کتابراهhttps://www.ketabrah.irکتابخانه الکترونیکی کتابراهfa(c) 2018, www.ketabrah.ir All rights reserved.20 کتاب تجربه اپل: اسرار ایجاد وفاداری ماندگار در مشتریhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-تجربه-اپل-اسرار-ایجاد-وفاداری-ماندگار-در-مشتری/book/31077کارماین گالو کتاب تجربه اپل: اسرار ایجاد وفاداری ماندگار در مشتری را با بهره‌گیری از اصول و قوانینی که در فروشگاه‌های اپل در حوزه ارتباط با مشتریان رعایت می‌شود، تحریر کرده است و بر این باور است که این کتاب می‌تواند برای هر کسب و کاری مفید باشد و الگویی مناسب برای ایجاد سازمانی مشتری‌ مدار باشد.

در کتاب تجربه اپل: اسرار ایجاد وفاداری ماندگار در مشتری (The Apple Experience: The Secrets To Bulding Insanely Great Customer Loyalty)، صحبت از ایجاد تجربه عالی برای مشتری...]]>Sun, 18 Mar 2018 15:58:00 GMTکتاب شاه، بی‌بی، سربازhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شاه-بی-بی-سرباز/book/31091کتاب صوتی شاه، بی‌بی، سرباز اثر ولادیمیر ناباکوف حول محور یک مثلث عشقی را روایت می‌کند؛ داستانی که اضلاع سه‌گانه آن را یک زن و دو مرد تشکیل می‌دهند و شخصیت‌ها را می‌توان با شاه و بی‌بی و سرباز نظیر سازی کرد.

موضوع داستان شاه، بی‌بی، سرباز (King, Queen, Knave)، بدین صورت است که آقای چارلز درایر از برادرزاده‌اش فرانک، دعوت می‌کند تا برای دیدن او به آلمان برود. چارلز در آلمانِ پس از جنگ جهانی دوم، ثروت کلانی به هم زده و با زنی ایتالیائی، مارتا...]]>Sun, 18 Mar 2018 13:07:00 GMTکتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسکhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-سلام-دنیا-زندگی-نامه-ایلان-ماسک/book/31001در کتاب سلام دنیا: زندگی‌نامه ایلان ماسک نوشته اشلی ونس می‌خوانیم که چه طور ایلان ماسک از چهار بار ورشکستگی و یک خطر مرگ نجات پیدا کرد و چطور هم‌زمان مدیر عامل دو شرکت پیشرو در تکنولوژی است.

ایلان ماسک (Elon Musk) را می‌توان یکی از باهوش‌ترین، شگفت‌انگیزترین و حتی یک ابر قهرمان در دنیای امروز دانست. بعضی او را دیوانه و برخی نابغه می‌خوانند، اما تقریبا همه باور دارند که در عصر تکنولوژی انقلاب ایجاد کرده است. ایلان ماسک همان فردی است که کارهای غیر ممکن را...]]>Sat, 17 Mar 2018 23:30:00 GMTکتاب 40 فرمان به ضمیر ناخودآگاهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-40-فرمان-به-ضمیر-ناخودآگاه/book/31061کتاب 40 فرمان به ضمیر ناخودآگاه نوشته‌ی علی اصغر سوادکوهی، همان‌طور که از نامش پیداست ۴۰ فرمان برای گوشزد کردن به ضمیر ناخودآگاه را دربردارد.

ضمیر ناخودآگاه شما را قادر می‌سازد تا آرزوها و اهداف خود را عملی کنید. می‌توانید ذهن خود را به صورتی برنامه‌ریزی کنید که زمینه‌ساز موفقیت شما در تمام عرصه‌های زندگی شود.

یکی از بهترین روش‌هایی که به‌ واسطه بهره‌گیری از آن می‌توانید ضمیر ناخودآگاه‌تان را برنامه‌ریزی...]]>Sat, 17 Mar 2018 23:30:00 GMTکتاب اعتماد‌ به‌ نفس با حداقل تلاش، درآمدتان را به حداکثر برسانیدhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-اعتماد-به-نفس-با-حداقل-تلاش-درآمدتان-را-به-حداکثر-برسانید/book/31000در کتاب اعتماد‌ به‌ نفس: نقطه‌ کانونی خود را بیابید، درآمدتان را به حداکثر و تلاش‌تان را به حداقل برسانید. برایان تریسی به ما کمک می‌کند تا تمام استعدادهای خود را شکوفا سازیم. 

