بخوان، پاسخ بده، جایزه ببر!

مسابقه کتابخوانی با همکاری کتابراه و فلایتیو

پاسخ به سوالات مسابقه
پاسخ به سوالات برای هر فرد فقط یک بار امکان پذیر است.

آیا به سفر علاقمند هستید؟ مجموعه کتاب‌های «راهنمای سفر» با همکاری فلایتیو به صورت رایگان در اپلیکیشن کتابراه منتشر شده‌اند. با مطالعه کتاب‌های این مجموعه می‌توانید، اطلاعات مورد نیاز برای سفر به مقصد مورد نظرتان را به دست آورید، همچنین در مسابقه کتابخوانی شرکت کنید و برنده جوایز نفیسی شوید.

معرفی جوایز:


دوستان خود را هم دعوت کنید!

اشتراک در تلگرام اشتراک در واتساپ

فرصت مطالعه:

از تاریخ ۱۳ تا ۳۰ خرداد ۱۳۹۹، شما می‌توانید با مراجعه به لیست زیر، یک یا چند عنوان از کتاب‌های راهنمای سفر را به صورت رایگان در اپلیکیشن کتابراه دانلود و مطالعه کنید.

هر چه تعداد کتاب‌هایی که مطالعه می‌کنید بیشتر باشد، شانس برنده شدن شما نیز بیشتر می‌شود.

لیست کتاب‌ها

مشاهده همه کتاب‌ها ›

پاسخ‌گویی به سوالات:

پاسخ به سوالات مسابقه
پاسخ به سوالات برای هر فرد فقط یک بار امکان پذیر است.

از تاریخ ۲۴ تا ۳۰ خرداد ۱۳۹۹، سوالات به صورت چهار گزینه‌ای به تفکیک راهنماهای سفر در ۲۱ گروه ۵ تایی اعلام خواهند شد (در مجموع ۱۰۵ سؤال). با پاسخ صحیح به هر یک از سوالات، یک امتیاز برای شما ثبت می‌شود. هرچه امتیاز شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.

قرعه‌کشی و اهدای جوایز:

قرعه‌کشی در روز یک شنبه ۱ تیر انجام خواهد شد و برندگان در همین صفحه و شبکه‌های اجتماعی اعلام می‌شوند. جوایز تا ۱۳‌ تیر ماه تقدیم برندگان می‌شود.

نحوه دانلود کتاب‌ها:

برای دانلود مجموعه کتاب‌های راهنمای سفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک، کتاب صوتی، رمان و مجله، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

با کتابراه از کتابخوانی لذت ببرید!

فلایتیو، چمدان‌ها را ببندید.