کتابراهhttps://www.ketabrah.irکتابخانه الکترونیکی کتابراهfa(c) 2021, www.ketabrah.ir All rights reserved.20 کتاب مرگ یک خرده بورژواhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-مرگ-یک-خرده-بورژوا/book/56204فرانتس ورفل نویسنده پرافتخار آلمانی در کتاب مرگ یک خرده بورژوا، داستان فیالا که شغلش را در پی فروپاشی سلطنت اتریش - مجارستان از دست داده است، به تصویر می‌کشد. ترس و نگرانی او از آینده‌ی مبهم خانواده‌اش، اجازه نمی‌دهد علی‌رغم دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری خطرناک، در برابر مرگ تسلیم شود.

درباره کتاب مرگ یک خرده بورژوا:

کتاب حاضر به روایت داستان کارل و ماری فیالا می‌پردازد. آن‌ها به همراه فرانتل پسرشان و کلارا خواهر ماری، در یک آپارتمان بسیار کوچک در وین زندگی می‌کنند....]]>Sun, 18 Apr 2021 18:12:00 GMTکتاب استادیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-استادی/book/56513برای پرورش و شکوفا کردن استعدادها و توانمندی‌هایتان از کتاب استادی کمک بگیرید. رابرت گرین با ارائه راهکارهایی خلاقانه و منحصربه‌فرد در این اثر که جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید، مسیر خودسازی و خودشناسی را به شما نشان می‌دهد و قدرت نهفته درون‌تان را بیدار می‌کند.

درباره کتاب استادی:

حرکت از یک سطح هوشی به سطح هوشی دیگر، از خیلی جهات شبیه به نوعی مراسم دگرگونی و تحول است. همان‌طور که پیش می‌روید، ایده‌ها و چشم‌اندازهای کهنه رنگ می‌بازند و با باز شدن...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:12:00 GMTکتاب لیلی شناسنامه نمی‌خواهدhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-لیلی-شناسنامه-نمی-خواهد/book/56162کتاب لیلی شناسنامه نمی‌خواهد اثری بی‌نقص و بی‌نظیر به شمار می‌رود که در آن عطیه سادات حجتی ناب‌ترین لحظات عاشقانه خود را با محبوب ازلی‌اش با استفاده از متونی احساسی و شورانگیز، ترسیم و توصیف نموده است.

درباره کتاب لیلی شناسنامه نمی‌خواهد:

در میان کارهای منتشر شده از عطیه سادات حجتی، این کتاب از چند نظر دارای اهمیت بیشتری است. نخست اینکه به خوبی شطحیات عارفانه و آثار و متون ادبی فارسی را یادآور می‌شود. نوشته‌های این کتاب مملو از احساسات و هیجانات نویسنده‌ای است که تمام...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:11:00 GMTکتاب ماجراهای اتاق بازیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-ماجراهای-اتاق-بازی/book/56256کتاب ماجراهای اتاق بازی نوشته‌ی رقیه زراعتی ایده لو و سهیلا سبزعلی یمقانی، داستان‌هایی برگرفته از واقعیت و درباره‌ی مسائلی است که در اتاق بازی کودکان می‌گذرد. اتاق بازی جایی برای درمان مشکلات رفتاری و عاطفی کودک است. شما با مطالعه این کتاب با برخی از این مشکلات و راه‌های درمان آن‌ها آشنا می‌شوید.

درباره کتاب ماجراهای اتاق بازی:

بازی نخستین فعالیت جدی است که کودک انجام می‌دهد. او در بازی خود را پیدا می‌کند و شخصیتش شکل می‌گیرد. بنابراین برای تربیت صحیح...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:11:00 GMTکتاب سلامت زن، سلامت جامعه - کتاب دوم: رابطه زناشوییhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-سلامت-زن-سلامت-جامعه-کتاب-دوم-رابطه-زناشویی/book/54596کتاب سلامت زن، سلامت جامعه - کتاب دوم: رابطه زناشویی نوشته‌ی فروزنده دشتی و بهناز ترکان، با ارائه مجموعه‌ای از بهترین پرسش و پاسخ‌های علمی، شما را با مسائل و حقایق مهم جنسی آشنا می‌کند.

