کتابراهhttps://www.ketabrah.irکتابخانه الکترونیکی کتابراهfa(c) 2021, www.ketabrah.ir All rights reserved.20 کتاب شخصیت سازی با نظم: دیسیپلین شخصیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شخصیت-سازی-با-نظم-دیسیپلین-شخصی/book/54030کتاب شخصیت سازی با نظم: دیسیپلین شخصی، نوشتۀ کورتیس لئون، نویسنده و روانشناس آمریکایی، دربردارنده‌ی اطلاعات و پیشنهادهای کاربردی است که به شما کمک خواهد کرد نظم شخصی‌تان را افزایش دهید و قله‌های موفقیت را در زندگی فتح کنید.

دربارۀ کتاب شخصیت سازی با نظم: دیسیپلین شخصی:

همه‌ی ما در زندگی دارای اهدافی هستیم و امیدواریم که به آن‌ها دست پیدا کنیم. متأسفانه اغلب ما مهارت دیسیپلین شخصی را آن‌قدر که لازم است در خود پرورش نداده‌ایم تا به ما کمک کند چیزی را دنبال کنیم که هدفمان...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:34:00 GMTکتاب پاندورا و پرندهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-پاندورا-و-پرنده/book/52450کتاب پاندورا و پرنده نوشته‌ی ویکتوریا ترنبول، داستان زیبا و آموزنده‌ی روباهی مهربان و تنها را به تصویر می‌کشد که در میان انبوهی از ضایعاتی که انسان‌ها درست کرده‌اند، خانه‌ای زیبا برای خودش درست کرده و زندگی می‌کند.

موضوع کتاب پاندورا و پرنده چیست؟

پاندورا نام روباهی است که در انبوهی از زباله‌ها و ضایعات انسان‌ها به تنهایی زندگی می‌کرد. او خانه‌ قشنگی برای خودش ساخته بود و وسایل و چیزهایی که دور ریخته شده بودند را درست می‌کرد و دوباره به زندگی برمی‌گرداند اما هیچکس به...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:32:00 GMTکتاب یادگیرنده حرفه‌ای شو - جلد اول: مبانیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-یادگیرنده-حرفه-ای-شو-جلد-اول-مبانی/book/52675کتاب یادگیرنده حرفه‌ای شو - جلد اول: مبانی نوشتۀ محمد کیائی، از اهمیت یادگیری در دنیای کنونی و نقش آموزش و پرورش در بهبود کیفیت زندگی‌تان سخن می‌گوید.

دربارۀ کتاب یادگیرنده حرفه‌ای شو:

در قرن حاضر با وجود سرعت خارق‌العادۀ تغییرات در مناسبت‌های جهانی، در زمینۀ سیاسی و اقتصادی تا فرهنگی و اجتماعی، اصلی‌ترین نیاز انسان این است که قادر باشد خود را با این تغییرات بسیار شگفت‌انگیز وفق دهد. برای رسیدن به این هماهنگی داشتن مهارت یادگیری امری الزامی است. به عبارت دیگر بشر در قرن...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:32:00 GMTکتاب اجرا برای تلویزیون: روش‌های عملیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-اجرا-برای-تلویزیون-روش-های-عملی/book/52969کتاب اجرا برای تلویزیون: روش‌های عملی نوشته‌ی سید حسن جمالی نیک، علاوه بر آموزش اصول صحیح مجری‌گری، شما را با محیط استودیوهای تلویزیونی آشنا می‌کند؛ زیرا هر مجری باید ذهنیت روشنی از شرایط کاری خود داشته باشد.

درباره‌ی کتاب اجرا برای تلویزیون: روش‌های عملی:

فرض کنید برنامه‌های تلویزیونی بدون مجری تهیه شوند. اخبار بدون مجری، گزارشگر هواشناسی یا مصاحبه با مردم در خیابان بدون حضور مجری و... . شاید هم خیلی پیشنهاد بدی نباشد؟ اما چرا نمی‌خواهیم مجریان را ببینیم و یا صدای آن‌ها...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:32:00 GMTکتاب طلوع ماه با هفت قانون طلاییhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-طلوع-ماه-با-هفت-قانون-طلایی/book/53607کتاب طلوع ماه با هفت قانون طلایی نوشتۀ عبدالحسین حق‌بین، به مبحث شادی و آرامش ذهنی در اشعار کهن می‌پردازد و این دو موضوع را از جنبه‌های قرآنی مورد بررسی قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب طلوع ماه با هفت قانون طلایی:

هدف از این نوشتن این کتاب، یادآوری و شناساندن توانایی‌های انسان است. با استفاده از این قدرت، انسان می‌تواند به آرامش و شادی برسد. چیزی که همواره بشر در پی آن بوده و در آینده نیز خواهد بود. این موضوع با نگاهی به اهداف و انگیزه‌های رویدادهای تاریخی و بیش‌تر جنگ‌ها و...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:32:00 GMTکتاب شناخت بدون کلامhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شناخت-بدون-کلام/book/53857کتاب شناخت بدون کلام نوشتۀ رامین ایرانمنش، راهنمایی جذاب برای شناخت دیگران براساس حالات چهره و بدن‌شان است. این اثر به شما می‌گوید که فرم‌های مختلف اعضای صورت و بدن، هر یک نشانگر چه خصوصیاتی هستند.

