کتابراهhttps://www.ketabrah.irکتابخانه الکترونیکی کتابراهfa(c) 2017, www.ketabrah.ir All rights reserved.20 کتاب چگونه به اینجا رسیدم؟https://www.ketabrah.ir/کتاب-چگونه-به-اینجا-رسیدم-/book/21780در کتاب چگونه به اینجا رسیدیم "How did i get here" امید و شادی تازه را در زندگی و عشق وارد کنید.

همه‌ى ما گاهى هم زمان یا مجزا خود را رودرروى وقایعى دور از انتظار مى‌یابیم و به جاهایى مى‌رسیم که هرگز برایش نقشه نکشیده بودیم. با موانعى روبرو مى‌شویم و عواطفى را حس مى‌کنیم که توقع نداشتیم. مقصد خود را تشخیص نمى‌دهیم و مى‌دانیم که آن را انتخاب نکرده‌ایم. با این حال خود را بدون مقاومت در آن‌جا مى‌یابیم. در واقع مى‌توان گفت، آن‌طور که انتظار داشتیم به اهداف‌مان...]]>Sat, 29 Apr 2017 22:15:32 GMTکتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 29https://www.ketabrah.ir/کتاب-ماهنامه-مدیریت-رسانه-شماره-29/book/21784ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه به منظور بازتاب پژوهش ها، تجربه ها، دستاوردهای نو ورهیافت های سودمند علمی در حوزه ی مدیریت رسانه  از سال 1392 به خانواده مطبوعات علمی ایران پیوسته است. شماره 29 ماهنامه علمی تخصصی مدیریت رسانه با موضوع انتخابات با هدف نگاه علمی به مقوله ی استفاده از رسانه ها در انتخابات انتشار یافته است.

]]>
Sat, 29 Apr 2017 22:14:05 GMT
کتاب هیپنوتیزم اریکسونیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-هیپنوتیزم-اریکسونی/book/20507کتاب روش‌های درمانی برای حالت‌های اصلاح‌شده هیپنوتیزم اریکسونی (Experiencing Hypnosis: therapeutic approaches) یکی از اعجاز هیپنوتیزم در ارتباط بر قرار کردن است. 

این کتاب در ایران توسط انتشارات تجسم اخلاق به چاپ رسیده است. دکتر میلتون. اریکسون و دکتر ارنست آل. روسی این کتاب را به طور مشرک نوشته‌اند و دکتر آرام این کتاب ارزشمند را به فارسی ترجمه نموده است.

هیپنوتیزم به شما آموزش می‌دهد نیروی درون خود را آزاد کنید. هیپنوتیزم قدمتی برابر با حیات انسان بر روی زمین دارد. با این حال، فقط افراد...]]>Sat, 29 Apr 2017 22:13:56 GMTکتاب ارتباط خود کار‌آمدی با تصویر بدنی در فوتبال بانوان ایرانیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-ارتباط-خود-کار-آمدی-با-تصویر-بدنی-در-فوتبال-بانوان-ایرانی/book/21762بازی فوتبال تاریخچه‌ای چند هزارساله دارد گرچه بدرستی مشخص نیست نخستین بار ورزش فوتبال در کجا  و چه زمانی متداول شده است و چه کسانی آن را ابداع کرده‌اند، اما مدارک تاریخی ثابت می‌کند که لگد زدن به توپ و چیزهای مدور گرد در گوشه و کنار گیتی به شکل‌های مختلف و متداول از دیرباز رواج داشته است.

بطور کلی ورزش فوتبال از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین ورزش در سطح دنیا است و همه مردم از تمام کشورهای دنیا به بازی فوتبال در مکان‌های مختلف می‌پردازند و از این ورزش پرتحرک بسیار بهره‌مند...]]>Sat, 29 Apr 2017 22:13:46 GMTکتاب تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیمhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-تمام-نورهایی-که-نمی-توانیم-ببینیم/book/21783تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم "All the light we cannot see" برنده جایزه پولیتزر سال 2015، رمانی تخیلی و پیچیده با الهام از وقایع وحشتناک جنگ جهانی اثری از آنتونی دوئر نویسنده امریکایی می باشد.
نشر کوله پشتی ترجمه فارسی رمان «تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم» نوشته آنتونی دائر را با ترجمه مریم طباطبایی‌ها منتشر کرده است..
رمان "آنتونی دوئر" بعد از انتشار خود با نقدهای بسیار مثبتی در رسانه‌های دنیا همراه شده و از سوی بسیاری ستوده شده است. جملات دائر در این اثر هرگز از اوج...]]>
Fri, 28 Apr 2017 22:40:05 GMT
کتاب دفاع شخصی، از تئوری تا کاربردhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-دفاع-شخصی-از-تئوری-تا-کاربرد/book/20697کتاب "دفاع شخصی، از تئوری تا کاربرد"، در ادامه کتاب "مبانی دفاع شخصی و حفاظت" از نویسندگان نام آشنای این حوزه است که در آن مباحث سودمندی به زبان شیوا برای عموم افراد جامعه و برای افراد آسیب پذیر بالاخص بانوان گرامی تبیین شده است. این کتاب ذهن را برای یک درگیری (=دزدی یا خفت گیری) ناخواسته (یا اجباری و یا اختیاری) آماده و همچنین عصاره ای از علم دفاع شخصی را برای علاقه مندان ارائه می کند.

