کتابراهhttps://www.ketabrah.irکتابخانه الکترونیکی کتابراهfa(c) 2021, www.ketabrah.ir All rights reserved.20 کتاب تقویت مغز و افزایش خلاقیتhttps://www.ketabrah.ir/خلاصه-کتاب-صوتی-تقویت-مغز-و-افزایش-خلاقیت/book/61435آیا می‌دانید چگونه می‌توان میزان خلاقیت را تقویت کرد و آن را افزایش داد؟ تریسی پکیام الووی و تیموتی‌ای پارکر در خلاصه کتاب صوتی تقویت مغز و افزایش خلاقیت، راهکارهایی را برای افزایش مهارت‌های خلاقانه مغز به شما ارائه می‌کنند. این فایل صوتی یکی از فصول کتاب «پرورش مغز» است که به شکل گسترده‌تری ویژگی‌های این عضو مهم بدن را بررسی می‌کند.

درباره خلاصه کتاب صوتی تقویت مغز و افزایش خلاقیت:

شاید تا به حال این تجربه را داشته‌اید که در جایی مشغول به کاری هستید و...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:27:00 GMTکتاب سفر به انتهای شبhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-سفر-به-انتهای-شب/book/61252در کتاب سفر به انتهای شب خبری از خودسانسوری، ترس و خجالت نیست. نویسنده برجسته‌ی فرانسوی لویی فردینان سلین داستان معروف خود را که برنده جایزه ادبی رنودو فرانسه نیز شده است، از جنگ جهانی اول آغاز می‌کند. شخصیت این اثر برخلاف عرف و تصور، قهرمان و عاشق مبارزه نیست. او همانند بسیاری از مردم از جنگ واهمه دارد و خواهان دنیایی بدون خشونت است.

درباره کتاب سفر به انتهای شب:

لویی فردینان سلین (Louis-Ferdinand Céline) شخصیت این داستان را تا حد زیادی شبیه به خودش ساخته و می‌توان گفت که کتاب...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:25:00 GMTکتاب گشتاپو: تاریخچه یکی از قدرتمندترین سازمان‌های امنیتی جهانhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-گشتاپو-تاریخچه-یکی-از-قدرتمندترین-سازمان-های-امنیتی-جهان/book/61384لوکاس پل در کتاب گشتاپو: تاریخچه یکی از قدرتمندترین سازمان‌های امنیتی جهان، درباره‌ی یکی از مخوف‌ترین سازمان‌های اطلاعاتی و دولتی رایش سوم، قبل و حین جنگ جهانی دوم، حقایق تکان‌دهنده و غیرقابل باوری را مطرح می‌کند. در این وقایع‌نگاری تاریخی نحوه‌ی پیدایش و جنایات وحشیانه این سازمان علیه صدها نفر و در نهایت سقوط آن برای شما روشن خواهد شد.

درباره‌ی کتاب گشتاپو: تاریخچه یکی از قدرتمندترین سازمان‌های امنیتی جهان:

گشتاپوها در فیلم‌ها و سریال‌ها مردانی با بارانی‌های سیاه از جنس چرم به تصویر...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:23:00 GMTکتاب فشار روانی بر زنhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-فشار-روانی-بر-زن/book/58200شما با مطالعه‌ی کتاب فشار روانی بر زن متوجه می‌شوید که زنان هم همانند مردان درگیر استرس‌ها و تنش‌های روزانه‌ی مختص خود هستند. جورجیا ویت کین یکی از صاحب‌نظران مشهور در زمینه مدیریت و کنترل استرس، با ارائه‌ی راهکارها و مفاهیمی باارزش، به بانوان این فرصت را می‌بخشد تا واقعیات درونی‌شان را بشناسند و همواره مراقب سلامت جسم و روان خود باشند.

درباره‌ی کتاب فشار روانی بر زن:

همه‌ی ما از خطرات استرس و اثرات مخربی که بر جسم و روحمان می‌گذارد، اطلاع داریم. از دوستان، آشنایان، رسانه‌ها و......]]>Sat, 16 Oct 2021 17:22:00 GMTکتاب با من بیا و خودت را بهتر بشناسhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-با-من-بیا-و-خودت-را-بهتر-بشناس/book/56604با شناخت خودمان می‌توانیم عملکرد بهتری در زمینه زندگی فردی و کاری داشته باشیم. سعیده صیمری در کتاب با من بیا و خودت را بهتر بشناس، با استفاده از تجریبات واقعی و کاربردی خود شما را با شخصیت‌‌شناسی MBTI آشنا می‌کند. شخصیت‌‌شناسی ابزاری قدرتمند و بسیار ارزشمند در زمینه‌ خودشناسی است.

