دانلود کتاب صوتی آیین سخنرانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیین سخنرانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیین سخنرانی

کتاب صوتی آیین سخنرانی اثر دیل کارنگی تکنیک‌های کاربردی برای سخنرانی و فن بیان را به صورت کامل و جامع به شما می‌آموزد.

در جامعه‌ی امروزی ما، داشتن مهارت سخنرانی و فن بیان، یکی از مهم‌ترین آموزه‌ها است که باید آن را یاد بگیریم و از این ابزار در جهت رشد و موفقیت استفاده کنیم. کسانی که خود را با این ابزار کارآمد و پرکاربرد تجهیز می‌کنند، به راحتی روی نردبان رشد قرار می‌گیرند و با شتاب و سرعت بیشتری نسبت به سایر افراد مسیر موفقیت را طی خواهند نمود.

امروزه اعتبار نظریات دیل کارنگی (Dale Carnegie) را هزاران زن و مرد از گروه‌های مختلف سنی و شغل‌های گوناگون تجربه کرده‌اند. آن‌ها می‌دانند که با استفاده از شیوه‌های او توانسته‌اند به شکل مؤثری نحوه بیان خود را اصلاح کنند و بر دیگران تاثیرات شگفتی بگذارند. کتاب آئین سخنرانی (‭‎The quick and esay way to effective speaking‬) که دیل کارنگی ابتدا آن را برای تدریس در کلاس‌هایش نوشت بیش از 50 باز چاپ و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده است.

چرا افراد موفق، بزرگ و تاثیر گذار در جهان اکثرا سخنوران ماهری نیز هستند؟ چرا درباره موضوعاتی که در موردشان علاقه و اطلاعات داریم برای یکی دو نفر از دوستانمان به راحتی حتی برای چند ساعت می‌توانیم صحبت کنیم ولی وقتی بخواهیم همین مطالب را برای جمع زیادی از مخاطبان بیان کنیم دستپاچه و عصبی می‌شویم و به دلیل اضطراب حتی فراموش می‌کنیم چه می‌خواهیم بگوییم؟

آیا تا به حال تصور کرده‌اید که روزی در برابر اجتماع عظیمی از مخاطبان صحبت می‌کنید و آن‌ها با اشتیاق تمام به صحبت‌های شما گوش می‌دهند و شما نیز همچنان با شور وحرارت سخنرانی می‌کنید؟

آیا می‌دانستید که: صحبت کردن در برابر جمعیت، فقط برای عده خاصی از افراد مشکل نیست و این مساله‌ای عمومیست، حتی بهترین سخنرانان نیز در ابتدا دچار همین ترس و عدم تسلط بوده‌اند و توانایی صحبت کردن در برابر جمع استعدادی خدادادی نیست که فقط بعضی‌ها از آن برخوردارند؛ بلکه با علاقه و تمرین مثل هر توانایی دیگری می‌توان به مهارتی باور نکردنی در این باره دست یافت.

کتاب آیین سخنرانی را دوروتی کارنگی همسر آقای دیل کارنگی پس از مرگ ایشان براساس یادداشت‌ها و نظریات او بازنگری کرده است، اما عنوان کتاب همان است که او قبل از مرگش برای او برگزید و سعی کرده است که فلسفه اصلی آقای کارنگی که می‌گفت: «سخن گفتن چیزی بیش از بیان یک سری کلمات است» پیوسته در ذهن خود نگاه دارد، آقای کارنگی اعتقاد داشت آدمی از طریق سخن گفتن، شخصیت انسانی خود را به نمایش می‌گذارد.

دیل کارنگی بنیان‌گذار فنون پیشرفت فردی است. او که نویسنده کتاب چگونگی دوست‌یابی و تأثیرگذاری بر افراد است، میلیون‌ها خواننده دارد و آثارش همواره بر زندگی افراد تأثیر می‌گذارد. دیل کارنگی یکی از چهره‌های مشهور در زمینه موضوعات بهبود شخصیت و روانشناسی و مهارت‌های زندگی است که کتاب‌های بسیاری را در این زمینه منتشر کرده است. امروزه برنامه‌های آموزشی دیل کارنگی به بیش از 30 زبان ترجمه شدند و در ایالات متحده و سراسر جهان در دسترس همگان هستند.

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۶ دقیقه
بخش ششم
۳ دقیقه
بخش هفتم
۵ دقیقه
بخش هشتم
۵ دقیقه
بخش نهم
۷ دقیقه
بخش دهم
 ۱ ساعت و ۳ دقیقه، ۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیین سخنرانی

برای دانلود کتاب صوتی آیین سخنرانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیین سخنرانی
Ghazale Ghasemi
۱۳۹۷/۱۰/۵
چرا نسبت به نسخه چاپی انقدر حذفیات داره؟!!! نسخه چاپی نشر سلسله مهر سال هشتاد و هشت، ٢٥٠ صفحه ست!
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۸
این کتاب فوق العاده در کنار سوپر کتاب آیین دوست یابی، اثر همین نویسنده یعنی دیل کارنگی، دو کتاب عالی و تاثیر گذار هستند که دو کتاب پر فروش تاریخ بوده اند، حتما بخرید و مطالعه کنید.
Mahya Zare
۱۳۹۸/۲/۱۱
بسیار خوب و مختصر و مفید است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)