درباره کتاب سلامت زن، سلامت جامعه - کتاب دوم: رابطه زناشویی:

امروزه پورنوگرافی (pornograph) یکی از پولساز‌ترین تجارت‌ها در سراسر دنیا به شمار می‌آید و عده‌ای سود آن را معادل فروش نفت می‌دانند، فعالیت تاجران این حرفه تنها در زمینه‌ی رابطه جنسی خلاصه می‌شود و درآمد آ‌ن‌ها...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:10:00 GMTکتاب شیارhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شیار/book/56059کتاب شیار به قلم مرضیه رشیدپور، دربردارنده‌ی اشعاری عاشقانه و دل‌انگیز است که با بیانی شیوا و احساسی در سبک شعر نو سروده شده‌اند.

کتاب شیار مناسب چه کسانی است؟

اگر به اشعار معاصر و شعر نوی فارسی علاقه دارید، خواندن این اثر برایتان لذت‌بخش خواهد بود.

با مرضیه رشیدپور بیشتر آشنا شویم:

او در سال 1358 در شهرستان مینودشت استان گلستان چشم به جهان گشود. رشیدپور از دوران تحصیل به ادبیات و نوشتن علاقه فراوانی داشت. نوشتن و سرودن را به طور جدی...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:09:00 GMTکتاب یکشنبه / زندگی خوبhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-یکشنبه-زندگی-خوب/book/52532کتاب یکشنبه / زندگی خوب دربردارنده‌ی دو نمایشنامه متفاوت به قلم میشل دویچ فرانسوی است. نمایشنامه اول داستان دختری را به تصویر می‌کشد که به حد دیوانه‌واری، خود را برای آزمون رقصی آماده می‌کند و نمایشنامه دوم زندگی زوجی را روایت می‌کند که در انتظار تولد فرزندشان با انبوهی از تنش‌ها و نگرانی‌ها مواجه می‌شوند.

درباره‌ی کتاب یکشنبه / زندگی خوب:

دسته‌ای دخترجوان در شهر کوچکی در فرانسه در یک رقابت سرسخت خود را برای یک آزمون رقص که در یکشنبه برگزار می‌شود، آماده می‌کنند. ژینت...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:05:00 GMTکتاب ساختن فوق العاده استhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-ساختن-فوق-العاده-است/book/53235کتاب ساختن فوق العاده است نوشته‌ی اشلی اسپایرز، داستان آموزنده‌ی دختری خلاق و با پشتکار را به تصویر می‌کشد که قصد دارد چیزی باشکوه بسازد، اما در این راه با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود. به نظر شما او می‌تواند بهترین اختراع جهان را داشته باشد؟

موضوع کتاب ساختن فوق العاده است چیست؟

داستان این کتاب درباره‌ی دختری خوش فکر و پرتلاش است که اکثر اوقاتش را همراه با بهترین دوستش که یک گربه است، سپری می‌کند. روزی ایده‌ای شگفت‌انگیز به ذهن دختر بچه خطور می‌کند؛ او می‌خواهد چیزی...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:04:00 GMTکتاب سه گانه‌ی بد 2: بخت بدhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-سه-گانه-ی-بد-2-بخت-بد/book/53363کتاب سه گانه‌ی بد 2: بخت بد اثر پرفروش سودانیموس بوش، ادامه‌ی ماجراهای دلهره‌آور و مهیج کلی در جزیره‌ی اسرارآمیز را به تصویر می‌کشد. کلی در آن جزیره تنها کسی است که نه اعتقادی به جادو دارد و نه در آن استعداد دارد؛ با آمدن برت دوست کلی به جزیره آن‌ها درگیر ماجراهایی مرموز و خطرناک می‌شوند.

موضوع کتاب سه گانه‌ی بد 2: بخت بد چیست؟

در داستان بخت بد (Bad Luck) کلی در جزیره‌ا‌ی جادویی گیر افتاده بود. او با آدم‌های دیگر جزیره فرق داشت و تنها کسی بود که جادو را باور نداشت. در...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:04:00 GMTکتاب دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار شماhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-دیجیتال-مارکتینگ-در-کسب-و-کار-شما/book/55986کتاب دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار شما نوشته‌ی شراگیم مرادی دانش و مهارتی را در اختیارتان قرار خواهد داد که بتوانید به راحتی دغدغه‌ها و خواسته‌های خودتان را به عنوان یک کارآفرین با متخصصان حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ در میان بگذارید و پیشنهادهای کاری و عملکرد آن‌ها را ارزیابی کنید.

