دانلود رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

  • از: معصومه حبیبی
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

معصومه حبیبی در رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم داستانی افسانه‌ای را روایت می‌کند. داستانی درباره موجوداتی عجیب و فرازمینی‌ها که تعدادی کمی از انسان‌ها قادر به دیدن این موجودات هستند. در فضایی آغشته به تخیلات، اتفاقات جذاب و خواندنی را می‌خوانیم.

حقیقت مرگ برای همه ناشناخته است. در پشت این پرده موجوداتی عجیب و ماورائی زندگی می‌کنند. موجوداتی با قدرت‌های زیاد و دست‌هایی توانمند. دنیای فانی ما انسان‌ها در گذر است و دنیایی بزرگ و عظیم پیش روی ماست. دنیای با موجودات عجیب و حیرت انگیز این داستان ما را به وسیله‌ی قوه‌ی خیسال از دنیای مادی و انسانی به دنیایی آن سوی مرزها و ناشناخته‌ها می‌کشاند دنیایی پر از سختی و زیبایی و عشق و قهرمانانی از جنس انسان که عالم را متحول و دگرگون می‌کنند. همیشه در پس پرده‌های خیال حقیقتی نهفته است.

در این داستان سه دنیا مطرح می‌شود، دنیای انسان‌ها، دنیای ارواح و دنیایی فراتر از این دو دنیا، دنیای فرشته‌ها، اتفاقاتی که بین این سه دنیا در حال شکل‌گیری است، قهرمانی از جنس آدم و دوستانی از پریان و ارواح که با کمک خدای پاکی‌ها به جنگ با سیاهی‌ها برمی‌خیزند.

در بخشی از کتاب مرز بین دو جهان - جلد دوم می‌خوانیم:

بکروکس متعجب به او نگاه می کرد، چشمان آبی رنگ، صورت سفید و زیبا و نورانی، تا به حال کسی را به این زیبایی ندیده بود. آریا دستش را بر روی سَر بکروکس کشید و قدم قدم زنان به سمت پنجره ی حیاط جلو رفت. نگاهی گذرا به اطراف حیاط انداخت. لبخندی گوشه صورتش نشست و گفت: "از دیدنم این قدر تعجب کردی" لحظه‌ای سکوت همه جا را فرا گرفت و آریا ادامه داد: "از این زمان به بعد من هم مثل تو و همه انسان‌های دیگر در زمین زندگی می‌کنم. صورتش را به طرف بکروکس برگرداند. بکروکس هم چنان متحیر به او نگاه می‌کرد.

آریا دوباره به سمت بکروکس حرکت کرد، به داخل چشمان بکروکس خیره شد و گفت: "من و تو در آینده کارهای زیادی باید انجام دهیم". دستش را به طرف گردن بکروکس دراز کرد و شال زرد رنگی که بکروکس آن را محکم به دور گردنش پیچانده بود را باز کرد.

دردی از گردن بکروکس آغاز شد و تمام بدن او را در بر گرفت و او را به هوا پرتاب کرد. ناخودآگاه دستش را بر روی زخم‌های گردنش گذاشت. آریا دست بکروکس را از گردنش جدا کرد و نگاهی به زخم‌های گردن او انداخت.

قوطی سبز رنگی را از جیب لباسش بیرون آورد و آن را به بکروکس داد و گفت: "این مواد را روی زخم‌های گردنت بمال، دردش را کمتر می کند." بکروکس به قوطی سبز رنگ درون دستش نگاهی انداخت. آریا ادامه داد: بهتر است این جا نایستی، باید هر چه زودتر پماد درون آن را به گردنت بمالی ممکن است سمی که درون زخم‌هایت جای گرفته به تمام بدنت سرایت کند.

 ۲۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-7722-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

برای دانلود رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

نظرات رمان مرز بین دو جهان - جلد دوم

صنم بانو
۱۳۹۸/۹/۱۸
این واقعا جالب بود ومن از خوندن کتابش لذت بردم
امیدوارم بازم کتاب‌های جالب بخونم
amin amin
۱۳۹۷/۷/۹
کتاب خیلی خوبی هستش حتما بخونیدش ممنون از معصومه حبیبی نویسنده خوب این کتاب
آیناز صفری
۱۳۹۹/۵/۱۵
کتاب خوب و جذابی بود....
مشاهد همه نظرات (۱۵)