نظر Marziyeh Salimi برای کتاب 19 پله الهی به سوی آرامش

19 پله الهی به سوی آرامش
حمیدرضا انصاری
(441 رای)
Marziyeh Salimi
۱۳۹۸/۱/۳۰
این کتاب متعلق به فرقه صوفیه کسنزانی است که من دو سه سال قبل متوجه شدم. یه جورایی باعث انحراف از بعضی از عقاید میشه. خودشون رو محب اهل بیت نشون میدن در صورتی که اینجوری نیست فقط بعضی از ائمه رو دارای مقام غوث میدونن. راس ساعت 9 شب تعداد ثابتی صلوات میگفتن بفرستین تا انرژی برای بقیه اعضای گروه هم بره. من اون زمان به خیلی از دوستان معرفی کردم ولی بعد ازشون خواستم خارج بشن از گروه تلگرامی و براشون روشنگری کردم. چون باید امتیاز بدم تا نظرم ثبت بشه یکستاره رو زدم وگرنه دوری از این فرقه به نفع همه است
MH kasnazani
۱۳۹۸/۳/۸
شما حتما بیشتر تحقیق کنید.
طریقت کسنزانی در واقع طریقت علیه قادریه کسنزانیه هست که منصوب به حضرت علی (ع) و حضرت عبدالقادر گیلانی (ق) که بزرگترین اولیا اسلام می‌باشند و در بغداد مرقدشون هست شروع شده و در ادامه حضرت شاه عبدالکریم کسنزانی (ق) که از اولیا بزرگ عراق و کرد می‌باشند ادامه پیدا کرده و در حال حاضر رئیس طریقت کسنزانی حضرت شیخ محمد کسنزانی (ق) می‌باشند که در عراق بسیار مشهور هستن و رئیس سادات عراق و اهل بیت رسول الله هستن.
در مورد طریقت علیه قادریه کسنزانی
رهبری در سال ۸۸ سفری که به سنندج داشتن در اونجا بسیار از این طریقت تعریف کردن.
حتما توصیه میکنم تحقیق کنید.
صبا راد
۱۳۹۸/۹/۱۵
با سلام دوست گرامی. اولا فرقه کلمه‌ی اشتباهیست و باید سلسله گفته شود. دوما بدون تحقیق و مشاهده از نزدیک هرگز قضاوت نکنید.