دانلود رمان عاشقانه‌های خزان

  • از: علی رحیم بخش
  • ناشر: انتشارات ابجد
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی رمان عاشقانه‌های خزان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان عاشقانه‌های خزان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان عاشقانه‌های خزان

در کتاب عاشقانه‌های خزان، پنجره‌های حقیقت گشوده شده و رنجی که از اتصال به پناهگاهی تجسمی شکل گرفته، هویدا می‌شود. هر لحظه از زندگی با تحولاتی همراه است که اگر این تحولات با عمیق‌ترین دریافت‌های معنوی آمیخته شود منجر به تغییری بنیادین می‌گردد.

همیشه چشمانی اشکبار، صحنه‌ی زندگی را می‌آراید که اگر با آگاهی از چگونگی تحول، مسیر زندگی طی شود، ستاره‌های شب، روز را هم آذین می‌بندند.

در رمان عاشقانه‌های خزان، اشک اندکی از دردهای زندگی‌ دختران ب قلم کشیده شده است. گناهی را که مرتکب نشده بودم چطور می‌توانستم برای او توضیح دهم. تازه مگر شرم و حیا می‌گذاشت که من حرف دلم را آن طور که می‌خواستم برایش بگویم. من و او با دو دنیای مجزا بودیم، مادرم چندان پیر نبود. اصلاً نمی‌شد به او پیرزن خطاب کرد. با همهٔ فقری که داشتیم با همهٔ درد و حال نزاری که داشتیم او همیشه سرزنده و زنده‌دل بود، در جمع همواره می‌گفت و می‌خندید، غذای روحش شادی بود. غم گرسنگی شکم و برهنگی تن را با شادی از دلمان بیرون می‌کرد، یاد موهای بافته شده آویخته در دو سوی شانه‌هایش، هنوز دلم را به ضعف می‌آورد برای مادرم می‌مردم، حاضر بودم در جا خاکستر شوم ولی اشک و درد او را نبینم.

 ۳۹۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-6417-32-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان عاشقانه‌های خزان

برای دانلود رمان عاشقانه‌های خزان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان عاشقانه‌های خزان
علی محبی
۱۳۹۶/۷/۱۵
بسیارعالی
علی رحیم بخش
۱۳۹۶/۸/۱۴
سلام. دوستان خوب و بهانه گیر من رمان عاشقانه‌های خزان (دختران اشک) قسمت دومش تکمیل کننده آن است.
Maryam Raeeyati
۱۳۹۶/۸/۱
بد نبود. داستان قدیمی بنسبت خوبی بود. ولی اینهمه ماجرا و زندگی پر فراز و نشیب خیلی ساده و راحت داستان رو تموم کرد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)