نکته حائز اهمیت این کتاب، آموزش عدم ورود به موقعیت خطرناک بوده و این جمله بدین معنا است که پیشگیری بهتر از درمان...]]>Fri, 28 Apr 2017 22:39:48 GMTکتاب اندیشه‌های دل: یک راهنمای روزانه برای دست یافتن به خرد درونیhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-اندیشه-های-دل-یک-راهنمای-روزانه-برای-دست-یافتن-به-خرد-درونی/book/21779در کتاب اندیشه‌های دل "Heart thoughts: a treasury of inner wisdom" اثر لوئیز ال. هی یک راهنمای روزانه برای دست یافتن به خرد درونیست. این کتاب توسط شهره عبداللهی به فارسی تورجمه شده و انتشارات نسل نواندیش آن را چاپ رسانده است.

"اندیشه های دل" مجموعه‌ای است از مراقبه‌ها، درمان‌های معنوی و گزیده‌هایی از سخنرانی‌های من که همه آن‌ها روی جنبه‌های تجربیات هر روز ما تمرکز دارند و می‌خواهند ما را در زمینه‌هایی که با مشکل روبه‌رو هستیم، کمک و راهنمایی...]]>Fri, 28 Apr 2017 22:37:14 GMTکتاب مکعب آرزوهاhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-مکعب-آرزوها/book/20713در بخشی از داستان های کتاب "مکعب آرزوها" خواهید خواند:

تحمل، عشق، تنهایی: "من زمانی متولد شدم که یکی داشت می مرد. همزمان یکی عاشق کسی بود که نمرده بود. حالا که من عاشق شده ام، یکی به دنیا آمده و فردا که من می میرم کسی عاشق خواهد شد. تمام ما به دنیا می آییم که عاشق شویم و بعد بمیریم. چیزی در این رابطه کم و کاست نیست."

مکعب آرزوها: "انگار روی هوا شناورم. چند سانتی با زمین فاصله دارم و هر چی زاویه ی دیدم رو عوض می کنم، اعضای بدنم رو نمی بینم. مثل اینکه تبدیل به یه جفت چشم شدم که داره پرواز می کنه....]]>Fri, 28 Apr 2017 22:06:26 GMTکتاب تفسیر باران - جلد 12https://www.ketabrah.ir/کتاب-تفسیر-باران-جلد-12/book/21767کتاب تفسیر قرآن (نگاهی دیگر به قرآن مجید) جلد 12 سوره های حُجرات، ق، ذاریات، طور، نجم، قمر، رحمن، واقعه، حدید، مجادله، حشر، مُمتحنه، صفّ

این کتاب به صورتى است که گویا انسان امروزى با خدا گفتگو مى کند. این سبک نوشتار را نویسنده بعد از نظرسنجى فراوان از جوانان، برگزیده است و گروه هدف هم در این کتاب، همان جوانان مى باشند، جوانانى که از ادبیاتِ سنگین متن هاى دینى خسته شده اند و به آن هیچ رغبتى ندارند.

خدا قرآن را براى سعادت ما فرستاده است، وظیفه ما این است که قرآن را بخوانیم و به آموزه هاى آسمانى آن، عمل کنیم، ما باید مسائل...]]>Fri, 28 Apr 2017 22:06:26 GMTکتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیسhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-مشاوره-خصوصی-با-باربارا-دی-آنجلیس/book/21781کتاب "مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس" به شما کمک خواهد کرد تا راه‌حل مشکلات و پاسخ پرسش‌های خود را دربارۀ زندگی عشقی، روابط رمانتیک یا ازدواج بیابید. به موازات آن روش‌های نوینی را برای عشق ورزیدن و برقراری ارتباط خواهید آموخت و این قبیل روابط، زندگی شما را برای همیشه دگرگون خواهد ساخت. من هیجان‌زده هستم تا هر چه زودتر مطالعۀ این کتاب را شروع کنید. زیرا می‌دانم تغییرات و پیشرفت‌های شگرفی انتظارتان را می‌کشد!

