دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98

  • ناشر: ماهنامه تخصصی محیط زیست
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98

ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98، منتشر شد. بومیان استرالیا کهن‌ترین جامعه تاریخ بشر هستند، تحلیلی بر مطالعات گردشگری پارک ملی و منطقه حفاظت شده تنگ صیاد در استان چهارمحال و بختیاری، اصول تغذیه در کوهستان و باتوم کوهنوردی، از جمله عناوینی هستند که در این شماره می‌خوانید.

استان چهار محال و بختیاری به دلیل ویژگی‌های توپوگرافی و تنوع زیستی غنی دارای مناظر طبیعی، چشم‌اندازها و مناطق حفاظت شده بسیاری است، در این بین منطقه‌ی حفاظت شده‌ی تنگ صیاد به عنوان یکی از بدیع‌ترین زیستگاه‌های حیات وحش استان است که قابلیت‌های فراوان و چشم‌اندازهای طبیعی متنوع، وجود پوشش گیاهی غنی، دارا بودن حیات جانوری متعدد و سهولت کنترل منطقه به واسطه‌ی جاده‌های حاشیه‌ای از توان‌های بالقوه مناسبی برخوردار است.

هدف مطالعه حاضر، فهرست‌بندی و ذکر پژوهش‌های انجام شده و همچنین مقالات تدوین شده در ارتباط با گردشگری منطقه حفاظت شده تنگ صیاد در استان چهارمحال و بختیاری است. نتایج حاصل بیانگر آن است که کارهای پژوهشی در زمینه‌های زیست محیطی و اکولوژی بوده و کمتر به جنبه‌های اجتماعی، اقتصادی و گردشگری پرداخته شده است.

 ۹۹ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بومیان استرالیا کهن‌ترین جامعه تاریخ بشر هستند
تحلیلی بر مطالعات گردشگری پارک ملی و منطقه حفاظت شده تنگ صیاد در استان چهارمحال و بختیاری
اصول تغذیه در کوهستان
باتوم کوهنوردی
کیسه خواب
بررسی اثرات ریزگردها و راهکارهای مدیریت و کنترل آن
وظایف سرپرست در اجرای یک برنامه کوهنوردی
گزارش خطاهای تونل ملت
بررسی خصوصیات بتن بازیافتی حاصل از نخاله‌های ساختمانی در رده‌های مقاومتی مختلف
تالاب اقماری دریاچه ارومیه
دریاچه ارومیه

راهنمای دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98

برای دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و سوم؛ خرداد 98