دانلود خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور

خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز به قلم ریچل هالیس، به شما کمک خواهد کرد تا دست از باور داشتن به دروغ‌ها درباره‌ی شخصی که هستید بردارید و به شخصی تبدیل شوید که برای آن آفریده شده‌اید.

تا به حال شده است به این‌ یقین برسید که کار ایده‌آل‌تان را هرگز پیدا نخواهید کرد، پس، باید کاری را انجام دهید که شما را خوشحال نمی‌کند؟ آیا حس کرده‌اید که مجبورید از زندگی معمولی و نه عالی خود راضی باشید؟ آیا مطمئن هستید هیچوقت به وزن ایده‌آل‌تان نمی‌رسید؟ مخلص کلام، به نظرتان تغییر شرایط غیرممکن است و از این‌ سو باید با هر چه دارید کنار بیاید؟ اگر پاسختان بله است، پس تنها نیستید، اگر چه، این بدان معنی نیست که حق با شماست. با وجود اینکه زنان خود بر این باور نیستند و جامعه موجب ایجاد چنین باوری در آن‌ها شده است، اما آن‌ها قدرت بسیاری دارند.

مشکل اینجاست که بسیاری از آن‌ها، تنها به‌ یک دلیل ساده از احساس رضایت و خوشحالی از زندگی‌ فرسنگ‌ها فاصله دارند و آن دلیل این است که به خود دروغ می‌گویند و در نتیجه، منجر به محدود شدن توان و نیروی بالقوه‌ی خود می‌شوند. برای مثال، بسیاری از زنان بر این باورند که خوشحالی چیزی نیست که بتوانند در خود بیابند، بلکه باید آن را در شغلی، در‌ یک جفت کفش جدید، ‌یا در همسر خود بیابند. در راستای حرکت به سمت رویاها و اهداف‌شان، لازم است که زنان از شرّ این دروغ‌ها خلاص شوند دروغ‌هایی که آن‌ها را احاطه کرده است. متاسفانه، میلیون‌ها تَن از زنان این دروغ‌ها را با خود تکرار می‌کنند.

اگرچه، حقیقت بسیار ساده است؛ حقیقتی که می‌تواند آن‌ها را از این احساسات خلاص کند: شک نکنید که به جز خودتان، هیچ‌کس‌ یا هیچ‌چیز، کنترل زندگیتان را ندارد. فقط شما قدرت این را دارید که به آرزوهایتان برسید ‌یا از آن‌ها دست بردارید. ‌یک زن می‌تواند از شر این دروغ‌های بازدارنده خلاص شود و به سمت زندگی موفق و پر از عشق قدم بردارد.

در خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور (Girl, Wash Your Face)، ریچل هالیس (Rachel Hollis) از شما می‌خواهد تا از دروغ گفتن به خودتان درباره‌ی رویاهای بزرگتان، فردی که می‌خواهید به آن تبدیل شوید، شغلی که می‌خواهید و نوع رابطه‌ای که به دنبال آن هستید، دست بردارید. او در این کتاب خودیاری که بخشی از خاطرات و سفرنامه‌ی طنزآلود اوست بعضی از انتخاب‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش را به اشتراک گذاشته و سهم خود از این دروغ‌ها را بیان می‌کند.

بدون شک کمتر کسی است که مانند ریچل بتواند در یک جمله هم شما را بخنداند و هم کاری کند تا در مورد زندگی‌تان تجدید نظر کنید. هر فصل از کتاب دختر، صورتت را بشور در رابطه با یکی از دروغ‌های بزرگی است که ریچل به خود طی این سال‌ها گفته است و وقتی حقیقت چیزهایی که بر سر راهش هستند را فاش می‌کند، فضایی به شما می‌دهد تا به مجموعه‌ای از دروغ‌های خود فکر کنید و آن‌ها را برملا سازید.

ریچل هالیس، در حال حاضر مدیر عامل و موسس‌ یک شرکت موفقِ برنامه‌ریزی رویدادها و ‌یک شرکت رسانه‌ای با نام چیک مدِیا (Chik Media) و همچنین ‌یک بلاگ سبک زندگی با نام چیک سایت (The Chic Site) است.