این کتاب اطلاعاتی نو و ارزشمند را در اختیار شما قرار می‌دهد که...]]>Wed, 26 Apr 2017 21:49:29 GMTکتاب آموزش دوستانۀ عکاسی دیجیتالhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آموزش-دوستانۀ-عکاسی-دیجیتال/book/21766آموزش دوستانه‌ی عکاسی دیجیتال (Digital photography pocket guide) را انتشارات طاهریان به برگردان فارسیِ ابوالفضل طاهریان ریزی و آرزو خسروپور چاپ کرده است.

تا چند سال پیش عکاسی و عکسبرداری امری کاملاً تخصصی به شمار می‌آمد تا اینکه دوربین‌های دیجیتالی پا به عرصه‌ی ظهور گذاشتند. با استفاده از دوربین‌های دیجیتال شما به سادگی می‌توانید عکس‌های بسیار زیبایی را بگیرید.

سبک آموزشی در این کتاب کاملاً تصویری، کاربردی و دوستانه می‌باشد به طوریکه هر کاربری که به عکاسی علاقه دارد فارق از میزان...]]>Wed, 26 Apr 2017 21:49:08 GMTکتاب آنالیز ریسک رقیق‌شدگی در معادن زغال‌سنگhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آنالیز-ریسک-رقیق-شدگی-در-معادن-زغال-سنگ/book/21765" آنالیز ریسک رقیق شدگی در معادن زغال سنگ" نوشته‌ی مشترک مازیار قبادی و غلامرضا ایمانی یک تحقیق دانشگاهی تمام و کمال است که توسط انتشارات ویهان منتشر شده است.

رقیق‌شدگی به عنوان مقدار زائد یا مواد کم عیاری است که در حین عملیات استخراج با ماده معدنی مخلوط شده و کیفیت مواد استخراج شده را کاهش می‌دهد. در روش‌های استخراج زیرزمینی رقیق‌شدگی در اثر ریزش سقف و دیوارها، برش سقف و کف، بارگیری مواد خاکریز و مواد تخریبی ایجاد می‌شود. در اصل برنامه‌ریزی تولید در استخراج مواد معدنی بایستی با هدف...]]>Wed, 26 Apr 2017 21:45:33 GMTکتاب درجه 1 باشیدhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-درجه-1-باشید/book/20686"درجه یک باشید" از سری کتاب‌های دانش و موفقیت به قلم ابراهیمِ علی عزیزی است که توسط انتشارات پلک منتشر شده است. در این کتاب با بعضی از ویژگی‌های درجه یکی‌ها آشنا می‌شوید که پیروی از این الگوها می‌تواند زندگی شما را دگرگون و متحول سازند.

در "درجه یک باشید" می‌آموزید درخشش در عرصه فرهنگ، ادب، اقتصاد، ورزش، هنر، سیاست، علم و هر بخش دیگر، آنچنان که فکرش را می‌کنید یک رویای غیرممکن و محال نیست. آنچنان که درجه یک‌ها توانستند، خود را در جریان سخت‌ترین طوفان حوادث قرار دهند...]]>Wed, 26 Apr 2017 21:45:30 GMTکتاب صاحب‌ شب‌های‌ مین‌https://www.ketabrah.ir/کتاب-صاحب-شب-های-مین-/book/20752میترا صادقی در "صاحب شب‌های مین" به شرح داستان زندگی شهید محمد غزنوی از تولد تا شهادت میپردازد. این کتاب از مجموعه‌ی قصه‌ی سرداران منتشر شده توسط نشر ستاره‌هاست.

در بخشی از این کتاب می‌خوانید:

اول گروه غواص‌ها توی آب می‌روند و کمین‌ها را خفه‌می‌کنند. بعد قایق‌ها را به آب می‌اندازند. آب موج برمی‌دارد وبوی زهم ماهی و نم اروند را به خشکی می‌آورد. گروه‌ها دسته‌دسته سوار قایق می‌شوند و قایق‌ها در تاریکی...]]>Wed, 26 Apr 2017 21:15:27 GMTکتاب رمان تمام آنچه هرگز به تو نگفتمhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-رمان-تمام-آنچه-هرگز-به-تو-نگفتم/book/21771رمان تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم (Everything I never told you) اثریست ساده اما به‌غایت سهمگین که درباره چالش‌هاییست که فراروی زندگی انسان قرار می گیرد. این رمان که اثر سلست اینگ نویسنده چینی - امریکایی است که با صرف 6سال نوشته شده است.
تمام آنچه هرگز به تو نگفتم در سال 2014 به عنوان کتاب شماره یک و بهترین رمان سال 2014 سایت آمازون انتخاب شد و در راس 100 کتاب برتر سایت گودریدر جای گرفت.

