دانلود رمان نرت کریستی - جلد 1

  • از: سالار پورایمانی
  • ۶۹ رای
  • برای دانلود قانونی رمان نرت کریستی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان نرت کریستی - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان نرت کریستی - جلد 1

دنیا پر از انسان هایی است که فقط یک بار متولد می شوند، اما روزی هزار بار می میرند.
انسان از روزگار ازل در حال جنگ با نیروهای درون خویش بوده است. یکی از قدرتمندترین فرمانروایان درون، الهه ی انتقام و دیگری الهه ی شهوت است. چه تعداد از افراد این کره خاکی اسیر الهه ی انتقام شده اند؟ چند نفر از ما در دام الهه ی شهوت تقلا می کنیم بی آن که به آزادی خویش امید داشته باشیم؟

مقدمه

وقتی می نوشتم بارها ترسیدم، خیلی از شب ها بی خواب می شدم و نزدیک صبح از پا می افتادم. چندین بار خواستم نوشتن را متوقف کنم. اما هر بار، اتفاقی می افتاد که ناچار به ادامه نوشتن می شدم. ماجرای نوشتن این کتاب از شبی شروع شد که صداهای عجیبی در ذهنم شنیدم و اکنون ماجرایی پیش روی شماست که مطمئنم اتفاق افتاده است. روایت زندگی زن و مردی که شاید تا امروز نا گفته باقی مانده بود ...

 ۱۱۸ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان نرت کریستی - جلد 1

برای دانلود رمان نرت کریستی - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان نرت کریستی - جلد 1
محمد ....
۱۳۹۶/۱/۳
متناش جذابه ارتباط برقرار کردن باهاش راحته
مهری رازقی
۱۳۹۵/۹/۱۴
سلام به نظر من اونقدر که تعریفش میکردن خوب نبود آدم رو تا حدودی جذب میکنه اما خیلی قوی نیست و وقتی میخونیش این رو متوجه میشی؛ امیدوارم جناب نویسنده ناراحت نشن من فقط میخوام ایشون برا کتابهای بعدیشون این عیوب رو در نظر داشته باشن، انشالله که موفق باشن.
Ali Rahimian
۱۳۹۵/۸/۵
رمان خیلی خوبی، پر از سوپرایز بود، توی هر لحظه آدم منتظر اتفاق‌های جدیده، منتظر جلد دومشم و آرزوی موفقیت میکنم برای آقای پورایمانی، منتظر موفقیت‌های بیشترتون و کارای جدیدتر هستم، به همه دوستان هم پیشنهاد میکنم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۶)