برنامه توسعه‌ فردی «اعتماد به نفس» که برای پیشبرد اهداف‌ توسط برایان تریسی تنظیم شده، در کتاب اعتماد‌ به‌ نفس برای شما آورده شده است. 

کتاب اعتماد‌ به‌ نفس راهنما به منظور کمک به شما فراهم شده تا تصویر...]]>Sat, 17 Mar 2018 23:14:00 GMTکتاب راز دلبسته کردن شوهرhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-راز-دلبسته-کردن-شوهر/book/30824کتاب راز دلبسته کردن شوهر اثر مطهره بیات، مخصوص زنانی نوشته شده که می‌خواهند همسرشان را عاشق خود کنند، رازهایی وجود دارد که همسران جوان آن‌ها را باید بدانند و زندگی گرم و پر محبتی را دنبال کنند.

امروزه بیشتر زنان نمی‌دانند چگونه مردی را به داشتن ارتباطی دراز مدت متعهد نگه دارند. پس از خواندن کتاب راز دلبسته کردن شوهر، قابلیت و توانایی آن را خواهید یافت که مرد زندگی‌تان را، با همه احساس و مهرش، به گونه‌ای توصیف‌ناپذیر به خود دلبسته کنید. زنی خواهید شد که او در...]]>Sat, 17 Mar 2018 21:24:00 GMTکتاب 21 روش عالی برای ساختن کسب و کار پرسودhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-21-روش-عالی-برای-ساختن-کسب-و-کار-پرسود/book/30857کتاب 21 روش عالی برای ساختن کسب و کار پرسود نوشتۀ برایان تریسی، شامل 21 ایده برای پرسود کردن کسب و کار است که بر اساس بیش از پنجاه سال تحقیق روی هزاران شرکت به دست آمده است. نبود هر کدام از این 21 ایده به تنهایی، می‌تواند به سوددهی‌تان آسیب بزند و حتی منجر به سقوط شرکت شود.

رقابت برقرار است. هرگز تا به امروز رقابتی در کسب و کار تا به این حد وجود نداشته است. و حتی شدت رقابت در ماه‌ها و سال‌های آتی بیشتر خواهد شد. میزبان شما در کتاب 21 روش عالی برای ساختن کسب و کار...]]>Sat, 17 Mar 2018 21:24:00 GMTکتاب با من بیا قدم آهسته‌تر کنhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-با-من-بیا-قدم-آهسته-تر-کن/book/30987کتاب با من بیا قدم آهسته‌تر کن، مجموعه‌ای زیبا و خواندنی از شعرهای فرحناز حاجی فرج زاده است که به اعماق تاریک دل نفوذ می‌کند.

شب‌ها به انزوای یک دیوار، به تاریکی یک کنج، برزخ محیاست. 

باغچه‌ای از گل ساخته‌ام همه رنگ همه جور. اطلسی‌ها به کنار، رزها را می‌چینم شایدم گل شب بو را اگر از درآمد می‌ریزم بر قدمش.

حرف‌ها دارم من غصه‌ها پشت دراند. نگران غم دوست باید بود. سبزتر خواهم شد. گل...]]>Sat, 17 Mar 2018 20:24:00 GMTکتاب فرصتی دوبارهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-فرصتی-دوباره/book/31022ویکتوریا اوستین در کتاب صوتی فرصتی دوباره در مورد فرصت‌های جدیدی که خداوند در زندگی بر سر راه ما قرار می‌دهد، سخن می‌گوید.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در این کتاب صوتی می‌گوید:

آیا در زندگی شما مانعی وجود داشته؟ شاید به خودتان گفته باشید چه کسی به من کمک می‌کند این مانع را بردارم، آیا تا به حال سدی در زندگی‌تان بوده؟

 شاید می‌خواسته‌اید کسب و کار جدیدی راه‌اندازی کنید اما دائم به مشکل بر می‌خورده‌اید، شاید این...]]>Sat, 17 Mar 2018 19:23:00 GMTکتاب چراغ‌هایی که روشن نشدندhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-چراغ-هایی-که-روشن-نشدند/book/30951داستان کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند اثر شروود اندرسن، در اوایل قرن بیستم در یکی از شهرهای کوچک آمریکا اتفاق می‌افتد و درباره‌ی دختری به نام مری است که همراه با پدرش زندگی می‌کند.