درباره‌ی کتاب شناخت بدون کلام:

در این کتاب تلاش شده تا شما بتوانید با دیدن افراد به ویژگی‌های شخصیتی و اخلاقی آنان پی ببرید. شناخت دیگران بر اساس ظاهرشان مسئله بسیار جالبی است که شاخه‌های مختلفی در علم دارد. برخی از افراد این دسته از علوم را شبه‌علوم می‌دانند و آن را هم‌تراز...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:32:00 GMTکتاب حق بر اعتراض مسالمت آمیز در نظام بین الملل حقوق بشرhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-حق-بر-اعتراض-مسالمت-آمیز-در-نظام-بین-الملل-حقوق-بشر/book/51195کتاب حق بر اعتراض مسالمت آمیز در نظام بین الملل حقوق بشر نوشتۀ محمدرضا بنایی و سید رضا موسوی، به بررسی معیارها و حقوق اعتراضات سیاسی مردم در کشورهای مختلف از منظر حقوق بشر می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب حق بر اعتراض مسالمت آمیز در نظام بین الملل حقوق بشر:

انسان‌ها در زندگی روزمره‌شان با مسائلی روبه‌رو می‌شوند که در اثر آن از خود واکنش نشان می‌دهند، این واکنش‌ها می‌تواند حاوی اعتراض، بی‌احترامی، خشونت، زد و خورد، کشتار و مواردی از این دست باشد؛ حتی ممکن است هیچ...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:31:00 GMTکتاب فلسفه و تئاتر: یک دیباچهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-فلسفه-و-تئاتر-یک-دیباچه/book/51631تام استرن در کتاب فلسفه و تئاتر: یک دیباچه، مجموعه‌ای از موضوعات، مسائل یا سؤالات فلسفی که مربوط به تئاتر هستند، را مطرح می‌کند و در پی آن است که از ترکیب فلسفه و نمایش، شمایی کلی و مقدمه‌ای جامع ارائه دهد.

دربارۀ کتاب فلسفه و تئاتر: یک دیباچه:

در کتاب فلسفه و تئاتر: یک دیباچه (Philosophy and theatre: an introduction) نویسنده هیچ آگاهی پیش‌زمینه‌ای را در مطالعات آکادمیک فلسفه یا تئاتر پیش‌فرض خود قرار نمی‌دهد؛ به همین دلیل، شاید بعضی از مطالب این کتاب در عین آشنا و قابل...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:31:00 GMTکتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-بهانه-ممنوع-قدرت-انضباط-شخصی/book/52754با داشتن انضباط فردی زندگی خود را متحول کنید! کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی نوشته‌ی برایان تریسی، با ارائه‌ی 21 روش برای رسیدن به خوشبختی، قدم به قدم به شما کمک می‌کند تا در تمام زمینه‌های مختلف زندگی پیشرفت کنید و به شخص فوق‌العاده‌ای تبدیل شوید.

درباره‌ی کتاب بهانه ممنوع: قدرت انضباط شخصی:

چرا برخی از افراد نسبت به دیگران خوشحال‌تر و موفق‌تر هستند و از درآمد بیشتری برخوردارند؟ حقیقتاً راز موفقیت آن‌ها چیست؟ چند نفر از شما مایلید وزن خود را کم کنید و یا به استقلال...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:31:00 GMTکتاب تکنولوژی تولید بستنیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-تکنولوژی-تولید-بستنی/book/53396هاجر بابایی تنکابنی در کتاب تکنولوژی تولید بستنی به شرح چگونگی ساخت و تهیه بستنی می‌پردازد و دربارۀ مواد تشکیل دهنده، اجزا، فیزیک، رنگ‌ها و انواع این خوراکی لذیذ سخن می‌گوید.

دربارۀ کتاب تکنولوژی تولید بستنی:

این کتاب با شیوه‌ای بسیار آسان و راحت در مورد روش‌های طراحی فرمول، مواد اولیه، روش‌های ارزیابی کیفیت بستنی و دیگر مسائل مرتبط با صنعت بستنی‌سازی توضیح می‌دهد.