درباره کتاب دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار شما:

شاید تا یک دهه پیش فضای آنلاین و دیجیتال چیزی بود در کنار دنیای حقیقی، اما امروز دنیای دیجیتال در همه عرصه‌های زندگی خودش را به ما تحمیل...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:02:00 GMTکتاب شاخه نبات: راهکارهای کنترل شهوت و نگاهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شاخه-نبات-راهکارهای-کنترل-شهوت-و-نگاه/book/52510عماد داوری دولت‌آبادی در کتاب شاخه نبات: راهکارهای کنترل شهوت و نگاه، راه‌هایی برای مدیریت و کاهش شهوت‌رانی و چشم‌چرانی ارائه می‌دهد و آثار اجتماعی و فردی این عمل را برمی‌شمارد و از مضرات و علل آن سخن می‌گوید.

درباره کتاب شاخه نبات: راهکارهای کنترل شهوت و نگاه:

مهم‌ترین نکته در مدیریت شهوت، آگاهی است. در حالت عادی، چرا شما یک لیوان محتوی سم را نمی‌نوشید؟ یا چرا خودتان را از بالای پشت‌بام به پایین نمی‌اندازید؟ زیرا از عاقبت نوشیدن سم آگاهی دارید.

به‌طورکلی آگاهی...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:01:00 GMTکتاب محبوب جهانت باشhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-محبوب-جهانت-باش/book/53651کتاب محبوب جهانت باش نوشته‌ی فاطمه بابایی، رهنمودهای بسیار مثبت و امیدبخشی برای تبدیل شدن به فردی محبوب در میان همگان را به شما ارائه می‌کند. شما بعد از خواندن این اثر و رعایت موارد گفته‌ شده، قطعاً شخصی محبوب در زندگی شخصی و شغلی‌تان خواهید شد.

درباره‌ی کتاب محبوب جهانت باش:

محبوبیت یک خصوصیت ذاتی نیست که از لحظه تولد در انسان‌ها نهفته باشد، بلکه یک ترکیب ویژه و جذاب از ویژگی‌های اکتسابی در انسان است. در حقیقت محبوب شدن و محبوب ماندن یک مهارت اجتماعی است که می‌شود آن را...]]>Sun, 18 Apr 2021 18:01:00 GMTکتاب مرگ کسب و کار من استhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-مرگ-کسب-و-کار-من-است/book/56507کتاب صوتی مرگ کسب و کار من است نوشته‌ی روبر مرل، یکی از شاهکارهای ادبی درباره جنگ جهانی دوم است و قصه زندگی یک جنایتکار جنگی را تعریف می‌کند که به جلاد مدرن شهرت دارد و باعث مرگ بیش از هزاران یهودی بی‌گناه در اردوگاه‌های نازی‌ شده است.

درباره کتاب صوتی مرگ کسب و کار من است:

رودلف هوس (Rudolf Höss) افسر نظامی آلمان نازی و فرمانده اردوگاه آشویتس در طول جنگ جهانی دوم بود که طبق اعترافاتش در دادگاهی که برای محاکمه نازی‌ها برگزار شده بود، به قتل دو و نیم میلیون یهودی...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:56:00 GMTکتاب احتیاط در ریسک کردن استhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-احتیاط-در-ریسک-کردن-است/book/56419کتاب صوتی احتیاط در ریسک کردن است نوشته‌ی رندی گیج، از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال، راهنمایی قابل تامل برای افرادی است که می‌خواهند در دنیای جدید کسب‌وکارها خطرپذیر باشند، بسیاری از پیش فرض‌ها را زیر سوال ببرند و به جنگ چالش‌های گوناگون بروند.

درباره کتاب صوتی احتیاط در ریسک کردن است:

اقتصاد کشورها و سیستم‌های مالی در سراسر جهان به هم ریخته، فناری و تکنولوژی بسیاری از مشاغل را از بین برده و اوضاع بسیار تغییر کرده است. این تحولات مثبت و منفی،...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:55:00 GMTکتاب از توماس کرگدنه به الیور پلیکانهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-از-توماس-کرگدنه-به-الیور-پلیکانه/book/56431کتاب صوتی از توماس کرگدنه به الیور پلیکانه نوشته‌ی نانسی پتز، به ماجرای دو دوست صمیمی می‌پردازد که از هم دور شده‌اند و اکنون یکی از آن‌ها قصد دارد برای دیگری نامه بنویسد. این داستان لطیف و احساسی به کودکان درس‌های مهمی درباره‌ی عشق و دوستی می‌دهد.

