دانلود خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید

  • از: گری جان بیشاپ، زهرا کریمیان
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید

خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید نخستین اثر گری جان بیشاپ که یکی از پرفروش‌ترین‌ آثار نیویورک تایمز است، شما را از خواب غفلت بیدار کرده تا استعداد‌های واقعی خودتان را کشف و تغییری شگرف در زندگی‌تان ایجاد کنید.

گری جان بیشاپ (Gary John Bishop) نمی‌خواهد شما ناگهان مثبت‌اندیش شوید و خودتان را بپذیرید. قطعاً بارها و با شیوه‌هایی کم و بیش موفق، به این موضوعات پرداخته شده اما این هدفی نیست که او در خلاصه کتاب خودت را به فنا نده (Unfu*k Yourself: Get Out of Your Head and into Your Life) دنبال کند. بیشاپ قصد دارد تا با جمع‌آوری و بیان دست‌‌چینی از نظر‌های شخصی خویش درباره اختیار، جسارت و ... کمک کند تا شما در زندگی‌ هر روز بهتر و بهتر شوید. به بیان او معیار و ملاک اصلی شخصیت افراد شرایط‌تان نیست، بلکه نحوه واکنش فرد به آن موقعیت و اوضاع است.

آیا می‌خواهید تمام مدت عمر خود را شبیه یک همستر عصبانی و آشفته، بر روی چرخی کوچک گذرانده و درجا بزنید؟ بهانه ‌نتراشید. بهانه‌ها تنها برای فرار از شرایط هستند و راه حلی در مقابل شما نمی‌گذارند. عبور از موانع دشوار است، باید یاد گرفت که به موانع از این منظر نگاه کرد که آیا حاضر به انجام کاری هستید یا خیر؟ بسیار پر اهمیت است که در مسیر دستیابی به اهداف خود، هر چه زودتر به مسیر اصلی خود برگردید. نباید آنقدر صبر کرد تا دیر شود. باید همین حالا که زمان زیادی برای لذت بردن از نتایج باقی مانده است، تغییر را ایجاد کرد.

شما قادر به انتخاب این موضوع هستید که چطور بر روی زمان و تلاشتان متمرکز شوید. همچنین تعیین اینکه چه تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید و بر روی چه هدفی متمرکز شوید، بر عهده خودتان است. به عبارتی دیگر شما همیشه و پیوسته در حال انتخاب هستید و این انتخاب‌ها هستند که مسیر شما را در جهت تغییر و جلو رفتن و یا درجا زدن مشخص می‌کنند.

دیدگاه افراد به زندگی، تاثیر زیادی بر روند و محتوای زندگی آن‌ها دارد. کارها و تجربه‌هایی که قادر به انجام آن‌ها هستند، بسته به اینکه با کدام دیدگاه جلو رفتند، متفاوت خواهند بود. بنابراین باید همیشه، سودمند‌ترین دیدگاه را انتخاب کرد. خودت را به فنا نده، ‌کتابی انگیزشی از نویسنده و پژوهشگری اسکاتلندی است که به شما به جای انرژی دادن، قدرت عمل کردن را می‌آموزد.

تعهد ویژه گری جان بیشاپ به قدرت انسان‌ها برای ایجاد تغییر واقعی در زندگی خود، پیوسته انگیزه‌ی راهش است. روش او بسیار ساده و بدون دردسر است و همین سبب شده تا هر روز بر پیروانش افزوده شود و کتابش کاربردی جهانی و همگانی داشته باشد.

کتاب خودت را به فنا نده با زبانی تند و گزنده مسائل را باز می‌کند، به صورتی که راهی برای انکار و یا توجیه برای شما باقی نمی‌گذارد، پس بهتر است هنگام مطالعه این کتاب دل‌نازک نباشید. این کتاب در درک قدرت و پیچیدگی خودگویی‌های ذهنی و نحوه استفاده از آن برای بهتر شدن در زندگی‌، یاری‌تان می‌کند.

جملات برگزیده خلاصه کتاب خودت را به فنا نده:

- ضمیر ناخوداگاه شما، اعمالتان را کنترل می‌کند.
- مهم نیست که مسئله چیست، همیشه راه حلی وجود دارد.
- اجازه ندهید که یک مشکل به سایر قسمت‌های زندگی شما گسترش یابد.
- زندگی شما جمع اعمال شماست، نه افکار شما.
- اهداف خود را دنبال کنید، نه اهداف دیگران.

در بخشی از کتاب خلاصه کتاب خودت را به فنا نده می‌خوانیم:

انسان‌ها زمانی که همه چیز مسلّم و قطعی است، احساس امنیت می‌کنند. ما دوست داریم بدانیم چه چیزی اتفاق خواهد افتاد و انتظار چه چیزی را می‌توانیم داشته باشیم.

در اکثر موارد، تردید و شک، منبع اولیه ترس است. عدم اطمینان از نتیجه کار‌هایمان در آینده، چیزیست که ما را می‌ترساند. نا‌مطمئن بودن از سلامت‌مان، از آینده روابط‌مان، از آینده‌ی شغلی‌مان و از شرایط اقتصادیمان در آینده، نمونه‌هایی از این تردید می‌باشند. تردید، اولین دلیلِ ترس است.

تقریبا تمام چیزها در زندگی با تردید همراه هستند. زندگی، غیر‌قابل پیش‌بینی است. برای اینکه به خوبی زندگی کنید، باید یاد بگیرید که تردید را با آغوش باز بپذیرید. شما باید تصدیق کنید و بپذیرید که هر کاری هم که بکنید، همیشه با تردید رو به رو هستید. تمام قسمت‌های زندگی شما قرار است که با تردید همراه باشند. فقط به این دلیل که اتفاقات امروز یک جور هستند، به این معنی نیست که فردا نیز همینطور خواهند بود. وقتی که زندگی همیشه جوری تغییر می‌کند که شما نمی‌توانید آن را پیش‌بینی کنید، پس قبول تردید در زندگی، تنها راهی است که می‌توانید قلباً احساس آرامش کنید. به آغوش کشیدن تردید، یعنی قبول آن به عنوان بخشی غیر‌قابل چشم‌پوشی و کاملا طبیعی از زندگیتان.

 ۱۹ صفحه، ۱۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید

برای دانلود خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  خلاصه کتاب خودت را به فنا نده: از خیال پردازی دست بردارید و با زندگی واقعی خود رو به رو شوید
elham mohamadi
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
کتاب روان و فوق العاده‌ای بود میشه چندبار خوندش
سلدا رییس
۱۳۹۹/۴/۲۵
نسخه نمونه فقط فهرست مطالب بود... 😆😆
Fateme Alizade
۱۳۹۹/۲/۹
خیلی جاها با نویسنده هم عقیده بودم مثلا کنار قانون جدب باید عمل باشه بعضی‌ها فکر میکنن با رویا پردازی و تکرار و تصور میتونن به خواسته هاشون برسن ولی عمل هم لازمه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)