دانلود کتاب استرس و اعتیاد (Stress and Addiction)

  • از: Mustafa al’Absi
  • ۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب استرس و اعتیاد (Stress and Addiction) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب استرس و اعتیاد (Stress and Addiction) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استرس و اعتیاد (Stress and Addiction)

(این کتاب به زبان انگلیسی می باشد)

مکانیسم استرس و اعتیاد بیولوژیکی روانی (stress and addiction biological and psychological mechanisms)

استرس یکی از شایع‌ترین احتمالات استفاده از مواد مخدر و اولین دلیل بازگشت به مصرف مواد گزارش شده است. در چندین دهه گذشته پیشرفت‌های مهمی در زمینه تحقیق متمرکز بر جنبه‌های روانی و بیولوژیکی سیستم عصبی بر استرس و اعتیاد صورت گرفته است. همراه با این پیشرفت، اهمیت درک تعامل فاکتورهای بیولوژیکی و روانی به رسمیت شناخته شده است که بر خطر شروع و تداوم رفتارهای معتادکننده تاثیرگذار هستند. تحقیق اخیر به طور خاص بر فهم چگونگی تعامل استرس و اعتیاد متمرکز شده است. این تحقیق در تفکر ما درباره‌ی اعتیاد و فاکتورهای علل آن تاثیر گذاشته است.
همچنین احتمالات مهیجی برای استراتژی‌های مداخله مؤثر که در حال پیشرفت هستند ارائه داده است. تا به امروز هیچ کتابی با این ادبیات جمع‌آوری نشده‌ است. این کار بسیار متمرکز، با ادغام دانش موجود یک منبع برای محققان، شاغلان و کارآموزان رشته‌های مختلف ارائه کرده‌است. این کتاب به دانشمندان سیستم عصبی، دانشمندان علوم اجتماعی و ارائه دهندگان خدمات سلامت روانی در معرفی نقش استرس در رفتارهای اعتیادآور کمک خواهد کرد؛ همچنین به عنوان یک کتاب مرجع برای تحقیقات کاربردی و اجرایی در این زمینه مناسب است.

 ۴۵۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
چاپ ۱۳۸۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب استرس و اعتیاد (Stress and Addiction)

برای دانلود کتاب استرس و اعتیاد (Stress and Addiction) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استرس و اعتیاد (Stress and Addiction)
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۷/۲۱
متشکرم
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۴/۱۸
good
گندم سیاه
۱۳۹۴/۱/۱۱
بدک نیس
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)