در بخشی از کتاب دختر صورتت را بشور می‌خوانیم:

گاهی بیماری ما و علائم آن، پاسخی فیزیکی به مشکلات روحی ما هستند.
موارد کمک کننده:
1. به روانپزشک مراجعه کنید.
- رابطه‌ای بین ناامنی‌های کودکی‌تان و دستاوردهای بزرگسالی‌تان وجود دارد.
2. به دنبال خوشی باشید.
- به همان شدت که برای چیزهای دیگر تلاش می‌کنید، برای لحظات خوش نیز تلاش کنید.
3. فهرست اولویت‌هایتان را دوباره مرتب کنید.
- اولویت‌های شما معمولا ثابت هستند، اما ترتیب آن‌ها تغییر می‌کند.
- خودتان باید همیشه در بالای این فهرست باشید، باید بر مراقبت از شرایط روحی و فیزیکی خود تمرکز کنید.

 ۳۰ صفحه، ۳۶۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: دروغ - چیز دیگری مرا خوشحال خواهد کرد
فصل دوم: دروغ - از فردا شروع می‌کنم
فصل سوم: دروغ - من به اندازه‌ی کافی خوب نیستم
فصل چهارم: دروغ - من بهتر از تو هستم
فصل پنجم: دروغ - دوست داشتن او (آن مرد) برای من کافی است
فصل ششم: دروغ- نَه، جواب آخر است
فصل هفتم: دروغ- من در برقراری ارتباط بد هستم
فصل هشتم: دروغ - نمی‌دانم که چطور مادری کنم
فصل نهم: دروغ - من مادر خوبی نیستم
فصل دهم: دروغ -الان باید جلوتراز جایگاه کنونی‌ام میبودم
فصل یازدهم: دروغ - بچه‌های دیگران تمیزتر، بهتر، مرتب‌تر و مودب‌تر هستند
فصل دوازدهم: دروغ - باید خودم رو کوچیک‌تر کنم
فصل سیزدهم: دروغ - قرار است با مَت دِیمون (MATT DAMON) ازدواج کنم
فصل چهاردهم: دروغ - من نویسنده‌ی افتضاحی هستم
فصل پانزدهم: دروغ - من هیچوقت از سد این رد نمیشوم
فصل شانزدهم: دروغ – نمی‌توانم حقیقت را بگویم
فصل هفدهم: دروغ - وزنم مرا توصیف می‌کند
فصل هجدهم: دروغ - من برای حواس پرتی از مشکلاتم نیاز به خودفریبی دارم
فصل نوزدهم: دروغ – تنها ‌یک راه درست وجود دارد
فصل بیستم: دروغ - من به ‌یک قهرمان نیاز دارم
نکات اصلی
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور

برای دانلود خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  خلاصه کتاب دختر، صورتت را بشور
سمیرا کریمی
۱۳۹۸/۹/۱۵
هر چقدر هم کتاب های ریجل هالس و بخونی بازم خسته نمیشی انگار صدای درون خودت هست
مریم معتمدی
۱۳۹۸/۸/۱۳
یک کتاب بسیار مفید و راهنمای کامل برای افرادی ک در انجام اهداف سست و ضعیف هستند و اعتماد ب نفس پایین دارند بسیار مفید
سرور هوشمندفر
۱۳۹۹/۱/۴
یه دختر که صفر تا صد زندگیشو خودش ساخته میتونه بهترین نویسنده‌ی یه کتاب خودسازی و موفقیت باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)
خودسازی، خودباوری، تغییر در خود، تغییر زندگی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، دانلود کتاب صورتت را بشور دختر جان، کتاب صورتت را بشور دختر جان، خلاصه کتاب خودت باش دختر، دانلود کتاب خودت باش دختر، قیمت کتاب صورتت را بشور دختر جان، کتاب خودت باش دختر، کتاب پرفروش 2018، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، افزایش اعتماد به نفس، آموزش خودباوری، زنان، رفتار شناسی زنان، راه و رسم زندگی، خودآگاهی، خودشناسی، داستان روانشناسی، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، تغییر رفتار، آرامش در زندگی، رسیدن به خوشبختی، تغییر خود، مثبت اندیشی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، نگرش مثبت، داشتن زندگی شاد، رسیدن به موفقیت، از بین بردن افکار منفی، رسیدن به خواسته ها، آرامش ذهن، روانشناسی شخصیت، شادی در زندگی، اعتماد به نفس، قدرت درون، شاد زیستن، راهنمای موفقیت، عزت نفس، دانلود کتاب شخصیت شناسی، موفقیت شخصی، خوشبختی، روانشناسی زنان، روانشناسی دخترانه، Girl wash your face، Rachel Hollis