در روایت تودرتوی این کتاب رازهایی هست که نمی‌توان از کنار آنها به‌راحتی گذشت. رمان با این سطر تکان‌دهنده آغاز...]]>Tue, 25 Apr 2017 23:10:16 GMTکتاب الهی پیر شی: طعم خوش زندگی دوم (بازنشستگی)https://www.ketabrah.ir/کتاب-الهی-پیر-شی-طعم-خوش-زندگی-دوم-بازنشستگی-/book/20687در گذشته زمانی که برای بزرگترها، کاری انجام میشد، بزرگترها، این دعا (الهی پیر شی) را در حق جوانترها، داشتند. در آن موقع در این فکر بودم که چرا دعا می کنند که ما پیر شویم، در تحقیقات به این نتیجه رسیدم که آرزوی آنها، داشتن سلامتی و شادابی برای رسیدن به سن پیری است، زیرا که هر کسی، این شانس را ندارد که به این سن برسد. حال که به سن بالای 50 رسیدیم باید چگونه از خود حفاظت نمائیم. با این کتاب که راهنمای عملی و کاربردی برای داشتن شادی و نشاط  در زندگی دوم (بازنشستگی) تا رسیدن به هدف (100 سالگی) است میتوان با اجرای راه کاری بسیار ساده،...]]>Tue, 25 Apr 2017 23:08:51 GMTکتاب 100 راز شاد زیستنhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-100-راز-شاد-زیستن/book/21754دنیای ماشینی امروز اگر راحتی و رفاه را برای بشر به ارمغان آورده بدنبال آن افسردگی و نگرانی‌های زیاد ما نیز آویزه زندگی بشر نموده است چنانچه بخواهیم تغییری در اهداف و رفتارهای خود نداشته باشیم سریعتر از آنچه که فکر بکنیم شادابی و لطافت خویش را از دست داده و فرسوده می‌شویم.

دیویدنیون در کتاب "100 راز شاد زیستن" نکته‌هایی را در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار می‌دهد که نتیجه سالها تحقیق دانشمندان معتبر به منظور دستیابی انسان به یک زندگی شاد و لذت بخش از...]]>Tue, 25 Apr 2017 23:08:16 GMTکتاب بازاریابی دهان به دهانhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-بازاریابی-دهان-به-دهان/book/20621بازاریابی دهان به دهان، موثرترین روش بازاریابی در دوران فعلی، در هر مکان و هر زمانی می باشد. این کتاب ترجمه‌ای از کتاب "Building Buzz to Beat the Big Boys: Word of mouth Marketing for Small Business" نوشته شده توسط آقایان کیم شیهان و استیو اولیری است، که متناسب با فرهنگ و جامعه ایرانی بومی شده و برخی مباحث کتاب اصلی که در بازار کسب‌و‌کار ایران نمی‌توانست کارکردی داشته باشد یا با فرهنگ ایرانی سازگار نبود در ترجمه مد نظر قرار نگرفته و حذف شدند.

بازاریابی در هر عصری باید مطابق با نیازها و...]]>Tue, 25 Apr 2017 23:06:06 GMTکتاب حکمتانه ۲https://www.ketabrah.ir/کتاب-حکمتانه-۲/book/20699کلمات قصار - این مجموعه را تقدیم می کنم به تمامی کسانی که هنوز هم کتاب برایشان همان یار مهربانی است که از او درس زندگی می آموزند.

]]>
Tue, 25 Apr 2017 23:00:25 GMT
کتاب آن هنگام که نفس هوا می‌شودhttps://www.ketabrah.ir/کتاب-آن-هنگام-که-نفس-هوا-می-شود/book/21760کتاب آن هنگام که نفس هوا می‌شود (when breath becomes air) نوشته پال کالانیتی، جراح مغز و اعصاب هندی – آمریکایی‌ست که توسط شکیبا محب علی ترجمه شده و انتشارت کوله پشتی آن را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

این کتاب پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۶ بوده است.

آن هنگام که نفس هوا می شود داستان رویارویی یک پزشک جوان با مرگ را به رشته تحریر در آورده است. پال کالانیتی متخصص مغز و اعصاب بود. او در سن ۳۷ سالگی بر اثر سرطان ریه بی نفس شد. او پزشکی فوق العاده و انسانی متفکر بود و همیشه...]]>Mon, 24 Apr 2017 23:08:56 GMT