واژه فارسی بستنی که از فعل بستن گرفته شده، به معنای مخلوطی‌ست که بسته یا سفت شده است. کلمه بستنی...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:31:00 GMTکتاب متون ادبی دو زبانه (فارسی - ترکی استانبولی) به همراه نکات گرامریhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-متون-ادبی-دو-زبانه-فارسی-ترکی-استانبولی-به-همراه-نکات-گرامری/book/53268کتاب متون ادبی دو زبانه (فارسی - ترکی استانبولی) به همراه نکات گرامری نوشتۀ سیاوش قنبرنژاد مغانلو، شامل داستان‌های کوتاه، اشعار و ضرب‌المثل‌هایی به صورت دو زبانه است و چندین نکته‌ی ضروری و کاربردی نیز در زمینۀ دستور زبان ترکی استانبولی به شما می‌آموزد.

دربارۀ کتاب متون ادبی دو زبانه (فارسی - ترکی استانبولی) به همراه نکات گرامری:

آموزش زبان‌های مختلف همواره یکی از مهم‌ترین ارکان پیشرفت فردی و ملی است. تسلط و چیرگی به زبان کشورهای دیگر یکی از علل پیشرفت کشورهای غربی کنونی...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:20:00 GMTکتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)https://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-دشمنان-یک-داستان-عاشقانه/book/54154کتاب صوتی دشمنان (یک داستان عاشقانه) نوشته‌ی ایزاک بشویس سینگر برنده جایزه نوبل، درباره مردی لهستانی‌ست که توانسته از اردوگاه‌های نازی‌ها جان سالم به در ببرد و به آمریکا مهاجرت کند؛ با این حال همچنان ردپای جنگ بر زندگی شخصی‌اش دیده می‌شود. این رمان توانست در سال 1973 فینالیست جایزه ادبی کتاب ملی شود.

درباره کتاب صوتی دشمنان (یک داستان عاشقانه):

مردی یهودی به نام هرمان برودر در زمان جنگ جهانی دوم از یکی از اردوگاه‌های آلمان نازی فرار می‌کند و به عنوان یک پناهنده و...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:20:00 GMTکتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-نفوذ-واقعی-جادوی-ارتباطات-انسانی/book/54174در کتاب صوتی نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی شما هم‌پای تیم دیوید قدم برمی‌دارید تا با مراحل تأثیرگذاری بر دیگران در جهت موفقیت در زندگی شغلی و شخصی‌تان آشنا شوید و بیاموزید چگونه با قدرت کلامتان بر جان و ذهن اطرافیانتان نفوذ کنید.

دربارۀ کتاب صوتی نفوذ واقعی:

تیم دیوید (Tim David) در کتاب صوتی نفوذ واقعی (True Influence) دربارۀ چهار مرحلۀ نفوذ در دیگران صحبت می‌کند. این چهار مرحله با نام‌های تکنیک، روابط، درک و اخلاقیات در یک سلسله‌مراتب و در سطوح گوناگون پیش...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:20:00 GMTکتاب چه قدر خوبیم ماhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-چه-قدر-خوبیم-ما/book/54220کتاب صوتی چه قدر خوبیم ما نوشته‌ی ابراهیم رها، درباره فرهنگ و خلقیات غلط جامعه ایرانی‌ست که با قلمی شیرین و طنز نوشته شده و به صراحت تمام این موضوعات را نقد می‌کند.

درباره کتاب صوتی چه قدر خوبیم ما:

هر جامعه و فرهنگی مشکلات و نقص‌های مخصوص به خود را دارد و نویسندگان و روشنفکران می‌توانند با توانایی‌های خاص خود، این مسائل را به چالش بکشند و مردم عادی را در بسیاری از امور آگاه‌تر کنند. ابراهیم رها نویسنده طنزنویس در کتاب صوتی چه قدر خوبیم ما، به خوبی توانسته بسیاری از...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:20:00 GMTکتاب هشت گفتار درباره موسیقی 5https://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-هشت-گفتار-درباره-موسیقی-5/book/54417کتاب صوتی هشت گفتار درباره موسیقی 5 نوشته‌ی داریوش صفوت، بخشی از سخنرانی و پژوهش‌های این موسیقی‌شناس مشهور ایرانی‌ست که به چیستی و گونه‌های مختلف این هنر می‌پردازد. این کتاب جلد پنجم از مجموعه هشت گفتار درباره فلسفه موسیقی ایرانی به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی هشت گفتار درباره‌ موسیقی 5:

کتاب‌های فارسی زبان کمی را پیدا می‌کنید که درباره فلسفه و تاریخ موسیقی صحبت کرده باشند و پژوهش‌های اندکی در خصوص چیستی موسیقی اصیل ایرانی شده است. کتاب صوتی هشت گفتار درباره‌ موسیقی 5...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:20:00 GMTکتاب کفشدوزک خال خالیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-کفشدوزک-خال-خالی/book/54461کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی نوشته‌ی مه سیما سهرابی، از مجموعه‌ی مبارک درباره‌ی کفشی است که در بازی فوتبال پاره می‌شود و صاحبش او را کنار می‌گذارد. یک روز صبح این کفش با کفشدوزکی آشنا می‌شود و از او می‌خواهد که تعمیرش کند.

