دانلود ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140

  • ناشر: پویا سازان ساناز سانیا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140

ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140، منتشر شد. یلدا شبی که باید ماندگار و خاطره‌ساز شود، یلدا را تزیین کنید، گرانولای انار آجیلی و لبوی بالزامیکی، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از ماهنامه می‌خوانید.

پاییز که با آن تب و تاب آمد و با خنکای خود، گرمای تابستان را دور کرد، حالا دارد کم‌کم خود را آماده سفری‌ یک‌ساله می‌کند و زردی خود را با سفیدی برف جایگزین می‌کند. این قانون طبیعت است که هیچ‌چیز ساکن نیست، هیچ‌چیز پایدار نیست. هر آمدنی رفتنی دارد و حالا هم نوبت رفتن پاییز است.

پاییزی که دو سوم از عمر خود را سپری کرده، حالا تنها یک ماه زمان دارد تا بتواند اوج قدرت خود را به رخ طبیعت بکشد. قدرت ماه آخر پاییز، یعنی آذر، دیگر به آب و هوای آن نیست، چرا که از نظر آب و هوا کم‌کم رنگ و بوی سرمای زمستان را به خود گرفته است؛ اما با این حال، پاییز در ماه آخر خود حسابی عرض اندام می‌کند و این قدرت‌نمایی عمدتاً به پشتوانه نوبرانه‌ها و میوه‌های پاییزی است که در آذر به اوج خود می‌رسد. از سوی دیگر، پایان این ماه بسیار شیرین است، چرا که همزمان است با جشنی دل‌انگیز و دلچسب به نام یلدا. یلدایی که همه را دور هم جمع می‌کند تا هم آغاز زمستان را جشن بگیرد، هم با پایان پاییز خاطره‌سازی کند و شبی ماندگار را برای ما رقم بزند.

ماهنامه ساناز سانیا هم به رسم هر ساله خود، پروند‌ه‌ای ویژه برای این شب تدارک دیده تا با تهیه خوراک‌ها و دسرهای یلدایی بتواند با حضور در کنار شما، سهمی در ماندگار کردن این شب داشته باشد. در این پرونده، می‌توانید خوراک‌هایی با لبو، انار و کدوحلوایی را تهیه کرده و شبی متفاوت از یلدا را تجربه کنید.

اما علاوه بر‌ این‌ها، سردی و سرما را بهانه‌ای قرار دادیم و پروند‌ه‌ای را به آموزش آش‌های مختلف اختصاص دادیم، چراکه هیچ چیز مانند سرو یک آش داغ در هوای سرد، دلچسب نخواهد بود. با سرو این آش‌ها می‌توانید گرمابخش این ماه سرد شوید و لذت ببرید.

یکی از نوبرانه‌های پاییزی، گل‌کلم است که شاید بسیاری استفاده از آن را به تهیه ترشی و شور محدود کنند، اما ما در این شماره، به گل‌کلم از زاویه‌ای دیگر نگاه کردیم و از او برای حضور برای تهیه خوراک نیز دعوت کردیم.

از‌ این‌رو، پروند‌ه‌ای را به آشپزی با گل‌کلم اختصاص دادیم که می‌توانید با تهیه آن‌ها تنوع را به وعده‌های ناهار و شام پاییزی بیاورید. پرونده دیگری همچون پاستا نیز در این شماره وجود دارد.

 ۷۶ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یلدا شبی که باید ماندگار و خاطره‌ساز شود
یلدا را تزیین کنید
گرانولای انار آجیلی
لبوی بالزامیکی
چاشنی لبوی بریان
برگر چغندر
هوموس لبو (حمُص لبو)
کدو حلوایی ترش و شیرین
کدو ماسالا
خوراک به و انار
خوراک کدو حلوایی
خورش کدو حلوایی
کاری مرغ اناری
کباب چوبی با سس انار
مرغ با سس گردو
کدو زرد پلو
انار پلو
بیسکوییت هندوانه
نرمینه انار
پاندکیک یلدا
چیزکیک کدو حلوایی
کاپ‌کیک کدو حلوایی
بچه‌ها را در شب یلدا غافلگیر کنید
نوشیدنی‌های یلدایی
آشنایی با مفیدترین مواد غذایی پاییزی
نکات طلایی آش که حرفه‌ای‌ها می‌دانند
آش شُله قلمکار
آش بلغور (سنندج)
آش تویگا (ترکیه)
آش دندونی
آش شُلی (یزد)
آشنایی با پرُکاربردترین ادویه‌ها
سفر به ایتالیا با طعم پاستا
تجربه‌ای جدید از پاستا با تهیه خمیر خانگی
سس‌های پاستا
پاستا با سس پِستو
فارفاله سالمون
حرفه‌ای‌ها این اشتباهات را نمی‌کنند
گل‌کلم را به آشپزخانه دعوت کنید
سوپ کرم گل‌کلم
گراتن گل‌کلم
گل‌کلم چینی
دوپیازه گل‌کلم
دمی گل‌کلم و مرغ
کاری گل‌کلم
این علائم را از خود دور کنید
دانستنی‌های مفید فیتنس از تمرین تا تغذیه

راهنمای دانلود ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140

برای دانلود ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه ساناز سانیا - شماره 140