دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98

  • ناشر: ماهنامه تخصصی محیط زیست
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98

ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98، منتشر شد. تدوین استراتژی‌های مناسب اکتشاف و بهره‌برداری از معادن شن و ماسه شمال استان خوزستان جهت پایداری محیط زیست منطقه و روش‌های نوین در ارزیابی ریسک و شناسایی خطر بررسی و تحلیل، از جمله عناوینی هستند که در این شماره می‌خوانید.

عملیات معدنکاری در آلوده کردن و تغییرات محیط زیست دخالت دارد. روش استخراج روباز اثرات زیست محیطی زیادی به دنبال دارد. این پژوهش به مدت شش ماه و به روش‌های مطالعه کتابخانه‌ای و روش‌های میدانی نظیر پرسشنامه و مصاحبه بوده است، بنابراین پژوهشی توصیفی - پیمایشی است. برای شناسایی معیارها از پرسشنامه‌هایی که طبق فرمول مورگان بین 83 نفر و برای تعیین اولویت معیارهای تحقیق از مدل‌های تصمیم‌گیری چند معیاره و مدل AHP و طبق روش دلفی، از نظر خبرگان و جهت تدوین استراتژی‌ها از روش SWOT و ماتریس QSPM و برای تجزیه و تحلیل از نرم‌افزار تحلیل سلسله مراتبی Super Decision و Excel استفاده شده است.

نتایج نشان دهنده وجود قانون در زمینه بازسازی محیط بعد از تعطیلی معدن مهم‌ترین نقطه قوت و عدم وجود استانداردهای کافی زیست محیطی مهمترین نقطه ضعف و مهمترین فرصت محیطی معادن شن و ماسه شمال خوزستان عدم مهاجرت افراد بومی و مهمترین تهدید محیطی فرسایش خاک می‌باشد.

 ۱۱۰ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تدوین استراتژی‌های مناسب اکتشاف و بهره‌برداری از معادن شن و ماسه شمال استان خوزستان جهت پایداری محیط زیست منطقه
بررسی زیست تخریب‌پذیری فیلم‌های پلی اتیلن سبک - نشاسته اصلاح شده
روش‌های نوین در ارزیابی ریسک و شناسایی خطر بررسی و تحلیل
برآورد ظرفیت برد تفرجگاهی دریاچه شورابیل اردبیل
بررسی وضعیت مدیریت ایمنی، بهداشت، زیست محیطی (HSE) و جو ایمنی در کارگاه‌های ساختمانی
تولید اسفنج‌های ابرآب گریز و ابرروغن دوست بر پایه نانو ذرات سیلیکا به هدف جداسازی موثر و پیوسته آلودگی‌های نفت از آب
ارتباط مصارف انرژی با ردپای اکولوژیک انسانی بر محیط زیست
طرح توسعه سیستم جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی قطار برقی گلشهر - هشتگرد با استفاده از GIS، ارزیابی چندمعیاره و فرآیند تحلیل سلسله مراتبی در شهر جدید هشتگرد (محدوده ایستگاه هشتگرد و شانت)
بررسی اثر زمان اختلاط بر مقاومت فشاری بتن نانوسیلیس حاوی پوزولان پوسته برنج

راهنمای دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98

برای دانلود ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه اختصاصی زیست‌بان آب - شماره سی‌ و ششم؛ شهریور 98