مری هجده ساله است و پدرش پزشک معتبری است. مری اخیرا خبردار شده است که پدرش نارسایی قلبی وخیمی دارد. مادرش هم سال‌هاست که آن‌ها را ترک کرده‌ است. عصر یک روز یکشنبه مری از خانه بیرون می‌زند. از خیابان‌های شهر بی‌اعتنا به پسران جوانی که درخواست دوستی با او را دارند...]]>Sat, 17 Mar 2018 17:20:00 GMTکتاب گزارش موسیقی - فروردین 1397 (مسلسل 98)https://www.ketabrah.ir/کتاب-گزارش-موسیقی-فروردین-1397-مسلسل-98/book/30982گزارش موسیقی - فروردین 1397 (مسلسل 98)، با بخش ویژه‌نامه موسیقی مینیمال منتشر شد.

]]>
Sat, 17 Mar 2018 15:35:00 GMT
کتاب شب بخیر کوچولوhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شب-بخیر-کوچولو/book/30935کتاب صوتی شب بخیر کوچولو مجموعه‌ای از داستان‌های زیبا و جذاب، مناسب برای زمان خواب کودکان است.

این کتاب صوتی با زبانی ساده و روان برای گروه سنی ب و ج روایت می‌شود. داستان‌های موجود در این مجموعه عبارت‌اند از: بی‌خوابی پادشاه،‌ جغد تنها، بره همیشه بیدار، هدیه جادویی، مسابقه فضایی

در قسمتی از داستان مسابقه فضایی می‌شنویم:

تو سیاره‌ی بالشت‌ها وقت خواب رسیده بود اما بالشت کوچولوها اصلا خسته نبودند پدر بالشت‌ کوچولوها داد زد: بچه‌ها وقت...]]>Sat, 17 Mar 2018 13:18:00 GMTکتاب ماهنامه شبکه - شماره 202https://www.ketabrah.ir/کتاب-ماهنامه-شبکه-شماره-202/book/31059در پرونده ویژه «تکنیک‌های طراحی وب» شماره 202 ماهنامه شبکه به بررسی و تحلیل داغ‌ترین روندهای طراحی وب و برنامه‌نویسی Front End پرداختیم، همچنین در سایر فصل‌های شماره 202 شبکه نیز مطالب جذاب و کاربردی از دنیای تکنولوژی و ارتباطات را خواهید خواند.

ما در پرونده ویژه اسفند ماه ۹۶ «تکنیک‌های طراحی وب» را به شما خواهیم گفت، آی‌بی‌ام به افرادی که در نظر دارند در زمینه توسعه وب موفق ظاهر شوند چه توصیه‌هایی کرده‌ است، چت‌بات‌ها چه هستند و چگونه...]]>Sat, 17 Mar 2018 10:07:00 GMTکتاب مشکلات خواب کودکhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-مشکلات-خواب-کودک/book/30801در کتاب مشکلات خواب کودک نوشته فاطمه آسا، سعی شده، اطلاعاتی که از هنگام تولد نوزاد برای داشتن زندگی شادتر به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار گیرد.

یکی از مشکلاتی که از اولین ساعات تولد نوزاد کوچولو، والدین را خسته و پریشان می‌کند، مسأله خواب نوزاد است. حتما بارها با مادرانی هم کلام شده‌اید که آن‌ها هم مشکل شما را دارند و در واقع درمانده شده‌اند.

علی‌ رغم مشکلات زیادی که برای تنظیم خواب کودک و تأمین خوابی آرام برای آن‌ها وجود دارد زمانی که...]]>Fri, 16 Mar 2018 22:40:00 GMTکتاب شهر کوچک ما (نمایشنامه)https://www.ketabrah.ir/کتاب-شهر-کوچک-ما-نمایشنامه/book/30819در کتاب شهر کوچک ما (نمایشنامه)، سه پرده از نمایشنامه‌ای تمام و کمال و خواندنی از تورنتون وایلدر را می‌خوانید. یک شهر خیالی و تقریبا دور از تصور با موضوع زندگی روزمره، عشق و ازدواج و در نهایت، مرگ و مردن.

این نمایش برای اولین بار در تاریخ ۲۲ ژانویه ۱۹۳۸ در نمایش‌خانه مک‌کارتر در پرینستون، نیوجرسی اجرا شد. برای اولین بار در نیویورک در نمایش‌خانه هنری میلر در تاریخ ۴ فوریه ۱۹۳۸ به روی صحنه رفت. به تهیه کنندگی و کارگردانی جد هریس. کارگردان فنی ری‌موند ساوی؛ طراح لباس:...]]>Fri, 16 Mar 2018 22:37:00 GMTکتاب خشونت: آشنایی با خشونت و نحوه‌ی مقابله با آن!https://www.ketabrah.ir/کتاب-خشونت-آشنایی-با-خشونت-و-نحوه-ی-مقابله-با-آن/book/30994در کتاب خشونت: آشنایی با خشونت و نحوه‌ی مقابله با آن! نوشته لارنس کین و کریس وایلدر، با پدیده خشونت در جامعه آمریکا آشنا می‌شوید. سرزمینی که برای بسیاری از مردم جهان، به‌ ویژه جوانان، جذابیت‌های فراوانی دارد اما کمتر کسی با واقعیت‌های هولناک این کشور آشنا است.