موضوع کتاب صوتی کفشدوزک خال خالی چیست؟

کفش در بازی فوتبال به قدری به توپ ضربه می‌زند که بالاخره از جلو دهان باز می‌کند. کفش بیچاره را در جاکفشی می‌گذارند و دیگر کسی حتی به او نگاه هم نمی‌کند. در یک صبح زیبای آفتابی، کفشدوزک زیبای قرمزی روی جاکفشی...]]>Sat, 23 Jan 2021 17:20:00 GMTکتاب مصرف کننده و حقوق بنیادین او (نگاهی به قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان)https://www.ketabrah.ir/کتاب-مصرف-کننده-و-حقوق-بنیادین-او-نگاهی-به-قانون-حمایت-از-حقوق-مصرف-کنندگان/book/53913کتاب مصرف کننده و حقوق بنیادین او (نگاهی به قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان) نوشته‌ی بهنام غفاری فارسانی، به تحلیل و بررسی موضوعاتی مانند جایگاه حق آموزش مصرف‌کنندگان در متون قانونی، حق برخورداری از محصول ایمن، ضرورت حمایت از مصرف‌کننده، حق آزادی در انتخاب، حق تشکیل انجمن‌ها و سازمان‌های غیردولتی و ... می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب مصرف کننده و حقوق بنیادین او (نگاهی به قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان):

همانطور که کارگران در برابر کارفرمایان گروهی ضعیف و آسیب‌پذیر محسوب...]]>Sat, 23 Jan 2021 16:51:00 GMTکتاب آسیب شناسی نظام حقوق مالکیت فکری ایران: پیشنهادات سیاستیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آسیب-شناسی-نظام-حقوق-مالکیت-فکری-ایران-پیشنهادات-سیاستی/book/54118کتاب آسیب شناسی نظام حقوق مالکیت فکری ایران: پیشنهادات سیاستی نوشته‌ی وحید بزرگی، با بررسی موضوعاتی مانند طرح‌های صنعتی، تحول رژیم حقوق مالکیت فکری در کشورهای منتخب، حمایت از دانش سنتی، حق نسخه‌برداری و حقوق جانبی آن و ... نشان می‌دهد که در صورت حمایت نکردن از حقوق مالکیت فکری ایران چه عواقب خطرناکی به وجود خواهد آمد.

درباره‌ی کتاب آسیب شناسی نظام حقوق مالکیت فکری ایران: پیشنهادات سیاستی:

در مورد ضرورت حقوق مالکیت فکری باید گفت که امروزه وجود دانش و اندیشه در زندگی...]]>Sat, 23 Jan 2021 16:42:00 GMTکتاب یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-یک-شروع-تازه-از-همین-امروز-شخصیت-جدیدت-شروع-میشه/book/54410کتاب صوتی یک شروع تازه: از همین امروز شخصیت جدیدت شروع میشه نوشته‌ی جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، مناسب تمام کسانی‌ست که می‌خواهند آغازی دوباره داشته باشند و رابطه خود را با خداوند سر و سامان دهند تا از این طریق به لذت، نعمت و آرامش همیشگی دست یابند.

درباره کتاب صوتی یک شروع تازه:

تنها چیزی که می‌تواند شما را در زندگی به موفقیت و کمال برساند، ارتباط با خداوند است؛ چرا که او بزرگ‌ترین منبع قدرت در جهان هستی به شمار می‌رود و اتصال شما به این قدرت لایزال می‌تواند...]]>Sat, 23 Jan 2021 16:38:00 GMTکتاب راهنمای بهداشتی برای پیشگیری و کنترل COVID - 19 در مدارس و فضاهای آموزشیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-راهنمای-بهداشتی-برای-پیشگیری-و-کنترل-COVID-19-در-مدارس-و-فضاهای-آموزشی/book/51207کتاب راهنمای بهداشتی برای پیشگیری و کنترل COVID - 19 در مدارس و فضاهای آموزشی نوشتۀ زهرا محمدی چنگیزینی و مهدی بلوایه، به والدین، مربیان و دانش‌آموزان راه‌های مقابله با این ویروس جدید را آموزش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا با اطلاعات و آگاهی بیشتری از خودتان در مقابل این بیماری مراقبت کنید.

دربارۀ کتاب راهنمای بهداشتی برای پیشگیری و کنترل COVID - 19 در مدارس و فضاهای آموزشی:

آنچه که به تازگی موجب ترس، بیماری و مرگ بسیاری از هم‌وطن‌های ما شده، فراگیر شدن...]]>Sat, 23 Jan 2021 15:38:00 GMT