درباره‌ کتاب صوتی از توماس کرگدنه به الیور پلیکانه (To Annabella Pelican from Thomas Hippopotamus):

توماس کرگدنه و الیور پلیکانه همسایه‌های خوبی هستند که به مرور با هم دوست می‌شوند. آن‌ها با کمک یکدیگر کارهای بسیاری انجام...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:55:00 GMTکتاب زیارت مهتاب: شرح زیارت حضرت فاطمه سلام الله علیهاhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-زیارت-مهتاب-شرح-زیارت-حضرت-فاطمه-سلام-الله-علیها/book/56494کتاب صوتی زیارت مهتاب: شرح زیارت حضرت فاطمه سلام الله علیها نوشته‌ی مهدی خدامیان آرانی، سعی دارد تا به درک درستی نسبت به این دعا برسید و با آگاهی کامل از محتوای آن به این بزرگوار متوسل شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی زیارت مهتاب:

اهل بیت علیه السلام زیارت‌نامه‌هایی دارند که شیعیان از آن‌ها به عنوان وسیله‌ای برای ارتباط گرفتن با پرورگار استفاده می‌کنند. در این زیارت‌نامه‌ها به خصوصیات اخلاقی و فضیلت‌های ائمه اطهار نیز اشاره می‌شود و به شما کمک می‌کند تا با این بزرگواران بیشتر...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:55:00 GMTکتاب چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟https://www.ketabrah.ir/پادکست-چگونه-بفهمیم-یک-فرد-در-پیام-یا-مسیج-دروغ-می-گوید/book/56509پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟ یازده روش برای فهمیدنِ حقیقت را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا افراد دروغگو را در پیامرسان‌ها به راحتی پیدا کنید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید:

بیشتر اوقات شخص دروغ‌گو تلاش می‌کند به‌ صورت ناخودآگاه دروغ‌های خود را میان پیام‌های تلفنی مخفی نماید. در دانشگاه کورنل نیز...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:55:00 GMTکتاب خانه‌ی درختی جادویی 3: مومیایی‌ها در صبحhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-خانه-ی-درختی-جادویی-3-مومیایی-ها-در-صبح/book/54453کتاب خانه‌ی درختی جادویی 3: مومیایی‌ها در صبح اثر پرفروش مری پاپ آزبورن به ادامه‌ی داستان‌های جذاب و پرهیجان جک و آنی می‌پردازد. این بار درخت جادویی آن‌ها را به دوران مصر باستان و دنیای اسرارآمیز اهرام می‌برد.

موضوع کتاب خانه‌ی درختی جادویی 3: مومیایی‌ها در صبح چیست؟

در داستان مومیایی‌ها در صبح (Mummies in the Morning) گربه‌ای سیاه جک و آنی را راهنمایی می‌کند و آن‌ها به دوران مصر باستان قدم می‌گذارند و در آنجا از چگونگی مومیایی کردن اجساد، باور و آیین‌های مربوط به آن...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:16:00 GMTکتاب خانه‌ی درختی جادویی 1: دایناسورها قبل از تاریکیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-خانه-ی-درختی-جادویی-1-دایناسورها-قبل-از-تاریکی/book/55798کتاب خانه‌ی درختی جادویی 1: دایناسورها قبل از تاریکی اثر پرفروش مری پاپ آزبورن، ماجرای هیجان‌انگیز و‌ غیرقابل‌ پیش‌بینی خواهر و برادری را به تصویر می‌کشد که با پیدا کردن یک خانه‌ی درختی جادویی، درگیر ماجراهایی اسرارآمیز و غیرمنتظره می‌شوند.

موضوع کتاب خانه‌ی درختی جادویی 1: دایناسورها قبل از تاریکی چیست؟

در داستان دایناسورها قبل از تاریکی (Dinosaurs Before Dark) روزی جک و آنی خانه‌ی درختی سحرآمیز و پر رمز و رازی را پیدا می‌کنند که پر از کتاب‌های گوناگون است. کشف این محل...]]>Sun, 18 Apr 2021 17:14:00 GMTکتاب دختری به نام لاک پشتhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-دختری-به-نام-لاک-پشت/book/53035کتاب دختری به نام لاک پشت از پرفروش‌های نیویورک تایمز به قلم جنیفر ال هالم، داستان دختر یازده ساله‌ی باهوش و سرسختی را به تصویر می‌کشد که به دلیل اتفاقاتی، از مادرش جدا شده و به فلوریدا فرستاده می‌شود؛ سرزمینی که در آن اتفاقاتی غیرمنتظره، ماجراجویانه و در عین حال مفرح انتظار او را می‌کشند.

موضوع کتاب دختری به نام لاک پشت چیست؟

داستان این کتاب در سال 1935 روایت می‌شود؛ زمانی که آمریکا در رکود اقتصادی به سر می‌برد و شغل، پول و حتی گاهی رویا هم کمیاب بود. ماجرا در مورد دختر...]]>Sat, 17 Apr 2021 17:51:00 GMT