درباره‌ی کتاب با من بیا و خودت را بهتر بشناس:

شخصیت‌ شناسی یا ام بی تی آی (MBTI) یکی از قدرتمندترین ابزار برای خودآگاهی و انتخاب شغل هست؛ ابزاری که با آن می‌توان نقاط ضعف و قوت خود را شناخت و از طریق این...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:21:00 GMTکتاب خواب آندلسhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-خواب-آندلس/book/61309کتاب خواب آندلس رمانی پلیسی و غیرقابل پیش‌بینی به قلم ناصر فرزین فر است و داستان پسری فقیر و تنها را به تصویر می‌کشد که از شهرستان به تهران می‌آید تا دختری به نام سارا را پیدا کند اما این جستجو او را وارد ماجراهایی جذاب می‌کند.

درباره‌ی کتاب خواب آندلس:

شخصیت اصلی رمان خواب آندلس جوانی‌ست که چهار سال در تبریز زندانی بوده و بعد از آزاد شدن، به تهران می‌آید تا دختری به نام سارا را بیابد. جوان که بعد از آزادی از زندان پول زیادی ندارد روزها در کتابفروشی و شب‌ها در یک حمام عمومی کار می‌کند...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:20:00 GMTکتاب خیال واقعیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-خیال-واقعی/book/57386کتاب خیال واقعی منتخب فستیوال بین‌المللی NORGS، به قلم زهرا احمدی نیا، داستان زندگی دختری را به تصویر می‌کشد که سرنوشت سختی دارد اما او با قدرت اراده‌اش دست به کارهایی می‌زند که زندگیش را دگرگون می‌کند.

درباره‌ی کتاب خیال واقعی:

زندگی هر انسان مملو از فراز و نشیب‌هایی است که خواسته یا ناخواسته متحمل آن‌ها می‌شود. انسانی در این پستی و بلندی‌ها به مقصد می‌رسد که از خردش استفاده کند و به دور از ترس به سوی هدفش حرکت کند. نیک‌‌تر آنکه هدف چیزی باشد که اوقات و روزگار نیکی را برای انسان به...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:18:00 GMTکتاب کلاس قصه خوانی خانم بروکس: ورود غول‌ها آزاد!https://www.ketabrah.ir/کتاب-کلاس-قصه-خوانی-خانم-بروکس-ورود-غول-ها-آزاد/book/53824کتاب کلاس قصه خوانی خانم بروکس: ورود غول‌ها آزاد! به قلم باربارا باتنر، داستانی زیبا و جذاب درباره دختر کوچکی به نام میسی است. او عاشق کتاب خواندن است، به همین دلیل به کلاس داستان‌خوانی که خانم بروکس برگزار می‌کند، خیلی علاقه دارد. این کتاب مدتی بعد از انتشارش در لیست بهترین کتاب‌های کودکان قرار گرفت و نامز جایزه ورمانت شد.

درباره کتاب کتاب کلاس قصه خوانی خانم بروکس: ورود غول‌ها آزاد!

خانم بروکس همیشه قبل از شروع کلاس برای بچه‌ها قصه می‌خواند. اما روزی که برق می‌رود، تصمیم می‌گیرد به...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:14:00 GMTکتاب به وقت دلتنگیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-به-وقت-دلتنگی/book/61428کتاب به وقت دلتنگی دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از سروده‌های کوتاه نازی نصراللهی است که در قالب شعر نو و غزل گرد هم آمده‌‌اند و شما را با عواطف و احساساتی دلنشین همراه می‌کنند.

کتاب به وقت دلتنگی مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب به علاقه‌‌مندان به اشعار معاصر فارسی پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب به وقت دلتنگی می‌خوانیم:

در این شهر سودازده عشق جایی ندارد
عاشق محکوم و معشوق مأوایی ندارد
روزی در این شهر گردن زدند عاشقی را
به جرم عشقِ پروانه، پرپر...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:13:00 GMTکتاب رادمهر و عید نوروزhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-رادمهر-و-عید-نوروز/book/61430کتاب رادمهر و عید نوروز نخستین عنوان از مجموعه کتاب‌های رادمهر و در بردارنده شعرهایی کودکانه سروده زهرا محمدی دالینی است که با زبانی ساده به همراه تصاویری زیبا مفهوم جشن نوروز و آیین‌های مربوط به آن را به کودکان آموزش می‌دهد.

مطالعه کتاب رادمهر و عید نوروز مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 9 ساله که به شعر علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب رادمهر و عید نوروز می‌خوانیم:

بابایی گفت گل‌ پسر
حالا بیا تو این‌ور
برات می‌گم...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:12:00 GMTکتاب مبانی حاصلخیزی خاک و کودهاhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-مبانی-حاصلخیزی-خاک-و-کودها/book/61255رضا قاسمی کتاب مبانی حاصلخیزی خاک و کودها را به منظور تدریس به دانشجویان مهندسی علوم خاک و سایر رشته‌های مرتبط کشاورزی به قلم تحریر درآورده است.

