دانلود خلاصه کتاب آتش و خشم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب آتش و خشم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی خلاصه کتاب آتش و خشم

خلاصه کتاب آتش و خشم نوشته مایکل وولف، حوادث و افرادی را پوشش می‌دهد که از سال 2016 تا 200 روز اول ریاست جمهوری، دور و بر ترامپ بوده‌اند. همچنین وولف گفتگوهای خودش با رئیس جمهور و نیز افرادی که اطراف او بوده‌اند را بیان می‌کند.

مایکل وولف (Michael Wolff) یکی از نویسندگان و تحلیلگران سیاسی برجسته، خلاصه کتاب (Fire and Fury: Inside the Trump White House) را از دید نزدیک‌ترین دستیاران و اعضاء خانواده ترامپ و با هدف آشنایی مردم دنیا با شخصیت حقیقی این رئیس جمهور نوشته است.

در بخشی از خلاصه کتاب آتش و خشم می‌خوانیم:

بانون یک رؤیا داشت. او می‌خواست امتیازات طبقه کارگر را با منزوی کردن بیشتر آمریکا محقق سازد. بقیه کاخ سفید این ایده را مجاز می‌دانستند، اما آن را بی‌اعتبار می‌پنداشتند.

این دیدگاه که بانون اغلب خود را «رئیس جمهور بانون» می‌خواند، کمک زیادی به او نمی‌کرد و البته او از هر فرصتی برای بمباران رسانه‌ها با عکس و نیز بی‌اعتبار کردن ایوانکا استفاده می‌کرد. علیرغم پر سر و صدا بودن، او در مسیر بدی بود. ترامپ شروع کرد به بی‌اعتبار کردن شدید او نزد همه، و در نهایت هم همه چیز برملا شد: بانون حامی برتریِ نژاد سفید بود، با این وجود جواب کوشنر و ایوانکا را می‌داد که هر دو عنوان دموکرات را یدک می‌کشیدند. این مظهر طنز بود.

خانواده مِرسِرها که مصمم بودند از سرمایه‌گذاری‌شان محافظت کنند، با ترامپ ملاقات کردند. اما ترامپ از هیچ‌کدام‌شان خوشش نمی‌آمد. وقتی هم که به دنبال کسب مشورت از جای دیگری بود، به او گفته شد که اخراج بانون اجتناب‌ناپذیر است و بسته به اینکه ترامپ با چه کسی صحبت می‌کرد، این کار را غیرممکن می‌دانستند.

در پشت صحنه، کوشنر هر کاری که می‌توانست می‌کرد تا از شر بانون خلاص شود. بدون او، کوشنر و بقیه یهودی‌هایِ کاخ سفید می‌توانستند ریاست جمهوری ترامپ را به چیزی مطبوع‌تر و قابل احترام‌تر تبدیل کنند.

در پایان، ترامپ پذیرفت که بانون را فوراً اخراج نکند. در عوض، کوشنر ارتقاء پیدا کرد و قدرت بیشتری کسب کرد، و ایوانکا در کاخ سفید نقش رسمی پیدا کرد. با این وجود، چون هنوز بانون حضور داشت، این باور در او وجود داشت که سرنوشتش حضور در کاخ سفید است و اهداف او باز هم باید دنبال و محقق شوند.

 ۴۰ صفحه، ۲۴۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
ایلز و بانون
فصل اول: روز انتخابات
فصل دوم: برج ترامپ
فصل سوم: روز اول
فصل چهارم: بانون
فصل پنجم: جاروانکا
فصل ششم: در خانه
فصل هفتم: روسیه
فصل هشتم: چارت سازمانی
فصل نهم: سی پی اِی سی
فصل دهم: گُلدمَن
فصل یازدهم: شنود
فصل دوازدهم: لغو و جایگزینی
فصل سیزدهم: هماوردانِ بانون
فصل چهاردهم: اتاق وضعیت
فصل پانزدهم: رسانه‌ها
فصل شانزدهم: کُومی
فصل هفدهم: خارج و در داخل
فصل هجدهم: زنده شدنِ بانون
فصل نوزدهم: میکا کیست؟
فصل بیستم: مک‌مَستر و اسکاراموچی
فصل بیست و یکم: بانون و اسکاراموچی
فصل بیست و دوم: ژنرال کِلی
حرف آخر: بانون و ترامپ
اطلاعات نویسنده

راهنمای دانلود خلاصه کتاب آتش و خشم

برای دانلود خلاصه کتاب آتش و خشم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  خلاصه کتاب آتش و خشم

نظرات خلاصه کتاب آتش و خشم

زهرا علی بابایی
۱۳۹۸/۱۱/۱۶
درمورد ترامپ نیست بیشتر در مورد اطرافیانش هست. خشمی هم که حس نکردم
مشاهد همه نظرات (۱)