو و مواد شیمیایی و در زمان کوتاهی می‌توانید از دردهای جسمی و روحی رهایی یابید.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

ذهن ذن، ذهن آغازگر
از کلام جلوتر روید
و هستی را دریابید!

مشاهده کتاب‌ها

ریکی کامل

ریکی کامل
انرژی‌درمانی آسان‌تر و قابل‌ هضم‌تر می‌شود! کتاب «ریکی کامل» مرجعی جامع برای شفای درون و تعالی روح‌تان محسوب می‌شود و شما می‌توانید از این انرژی بی‌پایان معنوی استفاده کنید. آموزه‌های کارن فریزر وجود شما را سرشار از عشق و آرامش می‌نماید و درهای جدیدی را برای ادامه‌ی حیات به روی‌تان می‌گشاید.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

آناتومی روح: هفت مرحله قدرت و شفا

آناتومی روح: هفت مرحله قدرت و شفا
هدف شما در زندگی چیست؟ اگر دوست دارید پاسخ این سوال را دریابید و به قهرمان زندگی خود تبدیل شوید، این کتاب را از دست ندهید. نویسنده در این اثر با شناساندن هفت میدان انرژی در بدن، شیوه‌ای جدید برای شناخت هدف در زندگی به شما یاد می‌دهد. با خواندن کتاب آناتومی روح می‌توانید قدرت‌های نهانی خود را بیدار کنید و همزیستی مسالمت‌آمیزی میان ذهن و روحتان ایجاد نمایید.
۴۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

7 تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

7 تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم
«آجنا» یا همان چاکرای چشم سوم، ششمین چاکرای اصلی در بدن ما به شمار می‌آید. این چاکرا مسئول برقراری ارتباطات معنوی را برعهده دارد. بینشی که با باز شدن این چاکرا در شما ایجاد می‌شود چیزی خارق‌العاده و شگفت‌انگیز است. مسدود شدن آن یا به طور کلی هر یک از چاکراها ممکن است در سیستم بدنمان اختلال ایجاد کند. این کتاب به عنوان یک راهنما به شما کمک می‌کند تا چاکرای پیشانی خود را باز کنید و همیشه آن را باز نگهدارید تا به روشنی برسید و بینش عرفانی خود را تقویت کنید.
۸۹۰۰ تومان
دریافت کتاب