درباره کتاب مبانی حاصلخیزی خاک و کودها:

کتاب حاضر با هدف استفاده جهت آموزش مطالب پایه و مقدماتی حاصلخیزی خاک و کودها و عمدتاً برای دانشجویان مقطع کارشناسی یا مقاطع بالاتر رشته‌های مرتبط با کشاورزی تهیه گردیده است. رضا قاسمی در نگارش این کتاب تلاش کرده تا مطالب مناسب از متون لاتین معتبر را با موضوع حاصلخیزی خاک، کودها و سایر موضوعات مرتبط...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:11:00 GMTکتاب آمادگی آزمون دکتری تاریخ علمhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آمادگی-آزمون-دکتری-تاریخ-علم/book/59879کتاب آمادگی آزمون دکتری تاریخ علم، حاوی فنون برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی، نکته‌ها و روش‌ها، تست‌های خودسنجی و در نهایت تست‌های طبقه‌بندی شده است؛ دانشجویان و داوطلبان کنکور ارشد و دکترای این رشته‌ی می‌توانند از این اثر کاربردی بهره‌مند شوند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون دکتری تاریخ علم:

تاریخ علم رشته‌ای است که به بررسی روند تفکر انسان درباره دانش و تغییرات آن می‌پردازد. موضوعات مختلفی از جمله تحقیقات و پژوهش‌ها، تاثیر فرهنگ، اقتصاد و سیاست بر ابداعات علمی از جمله موضوعات مورد بررسی در رشته...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:10:00 GMTکتاب آمادگی آزمون دکتری رابطه آب، خاک و گیاه تکمیلیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آمادگی-آزمون-دکتری-رابطه-آب-خاک-و-گیاه-تکمیلی/book/59971کتاب آمادگی آزمون دکتری رابطه آب، خاک و گیاه تکمیلی، شامل روش‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی و در نهایت تست‌های طبقه‌بندی شده است؛ داوطلبان دکتری این رشته می‌توانند از این اثر بهره ببرند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون دکتری رابطه آب، خاک و گیاه تکمیلی:

رابطه‌ای که میان آب، خاک و گیاهان وجود دارد به این صورت است: گیاهان نیاز به آب دارند، خاک آب مورد نیاز گیاه را در خودش ذخیره می‌کند و آب نیز طی مکانیزم‌های پیچیده‌ای از طریق گیاهان از خاک به هوا انتقال می‌یابد. دانشجویان این رشته همواره ارتباطی...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:10:00 GMTکتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی امور فرهنگیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آمادگی-آزمون-کارشناسی-ارشد-زبان-تخصصی-امور-فرهنگی/book/59997کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی امور فرهنگی، دربردارنده‌ی تکنیک‌های برنامه‌ریزی، خلاصه و چکیده‌ی مباحث درسی و در نهایت تست‌های طبقه‌بندی شده است که دانشجویان و داوطلبان کنکور رشته‌ی امور فرهنگی می‌توانند از این اثر کاربردی استفاده کنند.

درباره‌ی کتاب آمادگی آزمون کارشناسی ارشد زبان تخصصی امور فرهنگی:

مدیریت امور فرهنگی از جمله رشته‌هایی محسوب می‌شود که داوطلبان کنکور انسانی قادر هستند آن را برای تحصیلات دانشگاهی خود برگزینند. این رشته برای تربیت افرادی به وجود آمده است تا سرپرستی و یا مدیریت...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:10:00 GMTکتاب ارباب و بندهhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-ارباب-و-بنده/book/61422کتاب صوتی ارباب و بنده یکی از چند شاهکار کوتاه لئو تولستوی است که به قلم استاد سروش حبیبی به فارسی برگردانده شده‌اند. در این اثر برهه‌ای از زندگی مالک متمولی به نام واسیلی آندره‌ایچ به تصویر کشیده شده، و از این رهگذر بسیاری از معایب اخلاقی طبقه‌ی زمین‌داران روسیه در قرن نوزدهم زیر ذره‌بین رفته است.