خشونت در همه جا به چشم می‌خورد. در خیابان، محل کار، محوطه مدرسه و دانشگاه و در جامعه؛ گاهی می‌توان از بروز آن جلوگیری کرد اما گاهی اتفاق می‌افتد و نمی‌توان جلویش را گرفت. حتی...]]>Fri, 16 Mar 2018 22:22:00 GMTکتاب انقلاب کوباhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-انقلاب-کوبا/book/30948کتاب صوتی انقلاب کوبا اثر ارل رایس از مجموعه تاریخ جهان به چگونگی پیدایش انقلاب کوبا و هم‌چنین سرگذشت رهبر آن، فیدل کاسترو می‌پردازد.

انقلاب کوبا (The Cuban revolution)، از اوایل دهه 1950 آغاز شد، سیما و سرشت کوبا را برای همیشه تغییر داد. فیدل کاسترو بیش از هر کس دیگری، شور زندگی و نیروی کارساز برای تغییر ایجاد کرد. این کتاب صوتی سرگذشت انقلاب کوبا است و هم‌چنین سرگذشت فیدل کاسترو را نیز روایت کرده است، چرا که جدا کردن این دو ناممکن است.

فیدل کاسترو همواره مشتاق بوده است...]]>Fri, 16 Mar 2018 21:51:00 GMTکتاب 12 گام تا مدیریت موفقhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-12-گام-تا-مدیریت-موفق/book/31013کتاب 12 گام تا مدیریت موفق نوشته‌ی محمد سیدا، به شما پاسخ خواهد داد که چگونه می‌توانید علاوه بر این‌ که اقتدار مدیریتی خود را حفظ کرده و به کارها با کمال دقت رسیدگی کنید، با کارمندانتان صمیمی و راحت بوده و از مسائلی نظیر از زیر کار در رفتن کارمندان، کم‌کاری، بی‌برنامگی و آشفتگی جلوگیری نمایید.

وارد دفتر کار خود می‌شوید، هنوز نیمی از کارهایتان باقی مانده است، پرونده‌های زیادی برای بررسی کردن دارید، به وضعیت کارمندان‌تان رسیدگی دقیقی ندارید...]]>Fri, 16 Mar 2018 21:51:00 GMTکتاب توانبخشی و اقتصادhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-توانبخشی-و-اقتصاد/book/30661روشنک نجفی در کتاب توانبخشی و اقتصاد، با هدف بررسی تاثیر عوامل اقتصادی و اجتماعی بر ادامه درمان بیماران توانبخشی مطالعاتی را گرد‌آوری کرده است. این مطالعات و تحقیقات در کلینیک‌های توانبخشی وابسته به بهزیستی شهر کرمانشاه انجام شده است. 

جامعه آماری پژوهش کلیه تمامی بیمارن توانبخشی در کتاب توانبخشی و اقتصاد، کیلنیک‌های توانبخشی وابسته به بهزیستی شهر کرمانشاه بود که در سال 1393 - 1394 به کلینیک‌های درمان برای درمان مراجعه نمودند. به دلیل نا مخشص بودن تعداد این بیماران...]]>Fri, 16 Mar 2018 21:46:00 GMTکتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای که داریم برسیمhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-شاهراه-موفقیت-هدف-گذاری-چگونه-می-توانیم-به-هر-خواسته-ای-که-داریم-برسیم/book/30734مسلم آرمیان، نویسنده و متخصص بازاریابی بین‌المللی، در کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای که داریم برسیم، اسرار موفقیت در کسب‌ و کار و زندگی را بیان می‌کند.

در کتاب فوق‌العاده شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری، شما درس‌های ارزشمندی خواهید آموخت، مثلا با نحوه شناسایی و تجزیه و تحلیل اهداف خود، چگونگی تفکر مثبت و اعتماد به‌ نفس، نحوه پیشرفت در مسیر رسیدن به این اهداف، چگونگی بزرگداشت موفقیت و خیلی چیزهای دیگر آشنا...]]>Fri, 16 Mar 2018 21:39:00 GMT