دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20

  • ناشر: مجله آذری
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20

مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20 منتشر شد، این شماره از مجله آذری شامل سرفصل‌هایی از قبیل عالم‌ده سَسیم وار، اؤزهل سایی: استاد مفتون امینی، شعرلر، مقاله‌لر، گوهر مُراد است.

مجله آذری مثل همیشه از جنجال‌های قلمی‌، هیجانات زود گذر، تبلیغات دروغین و تفرقه افکنی‌ها و... به دور خواهد بود و تنها آثاری را به چاپ خواهد رساند که ارزش ادبی‌، هنری داشته و دارای مضامین انسان‌ دوستانه‌، صلح طلبانه و میهن دوستانه است و ذهن و خیال خوانندگانش را به این اندیشه‌ها و آثار قلمی به تکاپو وا خواهد داشت.

از جریان فرهنگی کشورمان که در حال رشد و گسترش است پشتیبانی خواهیم کرد. بخش ائل دیلی و ادبیاتی را همانند شماره‌های قبلی به عنوان بخش فولکولور مجله آذری همچنان حفظ خواهیم کرد و از همکاران این بخش نیز با امتنان یاری خواهیم گرفت.

مجله آذری، فصلنامه‌ای (بین‌المللی) فرهنگی، اجتماعی، ادبی و هنری است، که در سال ۱۳۸۲ توسط پژوهش‌گر زبان ترکی، آذربایجانی، بهزاد بهزادی و نویسنده، ژورنالیست، شاعر و مترجم حسن ریاضی در تهران به زبان‌های ترکی آذربایجانی و فارسی منتشر شده است.

 ۳۴۷ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

عالم‌ده سَسیم وار
اؤزهل سایی: استاد مفتون امینی
شعرلر
مقاله‌لر
گوهر مُراد
حئکایه‌لر
گؤرونتو
نوبل چی‌لر: آلیس مونرو
کتاب رفیمیزده
ائل دیلی و ادبیاتی

راهنمای دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20

برای دانلود مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  مجله آذری (ائل دیلی و ادبیاتی) - شماره 19 و 20