درباره کتاب صوتی ارباب و بنده:

نام لئو تولستوی (Leo Tolstoy) ادیبِ فرزانه‌ی روس، به دو کتاب عظیم گره خورده است: اثری چهار جلدی به نام جنگ و صلح و رمانی دو جلدی به نام آنا کارنینا. این هر دو...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:09:00 GMTکتاب تفکر نامطمئنhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-تفکر-نامطمئن/book/61425به نظر شما بهترین نتایج همیشه به خاطر گرفتن بی‌نقص‌ترین تصمیمات به دست می‌آیند؟ آنی دوک، قهرمان بازی پوکر، روانشناس و مشاور کسب‌وکار، در کتاب صوتی تفکر نامطمئن به شما یاد می‌دهد که خطرپذیری و عدم قطعیت در زندگی و کارتان را بپذیرید و تصمیمات هوشمندانه‌تری در زندگی خود بگیرید. این کتاب در زمان انتشار به پرفروش‌ترین کتاب وال استریت ژورنال تبدیل شد.

درباره کتاب صوتی تفکر نامطمئن:

اگر از شما بپرسند بهترین تصمیمی که در طی یکسال اخیر گرفته‌اید چه بوده است، چه پاسخی می‌دهید؟ حال اگر بپرسند...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:08:00 GMTکتاب برهنگیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-برهنگی/book/61409پاتریک لنچونی در کتاب صوتی برهنگی، درمورد ترس‌هایی صحبت می‌کند که باعث از بین رفتن اعتماد و وفاداری مشتری به کسب‌وکار ما می‌شوند. با شنیدن این کتاب می‌توانید ایده‌های الهام‌بخشی برای جذب اعتماد مشتریان به دست آورید.

درباره کتاب صوتی برهنگی:

اگر شما یک کارآفرین باشید اما فرد ریسک‌پذیری نباشید، به زودی در کسب‌وکارتان شکست خواهید خورد. به این معنی که برای پیشرفت و توسعه سازمان‌تان نیاز است که خطر کنید و مرتب به دنبال ایده‌های جدید و نوین باشید. اگر کسی ایده‌ای برای کسب‌وکارتان داشت، به آن...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:06:00 GMTکتاب چگونه خدا مغز شما را تغییر می‌دهد؟https://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-چگونه-خدا-مغز-شما-را-تغییر-می-دهد/book/61431کتاب صوتی چگونه خدا مغز شما را تغییر می‌دهد؟ نوشته‌ی آندرو نیوبرگ و مارک رابرت والدمن، براساس یافته‌های علوم اعصاب دین (نوروتئولوژی) به شما نشان می‌دهد که باور داشتن به خدا و امور معنوی منجر به سلامت روح و جسم‌تان می‌شود و مغز انسان تغییرات مثبت‌تری را تجربه می‌کند.

درباره کتاب صوتی چگونه خدا مغز شما را تغییر می‌دهد:

براساس شواهد جدیدی که از اسکن مغزی بعضی از بیماران به دست آمده، افرادی که عملکرد مغز و حافظه آن‌ها دچار مشکل بوده اما با تجربیات و اعتقادات مذهبی و معنوی...]]>Sat, 16 Oct 2021 17:05:00 GMTکتاب جیرجیرکhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-جیرجیرک/book/61423کتاب صوتی جیرجیرک نوشته‌ی احمد غلامی، روایتگر سه دوره از زندگی پسری به نام بابک است که او را در قامت یک بازیکن فوتبال، رزمنده جنگ و روزنامه‌نگاری زندانی خواهید شناخت. این رمان کوتاه به شیوه جریان سیال ذهن نوشته شده و وقایع آن به صورت موازی تعریف می‌شود.

درباره کتاب صوتی جیرجیرک:

شاید بسیاری از مردم ایران بر سر این موضوع اتفاق نظر داشته باشند که متولدین دهه چهل، دوران جوانی‌شان با اتفاقات سخت و عجیبی مصادف بوده و بخشی از زندگی‌شان به رویدادهای انقلاب و سال‌های جنگ گره خورده است. احمد...]]>Sat, 16 Oct 2021 13:03:00 GMTکتاب از کرونا و دیگر شیاطینhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-صوتی-از-کرونا-و-دیگر-شیاطین/book/61371کتاب صوتی از کرونا و دیگر شیاطین نوشتهٔ سید محمدعلی ابطحی، شامل خاطرات روزانهٔ نویسنده در دوران شیوع ویروس کرونا از زبان خودش می‌شود. نویسنده خاطرات خود را با زبانی طنز و در قالب لطیفه‌های جالب بیان کرده و با همین لحن از اخبار و رویدادهای آن روزها می‌گوید.

درباره کتاب صوتی از کرونا و دیگر شیاطین:

اواخر سال 1398 اتفاقی در ایران و جهان رخ داد که شیوهٔ زندگی مردم را دگرگون کرد و مشخص نیست تا چه زمانی نیز ادامه پیدا کند. این رویداد دیگر مربوط به یک ملت یا کشور خاصی نبود و تمام مردم جهان را...]]>Sat, 16 Oct 2021 10:53:00 GMT